Zprávy / Festivalové

Více než 40 jmen na festivalu Všudybud

Více než 40 jmen na festivalu Všudybud

redakce | Zprávy / Festivalové | 26.04.2017

V krásném prostředí areálu vodního hradu Lipý proběhne ve dnech 9. a 10. června 2017 již 13. ročník českolipského hudebního festivalu Všudybud. Už nyní víme, jaký je jeho kompletní line-up. Na 4 scénách vystoupí více než 40 účinkujících a jako každý rok se jedná o pestrou směs hostů z různých koutů Česka i zahraničí a toho nejlepšího, co nabízí českolipská hudební scéna.

Všudybuďané se letos mohou těšit například na Vltavu, která je opět ve skvělé koncertní formě a s původním zvukem. Mohou protančit páteční noc s Midi Lidi, objevit, jak zní ambientní elektronika ze zámoří, kterou představí Američan Andy the Doorbum, nebo se nechat vystřelit do vesmíru postrockovým masakrem slovenských The Ills, kteří již dávno překročili práh své domoviny.


Jiří Gottlieber, dramaturg festivalu, k tomu dodává: "Letos si děláme opravdu radost a máme nejsilnější program v naší historii. Velmi mě těší, že naše pozvání přijala kapela Aktual Milana Knížáka, která spoludefinovala český underground. Že se nám představí mladá krev v podobě Zagami Jericho, která vydala zajímavou desku, Ghettoblaster nebo ±0. A samozřejmě mě velmi zajímá konfrontace místních kapel s těmi, kteří tvoří mimo náš region. Bez regionálních interpretů by Všudybud nebyl tím, čím je."

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji za 250 Kč (Infocentrum Česká Lípa) a na místě za sympatických 300 Kč. Více informací a kompletní line-up na vsudybud.cz.

Info

Všudybud open-air festival 2017
9. - 10. 6. 2017
vodní hrad Lipý, Česká Lípa

www.facebook.com/events/1734018603580992
www.facebook.com/vsudybud

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

O víkendu začínají Knižní lázně

redakce 29.07.2021

Knižní lázně nabídnou jarmark s kvalitními knihami, Anna Polívková a Jaroslav Rudiš poukáží na nutnost péče o duševní zdraví.

Lunchmeat přiveze Lyru Pramuk nebo Helenu Hauff

redakce 28.07.2021

Festival odhaluje line-up a vzkazuje: We see you dancin‘!

První ročník Raveyard Festivalu

redakce 28.07.2021

Po vydařeném nultém ročníku se boskovicko-brněnská Mindicted Crew vrací na Panský dvůr Boskovice.

Rock for People Hope odhaluje kompletní program

redakce 28.07.2021

Švédští Mando Diao se dostali do širšího povědomí díky albu Hurricane Bar, pětice představí v Hradci Králové novou desku.

Hudebně ozdravná kúra představí Petra Linharta, něco něco a další

redakce 26.07.2021

Hudebně ozdravná kúra představí v Mariánských Láznách Beatové družstvo, něco něco nebo Nauzea Orchestra.

Respect Festival zahajuje Itamar Borochov Quartet

redakce 26.07.2021

Itamar Borochov čerpá podobně jako Cohen z geograficky pestrého odkazu svých předků a stejně jako on dokázal svůj talent plně rozvinout v tvrdé konkurenci.

Festival Meeting Brno je za dveřmi

redakce 25.07.2021

Festival otevře téma pravdy i ohýbání skutečnosti a nabídne široké spektrum akcí od divadla přes sochařské umění až po večer s ukrajinským jídlem.

Jinčí čin láká na Miss Petty či Bert & Friends

redakce 25.07.2021

Kdy jste se naposledy cítili šťastní? Jak štěstí hledat a jak ho neztratit? A existuje vlastně štěstí? Letošní ročník festivalu Jinčí čin to ví.

Tauron Nowa Muzyka kompletuje program

redakce 24.07.2021

Organizátoři doplňují program o osm jmen, které uzavírají letošní sestavu a do prodeje přidávají jednodenní vstupenky.

Festival Hviezdne noci spúšťa druhú vlnu predpredaja

redakce 22.07.2021

Príďte do Bytče a vypočujte si elektroniku z Ugandy i magický synth-pop od Bert & Friends alebo deštruovaný folklór z Liptova.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace