Zprávy / Nové desky

United Flavour představují nový singl

United Flavour představují nový singl

redakce | Zprávy / Nové desky | 06.02.2019

Mezinárodní skupina United Flavour se po tříleté odmlce vrací zpátky na hudební scénu i koncertní pódia, kde si je můžete užít už v létě. Přináší s sebou zbrusu nový hudební materiál, na němž ve své tvůrčí pauze pracovala. Jako první vlaštovku vypouští společně s videoklipem party singl Candela, který vznikl ve spolupráci s populární slovenskou reggae kapelou Medial Banana.

Novinka je předzvěstí dalšího studiového alba, jehož vydání je plánováno na září 2019 u labelu Batelier Records. Parta United Flavour stále vychází z reggae, ale pohrává si s dalšími moderními hudebními styly jako hip hop, r'n'b, afrobeat a další. Hlas United Flavour patří temperamentní zpěvačce se španělskými kořeny Sista Carmen.

Kapelu čeká festivalové léto, zahrají na akcích jako Uprising festival v Bratislavě, v Čechách pak Cultural Reggae Vibez, Rock for Churchill, Štěrkovna Open Music, Barevná planeta a dalších. Následovat bude očekávané podzimní klubové turné. United Flavour jsou známí tím, že dokáží vytvořit skvělou atmostéru plnou pozitivní energie.

Info

United Flavour
fb interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články