Zprávy / Nové desky

Wild Tides, surf z prérie a nová deska

Wild Tides, surf z prérie a nová deska

redakce | Zprávy / Nové desky | 17.02.2015

Říká se, že prý hrají ten bez diskuze nejlepší prérijní surf punk na celý Letný. Logo jako kdyby se za ním schovával norskej "trů" black metal a vlastně ani tak se klidu a spořádanosti nedočkáte. Tříčlenná pražská kapela Wild Tides, to jsou především strhující koncerty, kousek Presleyho, Cashe, rock'n'roll a taky punk ve stylu Ramones. Aktuálně navazují na desku Hung Loose (2013) pětiskladbovou novinkou Sever Fashion. Nahrávalo se v pražském Radiotron Studios a taky ve Studiu A Českého Rozhlasu, o mix a matering se postarala dvojice Martin Přikryl and Jiří Šimek.


Deska je k dispozici na bandcampu formou "name your price". Wild Tides o sobě kdesi prohlásili že hrají "sakra krátký, zásadní a upocený písničky o tom odzbrojujícím pocitu, kterej můžete zažít jedině v noci na opuštěný pláži, když skrz černý brejle nezúčastněně pozorujete, jak vám pěna příbojovejch vln omývá zlatý špičky kovbojskejch bot". Dejte si příliv, moře je neklidný, ale pevnina je ještě hodně daleko.

Info

Wild Tides

www.facebook.com/wildtides
www.wildtides.bandcamp.com

foto © Jan Nožička

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Sing Sing Revolution Vol​.​1

redakce 29.06.2020

Iniciátorem celého projektu je Igor Bruso (Deaths), který se na podzim loňského roku usídlil ve zkušebně svých přátel z kapely Dukla.

Gergaz prichádza s pokračovaním kompilácie The Locals

redakce 28.06.2020

Výsledkom je unikátna vzorka noviniek aj skladieb z archívu, pre ktoré je samozrejmosťou, že sa nikdy predtým neobjavili na vinylovom release.

Nové EP od sinks je venku

redakce 25.06.2020

Přepracovaná verze EP June brněnské noiserockové kapely je výsledkem hledání způsobu, jak čelit podivnému času, podivnému půlroku.

Daniel Salontay zložil hudbu k obrazom otca Alexandra

redakce 22.06.2020

Album Zaobraz je hudba inšpirovaná tvorbou slovenského maliara Alexandra Salontaya, ktorý celý život maľoval a nevystavoval.

Vyšlo debutové EP Island Mint

redakce 19.06.2020

Ve své tvorbě kombinuje Matyáš Adámek indie songwriting s prvky psychedelie 60. let. EP vydal interpret na vlastním labelu Sunstream Records.

Bára Zmeková vydává remixové album a nový klip

redakce 16.06.2020

Nové remixové album LNVS (rmxd) je barevnou hudební směsí různých žánrů a přístupů, jejímž pojítkem je hlas Báry Zmekové.

Drť vydávají debut Puntičkár

redakce 29.05.2020

Výroky někdejšího člena tajné bezpečnosti (a kryptologa) se stávají nástrojem přizpůsobování a znejasňování činů komunistického režimu.

Nové rapové album Cermaque

redakce 26.05.2020

Jubilejní desátá studiová deska písničkáře Jakuba Čermáka překračuje hranice žánrů i stylů, a to i díky dlouhé řadě hostů.

Súrodenecká dvojica Bulp prichádza s novým EP

redakce 18.05.2020

Titulný singel Auri je dynamický track, ktorý popri svojom tanečnom charaktere reflektuje intímny vzťah matky a dcéry.

Na Deadred Records vychádza nový Stroon

redakce 17.05.2020

V mnohých ohľadoch zvláštny začiatok roka 2020 zachytil Stroona v mimoriadnej tvorivej kondícii.