Zprávy / Úplňkové

Under the TRVE Color feat. Viktor Palák

Under the TRVE Color feat. Viktor Palák

redakce | Zprávy / Úplňkové | 10.11.2016

Ob kupé proběhl cestou do UP AIR souboj na kávy s mužem mnoha přízí - adoptivním otcem dvou zdřevěnělých žiraf, vystudovaným filmovým divákem, ex-dramaturgem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, prostým fanouškem (převážně) potemnělé hudby, editorem časopisu Full Moon, sofistikovaným metalistou a trýznitelem posluchačů Rádia Wave Viktorem Palákem.

"Nápad pozvat do Underu vrchního klubíčkáře vznikl už na Gram Bazaaru v Kabinet MÚZ, kde jsme se poprvé dali do řeči a já bez ztracených brýlí mžoural na tu nejpodivnější metlu rozebírající obálky Full Moon Magazine podle dat úmrtí. Mohl jsem to čekat. Ten den jsme s Filipem potkali Repelent-SS bez Zkázy a Vorel vyzvídal, kde kurva ten večer hrajeme? Už tam vznikla tradice s obdarováváním banánem, na šiřitele handhugu se Viktor nominoval sám. Později."


"Mělo to být spíš o muzice a ani ne tak povídací, ale nemohl jsem odolat a pokusil se vyprovokovat nasrání. Možná se zalekl mikrofonu? Spíš ne. Nemluvil s ním poprvé. Asi se nedá pasovat do role pičátora takhle šečtělého a příjemného magora se slabostí pro nepříjemný rachot. Mám ale záminku pozvat ho do nejkrásnějšího města znovu. Banánů se nikdy nepřejím."

Echo Viktora Paláka naladíte každý pátek v devět večer na Radio Wave. Under the TRVE Color naladíte každý čtvrtek v sedm večer na rádiu UP AIR. A třeba uslyšíte právě Viktora. Temnota ještě neřekla poslední slovo.

Info

Under the TRVE Color XXVIII

www.facebook.com/UPAIROlomouc

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Obviously, we're not golfers!

redakce 25.11.2021

Golf nám vůbec nejde! Časák ale ano. Vyber si Full Moon pod stromeček.

Full Moon #128: Vánoce s Damonem

redakce 22.11.2021

Už na jaře, když do redakce dorazila informace, že Damon Albarn bude koncem roku vydávat novou desku, bylo téma na obálku jasné.

Isama Zing vydává debutové album Blurry AF

redakce 22.11.2021

Producent Isama Zing vydává debutové album. Kolekce Blurry AF vychází 22. listopadu 2021 ve spolupráci labelů Mäss a Full Moon Forum.

Vychází jedinečná vinylová edice ke snímku Okupace

redakce 05.11.2021

Soundtrack ke snímku Okupace vychází 26. listopadu v podobě dvojitého LP. Limitovaná edice obsahuje kromě dvou barevných vinylů také unikátní plakát podepsaný herci a vstupenku na křest.

Full Moon #127 na Spotify

redakce 01.11.2021

Listopadové vydání magazínu Full Moon patří Midi Lidem. K nabitému číslu přihazujeme ještě playlist!

Full Moon #127: Pod taktovkou Midi Lidí

redakce 21.10.2021

Kapela nerdů a hračičků, nebo muzikanti, kteří skládají nejkomplexnější hity široko daleko? Midi Lidi napsali skoro celé listopadové vydání Full Moonu.

Magazín Full Moon oslaví jedenácté narozeniny!

redakce 07.10.2021

Narozeninová oslava proběhne za účasti křehké slowcoreové dvojice Kalle, výjimečné fúze taneční elektroniky, jazzu a trip hopu v podání Autumnist ze Slovenska a sugestivního lomozu bělehradských Repetitor.

Ukrutní Uniform přiváží momenty naděje

redakce 30.09.2021

Nekompromisně ukrutná formace Uniform se po dlouhých čtyřech letech vrací do Prahy.

Full Moon #126: Přepisování pravidel

redakce 23.09.2021

Stihnout pět cen Grammy a píseň k filmu s Jamesem Bondem ještě před dvacítkou, to tady ještě nebylo. Billie Eilish je hlavní hvězdou říjnového Full Moonu.

Full Moon Forum konečně křtí

redakce 14.09.2021

Po delší koncertní odmlce můžeme konečně pokřtít desky, které jsme pod hlavičkou Full Moon Forum vydali.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace