Zprávy / Pozvánky

Zahrajte si na akci Dra:m v Kyjově

Zahrajte si na akci Dra:m v Kyjově

redakce | Zprávy / Pozvánky | 03.03.2020

Fanoušci drum & bassu pozor, Kyjovem se opět rozezní lámané beaty. Mixmaster DJ Sayko, rezident akce Dra:m, si tentokrát pozval opravdovou vypečenost, tuzemskou exportní jedničku Forbidden Society. A support nebude o nic méně zajímavý. Line-up totiž sestavil tak, aby na sebe všechny DJské sety navazovaly a celý večírek gradoval od samého začátku až do posledního okamžiku. Kromě muziky vás čekají taky soutěže o volné lístky a trička. Jedna soutěž poběží na Facebooku a druhá na Instagramu, tak to čekněte!

Možná právě díky ovlivnění širokým spektrem žánrů, od ostrých metalových poloh a špinavosti punku až po sub žánry hardcore, gabber či breakcore, jsou jeho sety plné nezaměnitelné energie. I přes zmíněné vlivy to však vždy byla zejména vlastní hudební produkce jako epicentrum dění a v Kyjově tomu nebude jinak. Netřeba dalších slov, prostě Forbidden Society, kvalitní produkce, vyhlášená živá vystoupení, tečka.

Chcete si zahrát po boku předního českého producenta? Být na playlistu s českými djskými legendami? Tykátes si s gramcema? Vinyl pro vás není jen materiál na podlahy? Sound44 ve spolupráci s drumandbassvinyl.cz připravil pro všechny deskaře, fošnařky, asfalťáky a vinylistky soutěž o hraní na akci Dra:m, která se bude konat 27. 3. 2020 v kyjovském klubu Nětčice. Pravidla soutěže? Váš set musí být nahraný výhradně z vinylů (ne DVS systém) a nezveřejněný dříve než v lednu 2020, set o délce maximálně 30-40 minut uložte na svůj Soundcloud nebo Mixcloud, pojmenujte ho Dra:m DJ CONTEST a pošlete odkaz do facebookové události.

Info

Dra:m with Forbidden Society
27. 3. 2020 20:00
Klub Nětčice, Kyjov
fb událost

foto © Jakub Doležal

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Zasněný pop pařížských Juniore a audiovizuální magie Droeloe

redakce 10.05.2021

V Paříži usazené světoběžnice Juniore měly ke světu filmu odjakživa blízko, jejich hudba je rovnou měrou zábavná a obrazotvorná.

Pentatonix do Prahy později, David Keenan už letos

redakce 03.05.2021

Přestože otazníků je ve vzduchu stále mnoho, jsme rádi, že klubové i halové koncerty pomalu nabývají konkrétnější obrysy.

Lucerna Music Bar chystá open air

redakce 02.05.2021

Od poloviny června do poloviny září se pod hlavičkou Lucerna Music Bar Open Air uskuteční hudební vystoupení českých a slovenských interpretů.

Nová Cvernovka chystá Deň zatvorených ateliérov

redakce 30.04.2021

Počas celodenného streamu organizátori odpremiérujú archívne zábery a nové relácie. Predstavia ateliéry, aj nový park.

Mladí ladí jazz oslaví Mezinárodní den jazzu

redakce 29.04.2021

Mezinárodní festival Mladí ladí jazz více jak deset let představuje zahraniční a tuzemské talenty i hvězdy současné jazzové a experimentální scény.

Goethe-Institut: online debata o žurnalistice

redakce 27.04.2021

Jaké hranice a jaké příležitosti má politické zpravodajství, zvláště s ohledem na podporu demokratických hodnot a na důsledné vystupování proti totalitním a autoritativním režimům?

Django Django a Fink zahrají v Praze

redakce 26.04.2021

Django Django se nikdy nepovažovali za klasickou kapelu, svou dráhu sami popisují jako neustálé unikání a vyhýbání se věcem.

Dorůžka, Fischmann a Novák představí nepoznané písně židovských hudebníků

redakce 25.04.2021

Festival Věčná naděje přinese livestream ze Španělské synagogy. Zazní autorské kusy i přearanžované skladby Kurta Weila, Chavy Alberstein či Johna Zorna.

Tommy Cash vystoupí v Praze dvakrát za sebou

redakce 24.04.2021

Do Prahy se Tommy Cash vrací v rámci tour propagující jeho aktuální EP Moneysutra, na kterém poprvé kromě hvězdného producenta Dipla hostují i další rappeři.

Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring

redakce 23.04.2021

O desáté album obohatili svou diskografii The Offspring. Deska Let The Bad Times Roll vyšla po devíti letech od vydání nahrávky Days Go By.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace