Zprávy / Pozvánky

Večírek Iniciativy Ne Rasismu! posedmé

Večírek Iniciativy Ne Rasismu! posedmé

redakce | Zprávy / Pozvánky | 22.05.2017

Dne 28. 5. 2017 pořádá Iniciativa Ne rasismu další ze svých benefičních koncertů, které už mají pověst vydařených večírků plných kvalitní hudby a příjemné společnosti. Výtěžek z koncertu jde na podporu INR, která se věnuje všem možným věcem - pořádání přednášek, překladu a vydávání textů, přípravou demonstrací na podporu uprchlíků, Romů a ekonomických migrantů, antifašistických blokád. "Pokud poběží vše jak má, v Eternii pokřtíme naše nové číslo časopisu Moment, které se tentokrát bude věnovat antinacionalismu."


"Na minovém poli posilujícího postfašismu, národoveckého antifeminismu a všeprostupujícího neoliberalismu se snažíme vyhýbat všem nástrahám, které jsou zároveň motivací pokračovat dál. Stárneme s grácií a do krásy! Přijďte si s námi připít s pikantním mexikanerem a svým alko-gastro-party konzumem podpořit chod naší organizace a organizaci protestních akcí NoG20 v Hamburku. Poslední květnovou neděli se řídíme heslem od namakaných Orchid: "Dance Tonight! Revolution Tomorrow!" Ponořme se do hudební temnoty, která má regenerující účinky! Načerpejme sílu do dalších bojů." Zahrají Lezok, Remek a V0NT.

Info

Iniciativa Ne Rasismu! vol. 7
28. 5. 2017 17:00
Underdogs', Praha

www.facebook.com/events/468143086862259
www.facebook.com/UnderdogsPRG
www.facebook.com/nerasismu

Foto © martinezz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Stormzy v Praze, jde do většího

redakce 06.12.2019

Stormzy se stal vůbec prvním britským rapperem, který headlinoval hlavní stage legendárního festivalu Glastonbury.

Veľryba 52 Hertz Whale sa vynorila a zhlboka nadýchla

redakce 06.12.2019

Priamočiara pieseň sa nesie vo vodách postpunku a figurujú v nej nástroje, ktoré kapela dosiaľ na nahrávkach nevyužívala.

Bára Zmeková chystá vánoční koncert a vydává vinyl

redakce 06.12.2019

Písničkářka Bára Zmeková, autorka letošního, kritiky a veřejností výborně přijatého alba Lunaves, si na závěr roku připravila speciální koncert.

Australská rockerka Tash Sultana poprvé v Praze

redakce 05.12.2019

Tash Sultana s hudbou začala ve třech letech, kdy se zamilovala do své první kytary, pak díky koncertování procestovala celý svět.

Cult of Luna vezou novou desku

redakce 04.12.2019

Nekorunovaní lídři post-metalu se skoro po šesti letech vrací do Prahy a vezou novou desku.

AlterEcho zahajuje sérii poslechově-diskusních večerů

redakce 04.12.2019

AlterEcho uvede sérii večírků zaměřených na progresivní a experimentální směry z rukou umělců, jejichž hudbu vydávají naše domácí nezávislé labely.

Divoká dvojice Ho99o9 se vrací

redakce 04.12.2019

Experimentální pojetí hip hopu, texty o drogách, sexu i nekrofilii nejsou zrovna pro slabší povahy, stejně jako jejich koncerty.

Fotbal s deskou pod mostem

redakce 03.12.2019

Kdo si nenechá tuhle motorickou dreampopovou dobrůtku utéct, má zaděláno na příjemný večer.

Doma Dobre a Pohoda

redakce 03.12.2019

Pohoda newsletter? Wolf Alice, Yves Tumor, Bazzookas aj bratislavský rokenrol v podaní a temperament a podtatranská živelnosť.

Norský saxofonista Jan Garbarek v Praze

redakce 02.12.2019

Ve Foru Karlín zahraje mistr lyrické hry spolu s Jan Garbarek Group, sestavou prověřenou dlouhými lety intuitivní souhry.