Zprávy / Offtopic-Novinky

Vyzkoušejte si Digitální detox

Vyzkoušejte si Digitální detox

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 06.06.2018

Nemáte někdy pocit, že jste závislí na mobilu a sociálních sítích? Chtěli byste je dostat pod kontrolu? Tak držte Digitální detox s Radiem Wave a od pátku 1. června se otestujte, jak jste na tom s digitálním přetížením.

Od pondělí 4. června poslouchejte debaty, rozhovory a reportáže o vlivech nových technologií a sociálních sítí nebo o digitálním půstu. Vyzkoušejte si s Radiem Wave 5 výzev a podělte se o svoje zkušenosti a dojmy do ranního vysílání. Porovnat je můžeš s redaktorem Jonášem Zbořilem, který bude svoje zážitky komentovat denně prostřednictvím audioblogu nebo se známými osobnostmi jako je youtuber Johny Machette, foodblogerka Maškrtnica, cestovatel Ladislav Zibura, umělkyně Ester Geislerová nebo novinářka Linda Bartošová.

V sobotu 9. června se odpojte a vyrazte na některou z akcí ve svém okolí nebo na event Waveu v pražských Kasárnách Karlín. Od 13 do 22 hodin vás čeká venkovní fitko s Kamilem Filou, můžete si zahrát fotbal, plážový volejbal nebo stolní tenis. Vystoupí kapely Please the Trees, Opak Dissu, Lazer Viking a DJové.

Info

Digitální detox s Radiem Wave
web radia

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vychází kniha srbského režiséra Gorana Markoviće Česká škola neexistuje

redakce 04.06.2020

Název knihy vychází z označení skupiny jugoslávských filmařů, která na přelomu šedesátých a sedmdesátých let 20. století vystudovala pražskou FAMU.

Pomozte postavit Novou Perlu

redakce 04.05.2020

Pomoct můžete dobrovolnickou prací, zakoupením knih z nakladatelství Divus, návštevou kavárny Perla i na webu darujme.cz.

Trystero vydává první díl nové trilogie Charlese Burnse: Bludiště

redakce 30.04.2020

Kniha má pozoruhodný osud. Poprvé vyšla loni na podzim ve francouzském překladu, aniž by se předtím objevila v anglickém originále.

Unikátní projekt hudebních promotérů propojuje hudební komunitu

redakce 27.04.2020

Díky zkušeným hudebním dramaturgům se rádio může chlubit různorodými (nejen) hudebními pořady.

Promotéři a producenti založili asociaci APPOK

redakce 20.04.2020

Spolek sdružuje všechny ty, které současná situace zasahuje a pracují na místech, kde se organizují koncerty nebo jiné kulturní akce.

Kino u vás doma: Aerovod

redakce 18.03.2020

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí kurátorovaný výběr více než 300 snímků, jejichž kvalitu prověřila plátna kin.

Web pro koordinaci dobrovolníků SousedskaPomoc.cz

redakce 17.03.2020

Zapojit se můžete podle času, který na to máte, a v libovolném městě. Zaregistrujte se a pomozme si mezi sebou.

Giudi vydává singl

redakce 26.02.2020

Jako každý z nás, i Sleeping Boy má své stinné kapitoly a hledá svobodu. Kdo je Sleeping Boy, který stojí za hudební stránkou?

Milý Laco aneb historky ze života

redakce 15.01.2020

Devatenáctidílné vyprávění divokých historek ze života před i za železnou oponou od trumpetisty a jazzmana Laca Decziho.

Čtvrté vydání zinu ZAK o japonské kultuře je za rohem

redakce 01.01.2020

Svým obsahem může občas provokovat, ne však toho, kdo Japonsko navštívil. Pro ty, kteří zatím neměli to štěstí, je připraveno 52 stran Japonska, jak ho neznají.