Zprávy

Vladivojna La Chia a David Pomahač mají společný singl

Vladivojna La Chia a David Pomahač mají společný singl

redakce | Zprávy | 19.10.2022

Sešli se u natáčení podcastu, výměna muzikantských zkušeností vedla až ke společné písni. Zpěvačka, skladatelka, textařka a vystudovaná výtvarnice, Vladivojna La Chia a David Pomahač, všestranný hudebník, písničkář a textař vydávají singl a videoklip Někde tam. Producentem křehké písně je Martin Hůla (Bonus), masteru se chopil Gaex.

více o Davidovi zde

„S Vladivojnou jsem se osobně neznal až do doby, než jsme natáčeli rozhovor pro můj podcast Na kafe s Davidem Pomahačem. U něj mi došlo, jak blízko k sobě máme, jak spoustu věcí vidíme podobně a myslím, že máme dost podobný přístup k tvorbě. Vzpomněl jsem si, že máme s mým synem Jáchymem uložený hudební nápad, a přišlo mi, že by se pro spolupráci s Vojnou hodil. Když mi poslala zpátky nástřel zpěvu a textu, bylo jasné, že z toho bude krásná a jemná písnička,“ říká ke vzniku písně Pomahač.


„Přiznám se, že udělat s Davidem společnou píseň pro mě bylo ohromnou výzvou. Když mi poslal první demo, zrovna jsem myslela na to, jak se nejen během války unášejí lidi, a trhají se rodiny. Pocity z odloučení a hledání byly nejsilnějším spouštěčem k napsání textu. Oba dva máme malé děti a rodinu, nemusela jsem Davidovi nic vysvětlovat. Tyhle emoce jsou pro nás oba hodně citlivé,“ komentuje Vladivojna. Ta dlouho nepracovala pod producentskou taktovkou, vystoupila tak ze své komfortní zóny. „Je pro mě nesmírně těžké, odevzdat se někomu, nemít vše pod kontrolou, ale jsem za to moc ráda. Pro vizuál k písničce jsem oslovila výtvarnici Silvii Vavřinovou, protože obdivuji její práci. Její subtilní a křehké kresby a ilustrace mi připomínají básně. Nakonec se zhostila také videoklipu, který se krásně na píseň napojil,“ dodává.

Info

Vladivojna La Chia
web interpretky

David Pomahač
web interpreta

foto © se svolením AMPromotions

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Bene a Video Dave, What Is Missing

redakce 12.07.2024

Pár spomienok v zašumenom beate, v ktorom sa strieda slovenčina s angličtinou.

Šramlfest, znojemská alternativa

redakce 12.07.2024

Mezi headlinery letošního ročníku patří v pátek rakouští Shake Stew a francouzští Macadam Crocodile, v sobotu pak holandští Donna Blue a Polynation.

Návrat do neviazanosti detskej mysle Alten Kompoten

redakce 11.07.2024

Tvorba je charakteristická dávkou detskej radosti, naivity a špecifickou hrou slovíčok.

Berlin Atonal představuje nový projekt Openless

redakce 11.07.2024

Poté, co v loňském roce přešli na dvouletý režim, představují Openless jako sérii tří výjimečných koncertních večerů plných audio-vizuálních zážitků.

Trhan vydávají desku

redakce 10.07.2024

Dvacet let na scéně a společného přátelství přetavili brněnští D.I.Y. punk/hardcore veteráni v první 12“ vinyl.

Building Bridges, nórsko-slovenský projekt debutuje

redakce 09.07.2024

Nahrávka, ktorá je inšpirujúcim stretom rôznych žánrov, temperamentov a vplyvov severskej i domácej ľudovej tvorby, vyjde o pár dní.

Letní filmová škola zveřejnila denní program

redakce 09.07.2024

V rámci doprovodného programu vystoupí Tata Bojs, Jana Kirschner nebo Divadlo Na zábradlí.

Sedmé Bučení

redakce 09.07.2024

Festival experimentální elektronické hudby a audio-vizuálního umění proběhne na platformě Přespolní v Lubné u Poličky.

David Tibet s Current 93 v Kostele sv. Šimona a Judy

redakce 08.07.2024

Svět C93 je pestrý, chaotický, má spoustu odboček a zákoutí, ale v konečném důsledku jde především o upřímnou snahu vydat ze sebe mimořádný umělecký výkon.

Debutové album Oskara Töröka

redakce 08.07.2024

Štyri živly zachytené v čase. Oskar Török Sextet chcú ašpirovať na najlepší jazzový album.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace