Zprávy / Pozvánky

Vystoupení DJ Shadowa & Cut Chemista se rychle blíží

Vystoupení DJ Shadowa & Cut Chemista se rychle blíží

redakce | Zprávy / Pozvánky | 12.01.2015

Datum pražského vystoupení ikon světového turntablismu se rychle blíží. Již 10. února se můžete těšit na společné vystoupení Dje Shadowa a Cut Chemista v rámci světového Renegades of Rhythm Tour v klubu Roxy. Večer zahájí špička českého djingu Trouble team a o pokračování v rytmu funky a broken beats se postará rezident Paláce Akropolis Mr. Funky Machine za doprovodu kytaristy Igora Ochepovskeho.

DJ Shadow, Cut Chemist a Afrika Bambaataa. Tři ikony, které se spojí během exkluzivního turné Renegades of Rythm, které má 10. února zastávku i v Praze. Spolupráce DJe Shadowa a Cut Chemista sahá hluboko do minulosti a pro fanoušky je jejich společný návrat na jedno pódium opravdovou událostí, o to víc, že ve speciálním setu hrají pouze vinyly a navíc převážně z pokladů sbírky Afriky Bambaaty. Během jejich vystoupení se můžete těšit na dokonalou selekci hiphopu, funky, disca a soulu v neopakovatelném mixu s typickým zvukem DJ Shadowa a Cut Chemista.


Celý večer ale nebude spočívat pouze na bedrech pozvaných hvězd. Pódium pro osobnosti světového turntablismu rozehřejí zástupci domácí scény, které mají právě DJ Shadowa a Cut Chemista za své vzory. Prvními z nich bude dvojice Trouble Team - tedy DJ's Friky a Flux. I oni se oklopují na svých vystoupeních horou gramofonů, mixpultů a spousty dalšího DJského nádobíčka, aby původním podkladům dodali novou, šťavnatou a často překvapivou podobu.


Není divu, že jejich umění jim vyneslo světové finále DJských soutěží DMC v Anglii nebo IDA v Polsku. V sólo kategorii se stal DJ Flux absolutním vítězem soutěže DJ Masters v roce 2009 a společně s Frikym pak jako Trouble Team třikrát po sobě vyhráli na domácím DMC kategorii teamů a na světovém finále v Londýně dosáhli na solidní 5. místo. Takže o kvalitní úvod večera bude postaráno!

Ale ani to ještě není vše. Nelehkou úlohu štafety po hlavních hostech večera převezme rezident Paláce Akropolis Mr. Funky Machine, který je znám svými Ghetto Funk a Funk you večírky, které patří v Akropoli k těm vůbec nejnavštěvovanějším! V Roxy ho doprovodí kytarista Igor Ochepovski.

Info

Rengades of Rythm Tour
DJ Shadow & Cut Chemist (us)
10. 2. 2015 20:00
Roxy, Praha
Vstupné: 690,-

www.facebook.com/events/390211387808153
www.unitedislands.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Večer s Kateřinou Šedou na Moje kino Live

redakce 04.03.2021

Umělkyně bude během živého přenosu hovořit o projektech, jež můžou ostatní motivovat k vlastní aktivitě, a tím jim pomoci překlenout aktuální složitou dobu.

Otvorená výzva na tretí ročník festivalu Tehláreň

redakce 28.02.2021

Cieľom festivalu je sieťovať komunitu mladej generácie umelcov zo Slovenska a okolitých štátov, ktorá sa môže v neformálnej atmosfére vzájomne spoznať medzi sebou.

Akci Národ sobě – kultura podpoří i Morcheeba

redakce 26.02.2021

Koncert Národ sobě – kultura tobě je postavený především na neobvyklých nebo ne často slýchaných kooperacích.

Madhouse Express vs. Weird Visuals vs. stream

redakce 25.02.2021

Spojení psychedelického rocku a osobitého projevu kapely Madhouse Express doplní projekce liquid-light show.

Urban Market nabídne koncerty i přednášky

redakce 25.02.2021

Festival nabídne během pěti dní koncerty 52 Hertz Whale, Isama Zing, Bad Karma Boy, Felix, Tono S. a Lannne.

Do Prahy přijedou I Like Trains

redakce 14.02.2021

Hudebně stojí svébytná tvorba I Like Trains nadále mezi postpunkem, new wave a gothrockem, ale je prosáklá i vyloženě popovými linkami a hlavně nikdy neutichajím groovem a podivně skličující energií.

Změny akcí Fource Entertainment přehledně

redakce 11.02.2021

Koncerty nám chybí stejně jako vám, ve stávající nepříznivé situaci ale dělají Fource Entertainment vše pro to, aby se naplánované akce nerušily.

Benefiční streamy pro Klub 007 Strahov

redakce 28.01.2021

Dva večery, sedm super hero kapel, žánry hard, fast and loud, tak jak je na kopci zvykem. Sety nehorázně krátké a maximálně zničující.

Zavřená MeetFactory servíruje místo živé kultury podcasty

redakce 20.01.2021

MeetFactory se snaží plnit svou misi i přesto, že její dveře musí zůstat zavřené. V podcastu Tovární hlášení zpovídá důležité osobnosti české i slovenské kultury.

Celebration44 online

redakce 30.12.2020

Vánoční atmosféra byla tradičně úzce spjatá s party Celebration44 a letos, ačkoliv tomu náročné časy nepřejí, tomu nebude jinak.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace