Zprávy / Pozvánky

Večírek bez úsměvů a konfet, Saade a Tummo v Plzni

Večírek bez úsměvů a konfet, Saade a Tummo v Plzni

redakce | Zprávy / Pozvánky | 07.03.2014

V pátek 7. března produní plzeňskou Kapsu heavy hardcore i stoner rock. Duši za to. Zmar jako jedinej účel života, večírek bez úsměvů a konfet. Výsledek nekonečnýho bodání do všeho co se jen hne, óda na smutek, niterní zápisky z podzemí, nejkrutější nádhera a hladová bestie posedlá citem. Snad zahubil by mne ten čas, co s přesností odpočítávám do chvíle, kdy se stanu prostoduchým bláznem a pokaždé probodnuv a zabiv znovu můj cit, jen pokračoval by dál, bez soucitu, bez chuti otřít ránu od krve ochutnat ji a sát poslední lepkavou chuť k životu jako mléko z matčnia prsu, tvořím svou smrt, miluji ji.


Tummo založilo v roce 2007 pět zatracenců v brněnské noci. S (ex) členy Thema Eleven, Ema Camelia, členy Gospel of the Future, See You In Hell, Space to Being a na popelu More Bad News a The Loudest Silence Never Heard začali tvořit novou kapitolu hudební kreativity, vášně a vzteku. Heavy-hardcore. Když hrajou Tummo Roots of Evil a já slyšim Anneliese, svíram ruce v pěsti, olizuju samotnej okraj svojí duše.

Saade, nelítostná facka s tváří nejhezčí holky z celýho města. Facelifty myslim většinou klamou. Melodičtější, přístupnější, ale pořád a pokaždý se zvukem, který naprosto pohlcuje.

Info

Saade + Tummo
7. března 2014 20:00
Klub Kapsa, Plzeň

vstupné: 70-150 Kč (vše jde kapelám)

www.facebook.com/events/264368040388603

foto (c) Matěj Hošek

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

KlipyTipy: Papyllon - What About Tonight

redakce 21.10.2019

Singel si po vydavateľskej stránke na konto pripíše holandský label s príznačným názvom This could be your music label, ktorý sa zameriava najmä na súčasné žánre.

Na festivale Mobilis vystúpi hudobný producent Murcof

redakce 21.10.2019

Domáci a zahraniční umelci a umelkyne predstavia radikálne umelecké imaginácie, praxe a texty, ktoré sú kritické voči súčasnosti.

Studenti chystají velkou oslavu svobody na Národní třídě

redakce 21.10.2019

Náměstí Václava Havla (Piazzetta Národního divadla) bude patřit dvacítce neziskových organizací, které zde budou prezentovat interaktivní formou svou činnost.

Nové výstavy: nekonformní mladá Amerika, francouzský Kolektiv W, rodinné vztahy

redakce 20.10.2019

Ve vysočanské Pragovce budou hned čtyři nové výstavy. Young American, Mimořádné vstupy IV., Obraz rodiny a Přechodné zázemí.

The Murder Capital poprvé v Praze

redakce 20.10.2019

Není to síla, pochmurnost nebo vztek, ale laskavost a něha, co dělá kapelu tak jedinečnou. Nejlepší postpunk současnosti.

Súčasné mená česko-slovenskej elektronickej scény v Puncte

redakce 20.10.2019

Lowmoe, Dead Janitor, Macronoise a další? Koncert pod hlavičkou labelu Xion.

Písničkář Kevin Morby poprvé v Praze

redakce 18.10.2019

Spirituální písně pro světský věk. Kevin Morby, tradiční, o nadčasovost usilující americký písničkář, poprvé v Praze.

Floex poprvé naživo představí hudbu z Machinaria

redakce 18.10.2019

Albu Machinarium Remixed, na němž hudbě Floexe k oblíbené počítačové hře Machinarium vdechli nový život Orbital nebo 65daysofstatic, bude uvedeno i živě.

Čecho-Američan Ondřej Pivec tu zahraje v říjnu. Tour.

redakce 17.10.2019

Jeden z mála českých držitelů Grammy, hudebník a producent Ondřej Pivec, se v rámci svých cest zastaví i v České republice na několik koncertů v druhé polovině října.

Van der Graaf Generator vystoupí v Praze

redakce 17.10.2019

Po úspěšném koncertu Nicka Masona letos v červenci přiváží agentura 10:15 Entertainment další z anglických legend.