Zprávy / Offtopic-Novinky

Vyzkoušejte si Digitální detox

Vyzkoušejte si Digitální detox

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 06.06.2018

Nemáte někdy pocit, že jste závislí na mobilu a sociálních sítích? Chtěli byste je dostat pod kontrolu? Tak držte Digitální detox s Radiem Wave a od pátku 1. června se otestujte, jak jste na tom s digitálním přetížením.

Od pondělí 4. června poslouchejte debaty, rozhovory a reportáže o vlivech nových technologií a sociálních sítí nebo o digitálním půstu. Vyzkoušejte si s Radiem Wave 5 výzev a podělte se o svoje zkušenosti a dojmy do ranního vysílání. Porovnat je můžeš s redaktorem Jonášem Zbořilem, který bude svoje zážitky komentovat denně prostřednictvím audioblogu nebo se známými osobnostmi jako je youtuber Johny Machette, foodblogerka Maškrtnica, cestovatel Ladislav Zibura, umělkyně Ester Geislerová nebo novinářka Linda Bartošová.

V sobotu 9. června se odpojte a vyrazte na některou z akcí ve svém okolí nebo na event Waveu v pražských Kasárnách Karlín. Od 13 do 22 hodin vás čeká venkovní fitko s Kamilem Filou, můžete si zahrát fotbal, plážový volejbal nebo stolní tenis. Vystoupí kapely Please the Trees, Opak Dissu, Lazer Viking a DJové.

Info

Digitální detox s Radiem Wave
web radia

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Pozdní skladby Mortona Feldmana v knize

redakce 25.09.2019

V Nakladatelství AMU právě vychází monografie věnovaná pozdní tvorbě vlivného hudebního skladatele Mortona Feldmana.

Podpořte kampaň na podporu vydání souborného díla Mariána Vargy

redakce 14.06.2019

Už přes rok na tomto projektu pracuje skupina nadšenců. Hudební veřejnost získá silný artefakt jak obsahem, tak i formou.

Kniha o lidech, kteří dělají něco sexy

redakce 08.06.2019

Ve dvaceti kapitolách se čtenář seznámí s velmi osobními příběhy lidí, kteří se při své zájmové nebo profesní činnosti dotýkají i oblasti erotiky.

Zaplňte společně Prostor39

redakce 26.02.2019

Před rokem se pustili do oživování prázdného domu v samém srdci Žižkova a teď potřebují pomoc zaplnit ho potřebným vybavením.

Olga Sommerová točí o Jiřím Suchém

redakce 21.02.2019

Nyní své portfolium rozšíří také o životní cestu skvělého muže talentovaného v mnoha profesích, jímž je legendární Jiří Suchý.

Velké ženy z malé země na Hithitu

redakce 14.02.2019

První kniha o slavných Češkách představující příběhy žen, které svým průkopnictvím a odvahou vybočily z davu i zvyklostí...

Do kin míří thriller Všichni to vědí

redakce 03.02.2019

Penélope Cruz a Javier Bardem jako milenci, mezi kterými to nepřestalo jiskřit. Thriller Všichni to vědí vstupuje do kin.

Ostrov hudby ve filmovém dokumentu

redakce 25.01.2019

Projekt Ostrov hudby završuje svou trilogii kompilací ambiciózním dokumentem o aktuální slovenské hudební scéně.

Soutěž remixů s Autumnist

redakce 31.12.2018

Po vydání třetí studiové desky False Beacon přichází Autumnist se soutěží o vytvoření remixu kterékoli skladby z alba.

The Ills nahrávají vánoční koledy

redakce 19.12.2018

The Ills si pro fanoušky připravili netradiční dárek. Ke každému koupenému digitálnímu albu jedna osobní vánoční koleda.