Zprávy

Young Aesthete remixuje Tolstoys

Young Aesthete remixuje Tolstoys

redakce | Zprávy | 28.03.2022

Young Aesthete, vlastním jménem Matej Herceg, dosud známý jako DJ, bubeník a perkusista, zahajuje novou producentskou etapu euforickým remixem Mirror Me od Tolstoys.

Skladba citlivě využívá vokály zpěvačky Ely Tolstové a dominuje jí silná basová linka spolu s propracovanými organicky znějícími rytmy. Remixu dodalo přidanou hodnotu použití záznamů z online konferenčních hovorů, během nichž album Tolstoys vznikalo.

Young Aesthete je představitelem slovenské klubové scény, zástupcem generace mladých estétů. Vyznačuje se nezaměnitelným vzhledem, brutální energií na pódiu a multižánrovými, tanečními, euforickými i melancholickými DJ sety. Můžete ho znát také jako bubeníka a perkusionistu ze skupiny Tolstoys. Byl také členem hudebních seskupení Riava a Herztruba. Jeho posláním je spojovat lidi se zdánlivě odlišným hudebním vkusem. Ve svých DJských setech pravidelně dokazuje, že tanec a hudba dokáží spojit všechny lidi. Jeho vystoupení mají mají příběh, jsou plná originální produkce, remixů, mashupů a nečekaných, ale vkusných a citlivých žánrových fúzí.

Info

Young Aesthete
Fb interpreta

foto © Iryna Drahun

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Amy Shark i Bonobo v Praze

redakce 29.06.2022

Dravá indiepopová zpěvačka Amy Shark vyráží na turné a svou českou premiéru. Bonobo nás vezme do pestré divočiny alba Fragments, v Praze zahraje na podzim.

Eva Jiřička a Ladislav Jezbera v GMU

redakce 29.06.2022

Právě probíhají dvě nové letní výstavy v královéhradecké galerii GMU – Mezi sebou Evy Jiřičky a Ego Ladislava Jezbery.

Private Poison, Arleta má avatara

redakce 28.06.2022

Rapperka a vizuální umělkyně se nedlouho po vydání dvojsinglu Weapon/Paranoia připomíná dalším ze svých temných a něžných hudebních dobrodružství.

Student Fest se zajímavým lajnapem

redakce 28.06.2022

Letos festival přinese, díky spolupráci s kolektivem glitter.hit, i zahraniční jména - italsko-australského producenta t0niho a polskou hyperpopovou dvojici mylittlethumbie & ksiaze700.

Nové album Markéty Foukalové a Martina Brunnera

redakce 28.06.2022

Jde o druhou živou nahrávku koncertu z programového cyklu Nové horizonty, propojující jazz a symfonickou hudbu.

Červenec v Underdogs' a na Fluffu

redakce 27.06.2022

V sólové tvorbě sází J.Zunz na minimalistickou elektroniku, evokující stav na pomezí snu a bdělosti, a skrze repetitivní melodie směřuje za horizont běžného vědomí.

Central European Jazz Showcase představuje

redakce 27.06.2022

Cílem showcase je podpořit export jazzových kapel, aby se častěji objevovaly na programech klubů a festivalů v zahraničí.

prazdniny s letním singlem

redakce 26.06.2022

Prazdniny nejsou jen pop z nákupáku, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Půlnoc umění, nová výstava Kunsthalle Praha

redakce 26.06.2022

Letní výstava představí soukromou sbírku a aktivity Karla Babíčka – významného kulturního hybatele a zakladatele legendární pražské galerie Behémót v 90. letech.

OFF Festival začne speciálními warm-upy

redakce 25.06.2022

Katovický OFF Festival přichází se zajímavou novinkou, letošní ročník začne o den dříve, a to speciálními warm-upy na speciálních místech.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace