Zprávy / Pozvánky

Workshop s Marcusem Millerem nejen pro baskytaristy

Workshop s Marcusem Millerem nejen pro baskytaristy

redakce | Zprávy / Pozvánky | 23.04.2015

Šestý ročník festivalu Mládí Ladí Jazz je již v plném proudu a jako hlavní hvězda festivalu zazáří legendární baskytarista Marcus Miller, který exkluzivně představí své nové album Afrodeezia již tuto neděli 26. dubna v pražském klubu Roxy. Vstupenky na koncert Marcuse Millera jsou k dispozici za zvýhodněnou cenu 660 Kč v předprodejní síti Ticketstream. Ve stejný den, v neděli 26. dubna od 12.00, proběhne ve spolupráci s Kytary.cz hudební workshop pod Millerovým vedením.

Marcus Miller je považován za jednu z vůdčích osobností jazzové hudby posledních dvou dekád. Multiinstrumentalista, skladatel, producent a držitel dvou cen Grammy se vrací do Prahy po třech letech a jeho koncert se právem může nazývat hudební událostí letošního jara. Marcus Miller v rámci festivalu Mladí Ladí Jazz představí své zbrusu nové album Afrodeezia, které vyšlo 17. března na labelu Blue Note/Universal.


Miller mimo jiné spolupracoval jako producent, skladatel nebo hudebník na více než 500 albech umělců, mezi nimiž najdeme takové hvězdy jako Michael Jackson, Frank Sinatra, Elton John, Aretha Franklin, Miles Davis, Herbie Hancock či David Sanborn. Díky festivalu Mladí Ladí Jazz si můžete naživo poslechnout jeho novou desku již 26. dubna 2015 v Roxy. Vstupenky jsou k dostání za cenu 660 Kč v předprodejní síti Ticketstream. Pro mladší 26 let je na každý večer festivalu k dispozici omezený počet lístků za pouhých 100 Kč, a i po jejich vyčerpání zaplatí na vstupném skoro polovinu. Na Marcuse Millera tak zaplatí v předprodeji pouze 360 Kč, což jde v ruku v ruce se základním cílem festivalu, kterým je snaha zpřístupnit jazz mladým lidem.

Ve spolupráci s Kytary.cz organizuje festival Mladí Ladí Jazz exkluzivní workshop Marcuse Millera. Zajímá vás, jak tento virtuózní hráč přemýšlí o hudbě, kde bere inspiraci, jak skládá nebo co je pro jeho hru důležité? Chcete se s ním osobně setkat a zeptat se na cokoliv, co vás zajímá? Přijďte v neděli 26. dubna ve 12.00 na workshop do prodejny Kytary.cz v Modřanech. Cena workshopu je 249,- v předprodeji a 299,- na místě.

Info

Mladí Ladí Jazz 2015:
Marcus Miller (us)
Support: Quattro Formaggi
26. 4. 2015 19:30
Roxy, Praha

www.facebook.com/events/435632743257351
www.facebook.com/mladiladijazz
www.marcusmiller.com
www.facebook.com/ClubRoxyPrague

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Desperátský souboj: Povodí Ohře a Kakktus

redakce 08.12.2022

Kakktus jsou smirkový rokenrol a v kombu s Povodím Ohře to bude hustá jízda.

The Blue Stones a drag queen Alyssa Edwards v Praze

redakce 07.12.2022

Americká drag queen, tanečnice a osobnost televizní zábavy Alyssa Edwards přijede poprvé do Prahy. Její život je jeden velký spektákl.

Shortparis, Fléda, antiválečný hudební rituál

redakce 06.12.2022

Tvorba Shortparis aktualizuje tradici sociopolitické kritiky postpunku o soudobé postupy experimentálního popu.

Synapse Knowledge uzavře online masterclass se Sylvií Simmons

redakce 06.12.2022

Sylvie je redaktorkou prestižního hudebního titulu Mojo a na svém kontě má také řadu biografií.

Konektiv se blíží

redakce 04.12.2022

Tři nová hudební vystoupení, ve kterých se setkávají čeští hudebníci s hudebníky z řad přistěhovalců a národnostních menšin.

Brighter Death Now s Raison d’être v Underdogs'

redakce 03.12.2022

Celá Karmanikova tvorba, a hlavně živá vystoupení, jsou destilovanou anarchií, přehlídkou zkaženosti a vztyčeným prostředníkem celému lidstvu.

Luna poprvé v Praze

redakce 02.12.2022

Označení tvář ukrajinské hudební revoluce vymyslel magazín Vogue. Valná část kritiků říká, že elektronický zvuk projektu vychází z pop music 90' a 00' let.

Explicit zakončí sezónu zahraničním hostem

redakce 01.12.2022

Explicit : Connection To Collectivity bude poslední rave v září televizních obrazovek.

Dvě novinky HaDivadla v Arše

redakce 29.11.2022

HaDivadlo na začátku prosince zamíří do Prahy s další autorskou inscenací, na jejímž scénáři se podílel Bohdan Karásek.

Popmuseum zve (nejen) na online koncerty

redakce 28.11.2022

Speciální akustické a poloakustické sety umělců napříč žánry v komorním muzejním prostoru nabídne od listopadu na svém youtube kanálu.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace