Zprávy / Pozvánky

Tři muži na cestě a v Potrvá

Tři muži na cestě a v Potrvá

redakce | Zprávy / Pozvánky | 21.02.2018

Kanadský folk, alternativní folk od Seattlu a surf folk v podání německého světoobčana? Prahu za pár dní navštíví trochu nepravděpodobná trojice hudebníků, kteří toho na první pohled moc společného nemají.

První z pánů si říká Del Suelo, je z Kanady, skládá písně a píše knihy – a je schopen dělat dokonce obojí najednou. Jeho poslední album I am free existuje i jako kniha, kde ke každé kapitole patří i jedna píseň. Del Suelo kromě toho spolupracoval s momentálně velmi populárními Dead South, na jejichž turné zaskakoval jako cellista. John van Deusen pochází ze státu Washington na severozápadě USA. Minulý rok vydal desku s názvem (I Am) Origami a vy se můžete těšit na alternativní pop v tom nejlepším smyslu slova.


Moderní hipík, nomád a surfař, který klidně utratí poslední peníze za to, aby mohl vydat další desku. Jules Ahoi pochází z Německa a hraje, jak sám říká, alternativní "folk s příchutí mořské vody".

Info

Del Suelo (ca) + John van Deusen (us) + Jules Ahoi (de)
23. 2. 2018 19:30
Potrvá, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Explicit opakuje zrušený březnový line up a dává šanci méně známým DJs

redakce 09.07.2020

Explicit sound se po dlouhé době představí v samostatných setech jako Dj De, Vinfield a Krabs, který má před sebou zároveň svoji první live show.

Platforma GoodGood přichází se svým pop up rádiem

redakce 06.07.2020

Nová platforma GOODGOOD se představí jako Pop Up Radio. Na střeše Národního zemědělského muzea představí více než 30 dj’s a hudebníků napříč klubovou scénou.

Holky z viy a kluci z P/\STi to v Přístavu rozproudí

redakce 06.07.2020

Holky z viah poprvé zazpívají i zahrají nové písně z připravovaného alba. K příležitosti premiéry svého nekontrolovatelného řádění si přizvaly P/\ST.

Letiště X0X0 v Radosti a Přítomnosti

redakce 06.07.2020

Karnevalu jazzu, elektronické hudby a imerzivního divadla nejen s Tryptychem, E Converso či Marií Pravdou.

Šramlfest bude. S Ivou Bittovou.

Marek Čech 03.07.2020

Organizátoři Šramlfestu se rozhodli, že i přes omezení, způsobené koronavirovou krizí, se festival uskuteční.

Irská postpunková střela Fontaines D.C. poprvé v Praze

redakce 01.07.2020

Novinka nabízí stejně syrové a ostré texty, plné deziluze mladé generace čelící osobním i globálním problémům dospělého světa jako romanticky pochroumaný debut.

Billy Barman sa vracajú na pódiá

redakce 30.06.2020

Nosiče Zlatý vek sú hotové a Billy Barman ich nakoniec pokrstia koncertom skôr, ako sami predpokladali.

Palma a Něco Něco v Underdogs'

redakce 29.06.2020

Palma boří písničkářský mýtus o kytarovém či klávesovém doprovodu a svůj hlas balí do elektropopového hávu, ovšem bez zbytečných extravagancí.

Nový termín pro Kvelertak

redakce 29.06.2020

Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru byli organizátoři nuceni zrušit termín koncertu skupiny Kvelertak a nyní zveřejňují nové datum konání.

Kasárna Karlín oslaví třetí výročí

redakce 23.06.2020

Za tři roky navštívilo areál téměř 1 000 000 návštěvníků, proběhlo přes 900 akcí a stát díky spolku spravujícímu Kasárna ušetřil až 15 milionů Kč.