Zprávy

Young Aesthete remixuje Tolstoys

Young Aesthete remixuje Tolstoys

redakce | Zprávy | 28.03.2022

Young Aesthete, vlastním jménem Matej Herceg, dosud známý jako DJ, bubeník a perkusista, zahajuje novou producentskou etapu euforickým remixem Mirror Me od Tolstoys.

Skladba citlivě využívá vokály zpěvačky Ely Tolstové a dominuje jí silná basová linka spolu s propracovanými organicky znějícími rytmy. Remixu dodalo přidanou hodnotu použití záznamů z online konferenčních hovorů, během nichž album Tolstoys vznikalo.

Young Aesthete je představitelem slovenské klubové scény, zástupcem generace mladých estétů. Vyznačuje se nezaměnitelným vzhledem, brutální energií na pódiu a multižánrovými, tanečními, euforickými i melancholickými DJ sety. Můžete ho znát také jako bubeníka a perkusionistu ze skupiny Tolstoys. Byl také členem hudebních seskupení Riava a Herztruba. Jeho posláním je spojovat lidi se zdánlivě odlišným hudebním vkusem. Ve svých DJských setech pravidelně dokazuje, že tanec a hudba dokáží spojit všechny lidi. Jeho vystoupení mají mají příběh, jsou plná originální produkce, remixů, mashupů a nečekaných, ale vkusných a citlivých žánrových fúzí.

Info

Young Aesthete
Fb interpreta

foto © Iryna Drahun

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Miroslav Černý vydává Surrealistickou operu Frankenstein

redakce 28.11.2022

Album vyjde pouze na vinylu, součástí limitované edice bude ručně číslovaný a signovaný grafický list od umělce Františka Skály.

Popmuseum zve (nejen) na online koncerty

redakce 28.11.2022

Speciální akustické a poloakustické sety umělců napříč žánry v komorním muzejním prostoru nabídne od listopadu na svém youtube kanálu.

Do Roxy na charitativní koncert pro dětské domovy

redakce 28.11.2022

Ve spolupráci s Organizací pro pomoc uprchlíkům vám Fource přináší charitativní koncert, jehož cílem je obdarovat děti z dětských domovů.

PAF Olomouc začíná po neděli

redakce 27.11.2022

V průběhu festivalu se několik desítek umělců světového významu společně s diváky pokusí nalézt odpovědi na kryptický odkaz faustovské legendy.

Blame Your Genes vydáva EP Skins

redakce 27.11.2022

Blame Your Genes vydáva svoje štvrté EP v spolupráci s bratislavským labelom Well Played Records prvýkrát aj na priehľadnom limitovanom vinyle.

Zeal & Ardor přivezou gospel-metal

redakce 27.11.2022

Avantgardní uskupení nabízí hudební a vizuální zážitek, který hraničí s uvedením do transu.

Madhouse Express lákají klipem na koncert v Planetáriu

redakce 26.11.2022

Naživo skvěle fungující kooperace psychedelické tvorby Madhouse Express s 8K projekcemi převážně vesmírných motivů.

Martin Zajko predstavuje sólový album

redakce 25.11.2022

Gény muzikanta má v krvi a za sebou nespočetne hudobných spoluprác s Richardom Müllerom, Janou Kirschner či Simou Magušinovou.

Andre Šulcová vydává Opportunities

redakce 25.11.2022

Její suverénní hlasový projev a autorský rukopis jdou ruku v ruce s tím nejlepším ze současného amerického písničkářství.

Závěr roku s Jednotou

redakce 24.11.2022

Netradiční přístupy k loutně, příčné flétně nebo bicím doplní třeba dekoloniální drone metal nebo surový death industrial.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace