Zprávy

Žánrově fluidní Giudi vydává nový singl NoBody

Žánrově fluidní Giudi vydává nový singl NoBody

redakce | Zprávy | 12.05.2020

Po předchozím, snovém singlu Sleeping Boy, přichází Giudi s čistým trip hopem s lo-fi až soundtrackovým zvukem, postaveným na smyčcovém kvartetu v čele s Marií Hasoňovou v nové písni NoBody. Hudební podklad produkovala Giudi. K singlu je vytvořeno video plné autentických záběrů poodhalujících reálné lidské tělo bez zkrášlujících filtrů či make-upu. Statement zní jasně - #realness.

NoBody je o procesu přijímaní sebe, o sebeuvědomnění a následném posunutí vědomí do vyšší úrovně. Tento proces není pro každého samozřejmý a už vůbec není jednoduchý. Je velmi těžké odhalit nahou kůži, odkrýt naše tajemství, která schováváme pod vrstvou barev a nechat ostatní vidět naše nedokonalosti a tím ukázat naši křehkost. Způsobů, jakými vnímáme sami sebe je mnoho a je to neustálý proces. „Já mám momentálně dost dokonalého a naleštěného beauty světa, a tak jsem se rozhodla tu rovinu posunout dál a ukázat i moje nedokonalosti které jsou v podstatě dokonalé a utváří mou osobnost. Nechala jsem si natočit suchou pokožku, moje zavodněné a nateklé nohy, akné a celulitidu. Je to pro mě určitý zlom v přijímání sama sebe a vnímání svého těla jakožto objektu či nepopsaného plátna, se kterým bych chtěla více experimentovat,“ říká Giudi.

Art directorem a iniciátorem nového videa je mladý umělec Jakub Ra. „Pro mě je toto video tou nejlepší spoluprací, jakou si umím představit. Jsme spolu s Giudi zvyklí spolupracovat, takže video bylo natočeno za jeden den a 70 % bylo upraveno ještě v tu samou noc. Byla to velmi intenzivní práce. Miluji, když jsou věci tvořeny na základě intuice, protože je v nich zachována spousta energie, zábavy a magie!“

Info

Giudi
fb interpretky

foto © Jakub RA

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

JazzFestBrno hlásí tucet náhradních termínů

redakce 26.05.2020

Původní harmonogram festivalu JazzFestBrno 2020 se sice rozpadl na kousky, ale festival nyní ohlašuje celkem dvanáct náhradních termínů. Festival zahájí Avishai Cohen.

Nové rapové album Cermaque

redakce 26.05.2020

Jubilejní desátá studiová deska písničkáře Jakuba Čermáka překračuje hranice žánrů i stylů, a to i díky dlouhé řadě hostů.

Tady Vary ve vašem kině

redakce 26.05.2020

Každý z vybraných filmů bude mít pouze jedno exkluzívní představení, které proběhne ve všech zúčastněných kinech ve stejný okamžik.

Chief Bromden mají nové termíny křtů alba Slunovrat

redakce 25.05.2020

Kvůli koronaviru museli lonští vítězové 1Band2Play křest desky odkládat, konečně ale mají nový termín.

"Uzavřít etapu." Amelie Siba pokřtí debutové album Dye My Hair

redakce 25.05.2020

Vítězka 1Band2Play Amelie Siba pokřtí svou debutovou desku Dye My Hair v Praze a Brně.

Full Moon pokřtí kompilaci k desátému výročí v Praze a Brně

redakce 25.05.2020

Narozeninová kompilace Full Moon 10 vychází podle plánu, 28. května. Korona nekorona. Čekání na narozeninovou oslavu si zkrátíme jejími křty.

Beseda u Bigbítu se přesouvá na rok 2021

redakce 25.05.2020

„Prohra se smířením je lepší než výhra s nepřátelstvím,“ tímto arabským příslovím organizátoři Besedy u Bigbítu v Tasově na Hodonínsku na svém webu shrnuli stávající.

Open air s Billow a Hello Incognito

redakce 24.05.2020

Tiché lo-fi nahrávky zaznamenané v prostředí pokojíků v Praze, Varšavě nebo Bílých Karpatech vzbudily ohlas českých kritiků. Billow je povezou na sever.

Tomáš Palucha i Orient, Divadlo 29

redakce 24.05.2020

Pardubické Divadlo 29 ukončuje koncertní pauzu rázně i magicky.

Nové Full Moon Coffee z Etiopie

redakce 23.05.2020

Spolu se značkou Full Moon Coffee vydáváme prvně do Etiopie. Káva z odrůdy Jimma má výrazné tóny višní v čokoládě a karibského rumu.