Zprávy

Žánrově fluidní Giudi vydává nový singl NoBody

Žánrově fluidní Giudi vydává nový singl NoBody

redakce | Zprávy | 12.05.2020

Po předchozím, snovém singlu Sleeping Boy, přichází Giudi s čistým trip hopem s lo-fi až soundtrackovým zvukem, postaveným na smyčcovém kvartetu v čele s Marií Hasoňovou v nové písni NoBody. Hudební podklad produkovala Giudi. K singlu je vytvořeno video plné autentických záběrů poodhalujících reálné lidské tělo bez zkrášlujících filtrů či make-upu. Statement zní jasně - #realness.

NoBody je o procesu přijímaní sebe, o sebeuvědomnění a následném posunutí vědomí do vyšší úrovně. Tento proces není pro každého samozřejmý a už vůbec není jednoduchý. Je velmi těžké odhalit nahou kůži, odkrýt naše tajemství, která schováváme pod vrstvou barev a nechat ostatní vidět naše nedokonalosti a tím ukázat naši křehkost. Způsobů, jakými vnímáme sami sebe je mnoho a je to neustálý proces. „Já mám momentálně dost dokonalého a naleštěného beauty světa, a tak jsem se rozhodla tu rovinu posunout dál a ukázat i moje nedokonalosti které jsou v podstatě dokonalé a utváří mou osobnost. Nechala jsem si natočit suchou pokožku, moje zavodněné a nateklé nohy, akné a celulitidu. Je to pro mě určitý zlom v přijímání sama sebe a vnímání svého těla jakožto objektu či nepopsaného plátna, se kterým bych chtěla více experimentovat,“ říká Giudi.

Art directorem a iniciátorem nového videa je mladý umělec Jakub Ra. „Pro mě je toto video tou nejlepší spoluprací, jakou si umím představit. Jsme spolu s Giudi zvyklí spolupracovat, takže video bylo natočeno za jeden den a 70 % bylo upraveno ještě v tu samou noc. Byla to velmi intenzivní práce. Miluji, když jsou věci tvořeny na základě intuice, protože je v nich zachována spousta energie, zábavy a magie!“

Info

Giudi
fb interpretky

foto © Jakub RA

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Jednota a Glory Affairs uvádějí Rắn Cạp Đuôi

redakce 17.07.2024

Rắn Cạp Đuôi je skupina z Ho Či Minova města, která vychází z internetové hyperreality a patří k mimořádně ceněným zástupcům experimentální elektroniky.

Glitterer s Bibione v Underdogs'

redakce 16.07.2024

Sám Glitterer mezi stěžejními vlivy zmiňuje například kapely Lilys, Unrest, Fugazi a Nation of Ulysses, ale i britské 70s a 80s kapely.

Sestry Garcíovy s Tomášem Liškou v Lodžii

Barka Fabiánová 16.07.2024

Ojedinělý koncert sesterského dua s česko-španělskými kořeny za doprovodu předního kontrabasisty proběhne ve Valdštejnské lodžii v Jičíně.

Sport na půdě

redakce 15.07.2024

Kapela Sport z francouzského Lyonu se vrací po pětileté odmlce. Jejich osobitý styl, kde kombinují prvky punku, indie a ema, si našel spoustu fanoušků.

Společný koncert Bardo a Ankramu

redakce 15.07.2024

Přestože jsou všechny skladby originální, mluvící vlastním jazykem, v Bardu lze nalézt i jistou fiktivní příchuť slovenského folklóru.

Na Folkových prázdninách Valeria Castro, Sona Jobarteh a další

redakce 15.07.2024

Vůbec poprvé do České republiky přijede zpěvačka Valeria Castro z Kanárských ostrovů, která loni zazářila na veletrhu Womex a získala nominaci na Latin Grammy.

Šimanský & Niesner v Džungli BKAO

redakce 14.07.2024

Jan, řečený Člověk Krve, si nese slovo sen i v rodovém jméně. Z magických prostor jeho písní se noří živé postavy, důvěrně známá místa i povědomá slova.

Psychedelic Porn Crumpets ve Futuru

redakce 14.07.2024

Odkud by měl do světa proudit ten nejlepší psychedelický rock, když ne z Austrálie.

Bene a Video Dave, What Is Missing

redakce 12.07.2024

Pár spomienok v zašumenom beate, v ktorom sa strieda slovenčina s angličtinou.

Šramlfest, znojemská alternativa

redakce 12.07.2024

Mezi headlinery letošního ročníku patří v pátek rakouští Shake Stew a francouzští Macadam Crocodile, v sobotu pak holandští Donna Blue a Polynation.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace