Zprávy / Festivalové

Youtopia láka na mená ako Fvlcrvm, Malvina či Lužifčák

Youtopia láka na mená ako Fvlcrvm, Malvina či Lužifčák

redakce | Zprávy / Festivalové | 03.09.2021

Dva nadupané dni plné koncertov a internetových hviezd čakajú aj tento rok na všetkých, ktorí prídu na YouTopiu. Festival digitálnej kultúry ponúkne veľké mená, porciu zábavy a z niektorých možno spraví podcasterov. Festival začína už tento piatok, 3. septembra od 16:00. Konať sa bude v priestoroch Malého Berlína, Kubiku a jeho bezplatná časť aj na terase Nádvoria.

Malvina, Fvlcrvm, Téčko, DJ Remb, Saul aj Whithe rozohrajú a roztancujú divákov v Malom Berlíne počas dvoch večerov. hudobný program si diváci vychutnajú so samostatným hudobným lístkom, alebo s permanentkou, ktorá otvára dvere do celého festivalu Youtopia. The Curly Simon zase poteší aj neplatiacich fanúšikov pod holým nebom na Nádvorí. Organizátori rozložili program do dvoch dní, aby si každý našiel čas na koncert svojho favorita.

Kusisko zábavy sľubuje živé nahrávanie podcastu s duom Lužifčák, ktoré sa môže pochváliť státisícmi poslucháčov a divákov. Kubo Lužina a Gabo Žifčák si pripravili niečo špeciálne, ani organizátori však nevedia, s čím presne vyskočia na divákov. O svojich dobrodružstvách vo svete internetu porozpráva ďalší komik Joe Trendy. Čo-to z youtuberského kumštu na seba nabonzuje Duklock, hviezda streamovacích platforiem s desaťtisíckami pozretí. Ako dosiahnuť podobný úspech možno poradia aj odborníci z Vidadu. Ak vám kdesi v kútiku duše skrsla myšlienka, že budete mať vlastný podcast, s Arcade Watch sa môžete naučiť, ako nerobiť začiatočnícke chyby a ako preraziť v audiosvete. Workshop dá príležitosť nielen odsledovať, ale sa aj povypytovať na všetko, čo vás zaujíma. Múdre, čudné, šialené, vtipné aj cringe videá si nájdu priestor vo videosekcii festivalu. Súčasťou YouTopie je aj súťaž slovenských videoklipov. Ten najlepší si odnesie cenu odbornej poroty a potlesk YouTopického publika.

více o festivalu zde

Info

Youtopia
3. 9. 2021 16:00
Malý Berlín, Trnava, Slovensko
web festivalu

foto © se svolením Youtopia

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Irena & Vojtěch Havlovi se chystají na Le Guess Who?

redakce 04.10.2022

Pestrou tvorbu manželů je dodnes těžké, ne-li nemožné, zařadit do nějaké škatulky. Na jejich vystoupení láká festival videem od nezávislého filmaře, fotografa a zvukového umělce Vincenta Moona.

Rock for People tasí Muse a Slipknot

redakce 03.10.2022

Rock for People letos slavil úspěch na všech frontách a 27. ročník festivalu na tento úspěch nejen naváže, ale chystaným lineupem ho doslova převálcuje.

Film a architektura uvede v Brně poctu géniům moderní architektury a designu

redakce 30.09.2022

Festival zakončí v Kině Art bizarní dokument The Bubble přibližující oblast Villages, největší komunitu důchodců v Americe.

Na Be2Can nebude chybět Stříbrný medvěd z Berlinale nebo Zlatý lev z Benátek

redakce 30.09.2022

Filmová přehlídka, která každoročně nabízí dramaturgicky vytříbený výběr toho nejvýraznějšího z Berlinale, Benátky a Cannes, letos představí dvacet premiér.

Začíná knižní festival LITR

redakce 28.09.2022

Tradiční olomoucká událost nabízí to nejzajímavější ze světa nezávislé knižní tvorby a zaměřuje se především na autorské a umělecké publikace.

První ročník brněnské klubové noci Batch

redakce 27.09.2022

Mezi headlinery akce patří argentinská rapperka Catnapp, legenda středoevropského a východoevropského punku polští Dezerter.

Sýpka Za Škodovkou dokořán

redakce 22.09.2022

V pětici prázdných pater objektu se postupně vystřídají tři kolektivy, které připraví svůj denní program v interakci s rozmanitými prostorami budovy.

Space X počtvrté

redakce 22.09.2022

Počet hudebníků i příznivců zabývající se ambientem, minimalismem či alternativní elektronikou v současném hudebním dění neustále roste.

Lunchmeat Festival 2022 co nevidět, co neslyšet

redakce 21.09.2022

Každoroční přehlídka věnovaná elektronické hudbě a vizuálnímu umění slibuje šestidenní dobrodružný program na čtyřech scénách v Praze.

Ostrava Kamera Oko: Pod dlažbou je pláž!

redakce 21.09.2022

Během pěti dnů nabídne víc než tři desítky krátkometrážních i celovečerních snímků.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace