Zprávy / Pozvánky

Tři muži na cestě a v Potrvá

Tři muži na cestě a v Potrvá

redakce | Zprávy / Pozvánky | 21.02.2018

Kanadský folk, alternativní folk od Seattlu a surf folk v podání německého světoobčana? Prahu za pár dní navštíví trochu nepravděpodobná trojice hudebníků, kteří toho na první pohled moc společného nemají.

První z pánů si říká Del Suelo, je z Kanady, skládá písně a píše knihy – a je schopen dělat dokonce obojí najednou. Jeho poslední album I am free existuje i jako kniha, kde ke každé kapitole patří i jedna píseň. Del Suelo kromě toho spolupracoval s momentálně velmi populárními Dead South, na jejichž turné zaskakoval jako cellista. John van Deusen pochází ze státu Washington na severozápadě USA. Minulý rok vydal desku s názvem (I Am) Origami a vy se můžete těšit na alternativní pop v tom nejlepším smyslu slova.


Moderní hipík, nomád a surfař, který klidně utratí poslední peníze za to, aby mohl vydat další desku. Jules Ahoi pochází z Německa a hraje, jak sám říká, alternativní "folk s příchutí mořské vody".

Info

Del Suelo (ca) + John van Deusen (us) + Jules Ahoi (de)
23. 2. 2018 19:30
Potrvá, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Říjen v Underdogs'

redakce 29.09.2022

Těšit se můžeme na dekadentní acid punk VR Sex, metalcorové průkopníky Integrity, altrockovou klasiku And You Will Know Us by the Traill of Death. A další.

Do Prahy přijedou The Black Angels, Easy Life nebo Royal Republic

redakce 29.09.2022

Psychedeličtí The Black Angels vychází zcela jednoznačně z estetiky kytarových kapel 60. let, jejichž odkaz ale překlápí do současných kulis.

Do Prahy přijíždí McGoldrick, McCusker & Doyle

redakce 28.09.2022

Jejich interpretace lidových písní Anglie, Skotska a Irska, a především vlastních skladeb, je nakažlivě energická, jiskřivá, provedena s neuvěřitelnou vřelostí a lehkostí.

Podzimní Pulz klubové scény

redakce 27.09.2022

Pulz odstartoval letos v březnu a v prostorách Paláce Akropolis už stihl nabídnout umělce jako Badfocus, Arleta, Miss Petty a další žhavá jména tuzemské klubové scény.

Audiovizuální večer v Plato

redakce 26.09.2022

Jak zní současný globální folk, když se neutápí ve formální nostalgii? Co je to městský folk a jak funguje v online prostředí?

Jedno mávnutí řas, a za námi jsou léta... Gregor Hildebrandt v Kunsthalle

redakce 24.09.2022

Jejím cílem je v Praze představit příběh Hildebrandtova života a umění, pohybující se mezi vlastní tvorbou a berlínskou výtvarně-hudební scénou.

Integrity. Underdogs'.

redakce 23.09.2022

Integrity kombinují rychlý a úderný hardcore/punk s těžkotonážním metalem a trashem, ale i industriální elektronikou.

Zásadní mládí / Essential Youth v DOX+

redakce 23.09.2022

Světové orchestrální premiéry mladých evropských skladatelů v Praze.

Moonshye a Ladbuch v Klubovně

redakce 21.09.2022

Písně pro své debutové album Curtain of the Moon napsala slezská zpěvačka, skladatelka a kytaristka Moonshye z většiny v polské Lodži.

Vinyla vyráží do regionů

redakce 20.09.2022

Dvojnásobné množství koncertů oproti loňskému roku u příležitosti právě zahájeného XII. ročníku kurátorují pořadatelé hudebních cen Vinyla.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace