Zprávy

Walter Schnitzelsson mají nový klip

Walter Schnitzelsson mají nový klip

redakce | Zprávy | 08.03.2019

Hudobná skupina Walter Schnitzelsson, ktorej nedávno vyšiel druhý album na značke Slnko Records, spravila pesničku o ľudských závislostiach. Špecifická je nielen mimoriadne nákazlivou melodickou linkou, ale aj vizuálnym spracovaním. Video totiž popiera všetky zaužívané pravidlá tvorby klipov, je natočené na mobiloch na výšku a šíriť sa má predovšetkým cez Insta príbehy kapely a fanúšikov.

„Chceli sme to spraviť inak,“ hovorí spevák a gitarista Walter Schnitzelsson Jozef Rezník, ktorý je autorom pesničky Sugar a zároveň sa zhostil aj scenára, réžie a dokonca aj strihu nového videa. Celý klip má zámerne fanúšikovský „feeling“, nenájdete v ňom umelecké, či esteticky spomalené zábery. Ide skôr o atmosféru a príbeh, ktorý kopíruje hlavnú tému pesničky – ľudské závislosti.

Pod závislosťami si možno predstaviť všeličo. Od nástrah spoločenského života až po úskalia moderného sveta sociálnych médií, v ktorom sa cítia doma predovšetkým tí mladší. Iróniou je, že klip sa má širiť práve cez mobily a Insta príbehy. Ľudia, ktorí vo videu účinkujú, sú fanúšikovia, ktorých kapela oslovila cez sociálne siete. Pesnička Sugar je súčasťou nového albumu Sugar Kids Won't Stop Screaming, ktorý kapela vydáva na značke prestižneho vydavateľstva Slnko Records a odpremiérovala ho nedávno aj naživo v rannej relácii Rádia FM.

Info

Walter Schnitzelsson
web interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Groove Brno pokračuje jarní edicí

redakce 23.01.2022

V Metru vystoupí světové hvězdy Dean Brown, Victor Wooten, Dennis Chambers a Eric Marienthal.

FAMU spustila streamovací platformu

redakce 22.01.2022

FAMU Films zpřístupnila, u příležitosti 75. výročí od založení školy, veřejnosti filmy svých absolventů a studentů od počátku vzniku po současnost.

Animal Collective v Praze

redakce 21.01.2022

Dlouhých jedenáct let. Tak dlouho trval návrat Animal Collective do MeetFactory.

HLASkontraBAS oktet ve svém klipu sleduje vítr

redakce 21.01.2022

Přímo pro HLASkontraBAS oktet ji napsala skladatelka, zpěvačka a klavíristka Beata Hlavenková, která uskupení považuje za unikátní soubor.

Noví Lidé a jejich novinka

redakce 20.01.2022

Videoklip natáčeli s již osvědčeným filmařem Michalem Havlíčkem a to přímo ve stylovém Ateliéru Český Ráj.

Aries přijede poprvé do Prahy, Low Roar představí své křehké světy

redakce 20.01.2022

Do pražského Rock Café se vrací Low Roar s novou tajuplnou nahrávkou Maybe Tomorrow… A Aries pojede turné k druhé desce.

Debutové EP vydává projekt Blue Uandi

redakce 19.01.2022

Čtyři tracky EP vykreslují aktuální témata jako je přenos vědomí do digitální sféry, motivace lidského bytí, změny stavu vědomí, protichůdností pocitů.

Nejvíce nominací na Českého lva získaly filmy Okupace a Zátopek

redakce 19.01.2022

Celkem 184 akademiků vybíralo z 84 hraných, dokumentárních, animovaných a krátkých filmů i televizních děl, splňujících statut cen Český lev.

Proběhne klubová noc Prahy 6

redakce 19.01.2022

Během jednoho večera se promění sály jednotlivých klubů na různé žánrově rozdílné scény podle toho, co jim je dramaturgicky nejbližší.

Eurosonic Moon 2022

redakce 18.01.2022

Jako každý správný showcaseový playlist, i ten náš začíná téměř hodinovou metalovou seancí. Představujeme letošní Eurosonic.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace