Zprávy / Pozvánky

Tušé: Touché Amoré

Tušé: Touché Amoré

redakce | Zprávy / Pozvánky | 28.01.2017

Touché Amoré je americká posthardcoreová kapela z Los Angeles, která přijede spolu s Angel Du$t a dalšími hosty přestavět pár sloupů do pražského Futura.

Skupina vznikla v roce 2007, aby vydala své debutové Demo 7 pod No Sleep Records v září roku 2008. Po několika west coast turné se kapela vrátila do studia a nahrála svou první studiovku To the Beat of a Dead Horse, což se stalo v Earth Capital Studios v lednu 2009. Album se setkalo s převážně pozitivními recenzemi od kritiků, včetně Sputnikmusic, Punknews.org, a Alternative Press a taky se na seznam Best Albums of 2009.

"Rok 2010 je zlomový. Rychlá únava z dokola obehrávaného materiálu a přátelství s La Dispute vyústí ve splitko Searching for a Pulse/The Worth of the World, kde si kapely vzájemně půjčují frontmany. Následuje další sedmipalec, tentokrát napůl s Make Do and Mend, a živák v bostonském rádiu WERS. Formuje se tzv. The Wave, sdružení kapel okolo Pianos Become the Teeth, Defeater, Title Fight a spousty dalších. Spojnici objeví každý na první poslech, ale nic není víc než přátelství. Touché Amoré něčím nepopsatelně upřímným ční, čehož si všimne i kolektiv Deathwish Inc., a vše je zpečetěno druhým LP Parting the Sea Between Brightness and Me. Mezera v nekončícím turné dovoluje kapele nahrát album s profi producentem...," psali jsme v profilu o Touché Amoré, který si můžete přečíst zde.


Zatím poslední album Touché Amoré Stage Four, které vyšlo loni u slovutných Epitaph, jsme recenzovali v magazínu Full Moon #67 a nejen ono je důvodem, proč si zajít do Futurum Music Baru. Ostatně kvůli takové kapele jezdíme i do Kodaně, o čemž se můžete přečíst v únorovém Full Moonu, který vychází 14. února.

Info

Touché Amoré (usa) + Angel Du$t (usa) + hosté
3. 2. 2017 18:30 Futurum Music Bar, Praha
www.facebook.com/events/689030027922249

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Katarze v Gabriel Loci

redakce 17.09.2021

Magický prostor bývalého kláštera bude vibrovat na elektronické vlně a přinese divákovi neobyčejný zážitek.

Fuchs2 zahajuje klubovou sezónu

redakce 16.09.2021

Nový dramaturgický tým má ambici představovat výrazná jména současné klubové hudby a svébytné producenty a DJs s originální tvůrčí vizí.

Audiovizuální večer Genot Centre v Plato

redakce 16.09.2021

V průběhu večera, noci a rána se v městské galerii Plato Ostrava postupně představí deset různých tuzemských i zahraničních hudebníků či hudebních uskupení.

Sýček se vrací

redakce 16.09.2021

Nové zahnízdění Sýčka přineslo i obměněnou sestavu, která ale pořád frčí na krautrockový dálnici.

Pixies se vrátí do Prahy

redakce 15.09.2021

Historie Pixies je plná rozchodů, převratů a překvapení. Po více než třiceti letech vystupování a nahrávání Pixies zřejmě nalezli kýžený klid.

Startuje XI. ročník hudebních cen Vinyla

redakce 14.09.2021

Chystají se koncerty, přednášky a nově i workshopy Vinyla Academy.

Unikátní site specific akce #5 Prostor

redakce 13.09.2021

Zažijte netradičních #5 Prostor Pražské tržnice během koncertů Hellwany, Aiko, Hlaskontrabas, Floexe s Never Sol a Vážného zájmu.

Slut slaví třicátiny beneficí

redakce 10.09.2021

Jde se do studia a je nad slunce jasnější, že v případě Slut nejde o nějaký hloupě nostalgický reunion.

Další koncerty Rachot v září

redakce 10.09.2021

Na rozdíl od jiných avantgardistů jsou Lotto pravým opakem akademického přístupu. Jejich hudba pulsuje, vysílá seismické vibrace.

Kabinet múz slaví třicet let

redakce 09.09.2021

Ačkoliv rekonstrukční práce ještě pokračují, veřejnosti se Kabinet múz představí v nové podobě už v září.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace