Zprávy / Pozvánky

Vánoční Všudybud naděluje

Vánoční Všudybud naděluje

redakce | Zprávy / Pozvánky | 14.12.2017

Po roce Vánoce přicházejí a jako každý rok připravili organizátoři letního festivalu Všudybud jeho vánoční variantu. Je to takový předčasný dárek pod stromeček a poděkování všem, kteří festival dlouhé roky podporují a navštěvují ho. Opět se můžete těšit na výrazné osobnosti a kapely současné hudební scény, na svěží vítr, který tito interpreti na pódia přináší. Jako vždy se akce koná v multifunkčním klubu Cascada v České Lípě, v sobotu 16. prosince od 19:30. A co se bude dít?


Jakub König zahraje písně Obří broskve jako blázen. Akustický vzpomínkový set v podání zpěváka, textaře a hlavního autora hudby této legendární českolipské kapely. Koncert plný nostalgie a známých písní. Poprvé v našich končinách vystoupí Acute Dose, kteří jsou pověstní svojí koncertní energií, citem pro dobrou melodií a lehkou psychadeličnost. Nauzea Orchestra přijede se svým zbrusu novým albem Štěstí, na kterém dále pokračují v budování svého osobitého stylu a zvuku. V písních však stále zaslechnete jejich electroclashové kořeny a sudeťáckou vykořeněnost. Na závěr elektronické duo Bratři. Opravdoví bratři v beatu, kteří kombinací živých bicích a elektro smrádku vyklepou z přeživších poslední zbytky sil.

Info

Vánoční Všudybud
16. 12. 2017 19:30
Cascada, Česká Lípa
www.facebook.com/events/2106548612965207

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Pád Vladimira 518

redakce 20.07.2021

Plátna, malby a kresby. Audiovizuální sekvence, textové citace, objekty a pády jednoho Idiota.

Žižkovské letovisko, letní scéna

redakce 13.07.2021

V Atriu na Žižkově se právě otevřela letní scéna Žižkovské letovisko.

Underdogs' na dvorku

redakce 12.07.2021

Doba ještě není vnitřním akcím nakloněná, a tak se v Underdogs' rozhodli na léto přesunout scénu ze suterénu ven.

Osobní osobně: Dodie a Aurora se představí v Praze

redakce 12.07.2021

Fource oznámili dvě zpěvačky, které přivezou na přelomu zimy a jara příštího roku.

Gojira přijede do Prahy

redakce 09.07.2021

Nespočet ocenění, aktivistická činnost v oblasti ekologie, životního prostředí a lidských práv a také kapela, která za poslední dekádu přivedla metalovou hudbu k renesanci.

Genot Centre se vrací živě i křtivě

redakce 08.07.2021

Pražský kolektiv se po pandemické pauze vrací do Divadla Archa s čtvrtou edicí své nové koncertní série. A bude se křtít.

Axela Thesleffa v Dolních Vítkovicích

redakce 08.07.2021

Festival Colours of Ostrava uvede finského producenta Axela Thesleffa v rámci série Hotspot na tajném místě Dolních Vítkovic.

Fource přivezou Tate McRae i Michaela Malarkeyho

redakce 07.07.2021

Na svém kontě má dva oceňované projekty i zápis v žebříčku 30 pod 30 magazínu Forbes.

Oslava narozenin Rachotu

redakce 06.07.2021

Organizátoři s potěšením oznamují, že se jim letos přes veškeré těžkosti nakonec podařilo shromáždit ty nejlepší možné gratulanty. The Young Gods? I další.

Červencové koncerty Rachotu

redakce 04.07.2021

Itamar Borochov čerpá z geograficky pestrého odkazu svých předků a stejně jako on dokázal svůj talent plně rozvinout v tvrdé konkurenci newyorské hudební scény.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace