Zprávy / Pozvánky

Vánoční besídka Místních Borců s Lyssou

Vánoční besídka Místních Borců s Lyssou

redakce | Zprávy / Pozvánky | 13.12.2016

Místní Borci uváději: "Už se to pomalu stává tradicí a evidentně za tím stojí nějaký vyšší záměr. Loni jsme se slzou v oku uzavírali historii jednoho Pohodového klubu poslední akcí, opět předvánoční a už jsme ani nedoufali, že se sem ještě někdy vrátíme. Ale Pohoda má kurva tuhej kořen a jentak se nedá. Takže třikrát hurá a sme moc rádi, že máme tu čest uspořádat hnedka první šou po jeho otevření a ještě k tomu besídkovou. A radosti není nikdy dost a proto sme moc rádi, že se nám podařilo po x letech dostat do Plzně zakládající kapelu labelu Silver Rocket – Lyssu ve společnosti talijánských řezníků Surgical Beat Bros a kapely Červen, která zraje měsíc od měsíce. Těšivost maximální."

Lyssa aka jeden z hlavních důvodů neustávajícího provozu Silver Rocket. Řídí se pachem tvýho těla, protože tvý tělo je pouhou loutkou v rukou zvuku, jehož drtivá síla se ve zlomu let změnila v lákavý bludiště pro skutečný dobrodruhy. V krystalech pradávnýho kosmu sice kdysi existovaly zárodky původních, jedinejch riffů, ale pak se jich surově zmocnila Lyssa a začala drze zkoumat každej jejich detail, načež je s pohrdáním nechala ostatním kapelám a sama postavila něco zcela výjimečnýho. Nejsem žádná nula. Mý poslední slova...


Bejt tak trochu magor a zároveň složit smysluplný písničky není prdel. Úzkost mění v napětí, rozbíjí rytmus abys tancoval a nevnímal nic kromě své vlastní hypnózy. Surgical Beat Bros vznikli jednoduše tak, že se potkali jedni z nejuniverzálenějších muzikantů Italské scény: A Zitarelli, který bubnuje v Mombu, (kapely, kterou má společně s nikým menším než s Lucou T Maiem (ZU, Neo)) a druhým špageťákem je F. Recchia (Germanotta Youth, NoHayBandaTrio). Společně pak tvoří víceméně taneční muziku, tvořenou bicími a elektronikou se synťáky. Zažil si Shitwife? Les Spritz? Tak nakopni fantazii a věř, že tenhle anglicko - italskej spratek Tě jentak klimbat nenechá.

Červen jsou nováčci, které už nyní vidí jejich label Landmine Alert na světovém turné. Hudební duo (bicí + kytara) složené z bičíček alias Páji ze Synergy a kytaristy Štěpána předvádí na koncertech svou vizi melodických písní beze slov. Červen si postupně získává publikum díky svým skladbám s výrazně složitými rytmy a originálním zvukem.

Info

Lyssa + Surgical Beat Bros (it)
Support: Červen
16. 12. 2016 20:00
Pohoda Music Club, Plzeň

www.facebook.com/events/967926603311310
www.facebook.com/MistniBorci

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

JAF 34 vydává klip a pokřtí desku

redakce 19.10.2021

Křest alba Empty znamená i jeho první a poslední živé provedení. Ve Fuchsu2 vystoupí i mnoho dalších umělců a skupin.

Joseph Nechvatal představí v Brně svou tvorbu

redakce 19.10.2021

Prezentace autora pro Vašulka Kitchen Brno je nazvaná podle poslední umělcovy knihy Immersion Into Noise.

The Crimson Marathon v Brně i v Praze

redakce 19.10.2021

V průběhu večera se představí jednotliví členové King Crimson, a to jak v hudbě této skupiny, tak i se svými vlastními projekty.

Old Time Relijun dorazí na Sedmičku

redakce 18.10.2021

Zvuk OTR postavený na výrazné rytmice a zběsilých pěveckých vstupech jejich frontmana se ale podepsal i do výrazu generačně mladších postpunkových kapel.

100 gecs i Jeremy Zucker vystoupí v MeetFactory

redakce 18.10.2021

Hudba Jeremyho Zuckera plyne jako příběhy, které si vyprávíte s nejlepšími přáteli – je intimní, smysluplná, nebojí se jít do detailů.

Linea Aspera v Rock Café

redakce 17.10.2021

Radost ze znovuobnovení fungování Linea Aspera nakonec vyústila ve vydání druhé dlouhohrající řadovky.

Virtuální konference Meltingpot představí přes sto řečníků

redakce 17.10.2021

Meltingpot nabídne během čtyř dnů na dvou scénách výjimečné příběhy téměř sto osobností z celého světa - inovátorů, vizionářů, vědců či autorů bestsellerů.

Manu Delago přiveze novou desku věnovanou přírodě

redakce 15.10.2021

Už v sobotu 16. října dorazí do Paláce Akropolis se svým aktuálním programem Environ Me, v němž se klasické i elektronické nástroje mísí se zvuky přírody.

Trigger Club představí Fejbs a Jemah

redakce 14.10.2021

Trigger Club chce být místem, kde se potká nové umění s důležitou reflexí, zábavou i respektem.

Činoherní studio uvede Amerického bizona

redakce 14.10.2021

Jedno místo, jeden den a jedna noc a tři protagonisté napínavého psychothrilleru – to je dnes už ikonická divadelní hra amerického dramatika Davida Mameta.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace