Zprávy / Pozvánky

Tři tváře alternativní elektroniky otevřou Žižkovskou noc

Tři tváře alternativní elektroniky otevřou Žižkovskou noc

redakce | Zprávy / Pozvánky | 22.03.2017

Na čtvrteční Žižkovské Noci představí svůj duševní bordýlek elektropopové uskupení Midi Lidi. Vznikli na troskách seskupení Krásný Stěhovák Gerard & Sexuální nábytek a od té doby jsou už více než deset let na špici alternativní hudební scény, a to i přes množství dalších uměleckých aktivit, kterým se jednotliví členové věnují. Skupina je známá tím, že ráda a často koncertuje, odehrála mnoho koncertů v ČR a na Slovensku, ale i v Polsku, Rusku, Anglii, Německu, Španělsku či Chorvatsku.


Doplní je kultovní slovenská kapela alternativní scény devadesátých let Ospalý pohyb, která vydala loni po dlouhých dvaceti dvou letech novou desku ø. Sdružení umělců okolo talentovaného skladatele Martina Burlase na ní dle vlastních slov ukazuje něžný prolog blížící se apoklaypsy, tentokrát i v rytmu bossanovy.

Celý večer v Ponci večer otevřou avantgardní atmosférické beaty v rukou Bonuse. Ten po mnoha koncertech k úspěšným deskám Konec Civilizace a Náměstí Míru nyní vystupuje v živém mixtapu s Mary C pod názvem Člověk pokrokový. Představí svou starší tvorbu v nových souvislostech i na živo dosud nehrané novinky.


Info

Midi Lidi, Ospalý Pohyb, Bonus & Mary C
23. 4. 2017 20:00
Žižkovská Noc, Divadlo Ponec, Praha

Vstupné: 500 Kč v předprodeji (zahrnuje vstup na festival v pátek a v sobotu). www.goout.net/cs/listky/midi-lidi+clovek-pokrokovy+ospaly-pohyb/rtbb/ www.facebook.com/events/1887124861501089/
Kapacita je omezená, tak na to nesmíš zapomenout!

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Hudebně-diskuzní Hluk #2

redakce 22.10.2021

Druhý poslechově-diskusní večer Hluk chystá live sety Stanislava Abraháma, mʊdʌki a Simona Whethama.

Kopřivnický koncertní trojboj

redakce 21.10.2021

Kopřivnický koncertní trojboj představí tři místní kapely, které v posledních dvou letech díky covidu doma nekoncertovali.

JAF 34 vydává klip a pokřtí desku

redakce 19.10.2021

Křest alba Empty znamená i jeho první a poslední živé provedení. Ve Fuchsu2 vystoupí i mnoho dalších umělců a skupin.

Joseph Nechvatal představí v Brně svou tvorbu

redakce 19.10.2021

Prezentace autora pro Vašulka Kitchen Brno je nazvaná podle poslední umělcovy knihy Immersion Into Noise.

The Crimson Marathon v Brně i v Praze

redakce 19.10.2021

V průběhu večera se představí jednotliví členové King Crimson, a to jak v hudbě této skupiny, tak i se svými vlastními projekty.

Old Time Relijun dorazí na Sedmičku

redakce 18.10.2021

Zvuk OTR postavený na výrazné rytmice a zběsilých pěveckých vstupech jejich frontmana se ale podepsal i do výrazu generačně mladších postpunkových kapel.

100 gecs i Jeremy Zucker vystoupí v MeetFactory

redakce 18.10.2021

Hudba Jeremyho Zuckera plyne jako příběhy, které si vyprávíte s nejlepšími přáteli – je intimní, smysluplná, nebojí se jít do detailů.

Linea Aspera v Rock Café

redakce 17.10.2021

Radost ze znovuobnovení fungování Linea Aspera nakonec vyústila ve vydání druhé dlouhohrající řadovky.

Virtuální konference Meltingpot představí přes sto řečníků

redakce 17.10.2021

Meltingpot nabídne během čtyř dnů na dvou scénách výjimečné příběhy téměř sto osobností z celého světa - inovátorů, vizionářů, vědců či autorů bestsellerů.

Manu Delago přiveze novou desku věnovanou přírodě

redakce 15.10.2021

Už v sobotu 16. října dorazí do Paláce Akropolis se svým aktuálním programem Environ Me, v němž se klasické i elektronické nástroje mísí se zvuky přírody.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace