Zprávy

White Place predstavili pripravovaný singel

White Place predstavili pripravovaný singel

redakce | Zprávy | 10.01.2021

Východoslovenská kapela White Place predstavila v „pandemickom” online streamepripravovaný singel This Is The Truth Speaking. Vystúpenie z koncertnej série Medzi policami prešovského kníhkupectva a kaviarne Libresso sa nahrávalo tesne pred vianocami, a okreminých piesní v ňom zaznel aj zatiaľ posledný singel štvorice s názvom Extro.

více o singlu Extro zde

This Is The Truth Speaking je druhá pieseň z avizovaného nadchádzajúceho albumu skupiny, ktorá akcentuje kombináciu elektronických a živých bicích spolu s akustickým zvukompretkaným živými samplami a výrazným vokálom frontmana Dana Jenča. „Koncert v Libresse bol veľmi príjemný, bol vykúpením z dlhej absencie hrania, aj takouinstantnou náplasťou na túto divnú dobu,“ tvrdí Jenčo a pokračuje, „vedenie kaviarne pripravilosuper atmosféru na hranie a dalo nám tiež priestor predstaviť naše obľúbené knihy. Aj keď bezľudí to samozrejme nikdy nie je ono, energiu, ktorá už naozaj chýbala, nám dodala spätnáväzba na sociálnych sieťach.“ White Place tvorí Lukáš Fabian, Stano Čorej a bratia Majo a Dano Jenčovi. Video je z dielne Cube Art Pictures.

Info

White Place
Fb kapely

foto © Cube Art Pictures

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Začína festival Sensorium - Beyond The Sound

redakce 23.06.2021

Netradičné živé vystúpenia aj koncerty cez telefón pre jedného. Virtuálna realita, klimatický futurizmus aj hudba ako protest.

Aiko s novým songem

redakce 23.06.2021

S netradičním konceptem přichází zpěvačka Aiko. Vydává nový videoklip, který bude na pokračování.

Festival v ulicích rozehraje o víkendu centrum Ostravy

redakce 23.06.2021

Do centra města se po roční přestávce vrací Festival v ulicích, který již od roku 2011 pořádá tým festivalu Colours of Ostrava.

Posuňte hudební poslech o level výš. Jak vybrat gramofon?

pr 22.06.2021

Gramofony si i ve světě cédéček a internetu stále drží své místo. Jejich obliba nejen mezi audiofily má svůj důvod.

Zahřívací party festivalu Vivat Vila

redakce 22.06.2021

Večer s country, s baťohama, celtama, ve starejch kanadách, přeneste se s námi do americké prérie. Vstup bez klobouku na vlastní nebezpečí.

Zrní proti jadernému odpadu

redakce 22.06.2021

Věděli jste, že náš stát na svém území chystá výstavbu hlubinného úložiště jaderného odpadu (HÚJO)? Ne?! Přijeďte se dozvědět víc.

Na Blues Alive přijedou Rick Estrin a John Primer

redakce 22.06.2021

Oba získali ocenění i při posledním ročníku cen - Rick Estrin & The Nightcats byli vyhlášeni Kapelou roku a John Primer Umělcem roku v tradičním blues.

The Blue Stones i Aldous Harding vystoupí v Praze

redakce 21.06.2021

Aldous Harding je v mnoha ohledech mimořádný úkaz. Když vystupuje, nejde jenom o její zpěv, samotná její přítomnost na pódiu je neopakovatelně intenzivní.

JazzFestBrno přidává další koncerty a festival

redakce 21.06.2021

Do Brna na podzim zavítá baskytarový kouzelník Marcus Miller, bubenický idol Dave Weckl, rakouský saxofonista Bernhard Wiesinger a další.

Folkové prázdniny kompletují line-up

redakce 20.06.2021

Na festivale vystoupí Raül Refree ve spojení s portugalskou zpěvačkou Linou, americká písničkářka Leyla McCalla i dvorní kytarista Roberta Planta.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace