Zprávy / Festivalové

Zítra začíná poslední Rock for Churchill

Zítra začíná poslední Rock for Churchill

redakce | Zprávy / Festivalové | 25.08.2022

Už tento víkend proběhne poslední ročník multižánrového festivalu Rock for Churchill. 26. a 27. srpna se v přírodním areálu Myslivna představí Dub FX, Asian Dub Foundation, GusGus, Donny Benét, Zebrahead a spousta dalších. Nenechte si ujít vrouteckou pohodu a přijďte se rozloučit na Poslední jízdu.

Po dvou hubených letech se na Myslivně opět představí Rock for Churchill v plné palbě, tentokrát s podtitulem Poslední jízda. Jeho jednadvacátý ročník bude totiž zároveň i ročníkem posledním: „Od začátku připravuje festival víceméně stejná parta. Už několik let se ptáme sami sebe, jestli ještě máme čas, šťávu a energii pouštět se každý rok do tak velkého dobrodružství, jakým Rock for Churchill v současné podobě je. Letos jsme to rozsekli s tím, že té šťávy máme tak akorát na poslední díl, na poslední velkou jízdu,“ popisuje důvody člen festivalového týmu Jaromír Telenský.

Z domácí scény se návštěvníci mohou těšit na Tata Bojs, J.A.R., Vypsanou fixu, PSH, Skyline, Mydy, Bert & Friends, Xaviera Baumaxu a další zajímavé tváře. Tanečnímu šapitó budou letos kralovat zahraniční DJs a producenti S.P.Y, State of Mind, Kasra, Crystal Distortion a Alexander Robotnick. Na poslední jízdě samozřejmě nemůžou chybět stálice DJ stage MikkiM, Pixie anebo Akira.

Info

Rock for Churchill
26.–⁠27. 8. 2022
Areál Myslivna, Vroutek
Fb událost

foto © se svolením Klapper.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Foals, Yungblud, M83 a Moderat na Grape festivale

redakce 05.12.2022

Na potešenie všetkých fanúšikov Moderat vydali nový album More D4ta. Rovnako ohlásili aj svoje prvé koncerty a my ich opäť uvidíme v lete na Grape.

Editors a White Lies na Metronome Prague

redakce 02.12.2022

White Lies vyzkoušeli syntetické příchutě i novovlnné groovy, prozkoumali neznámé elektronické zvukové krajiny a šli i cestou progresivních experimentů.

OFF Festival nabídne hardcore, psychodelii, k-pop i noise

redakce 01.12.2022

Katovický OFF vykopává prvních 14 důvodů, proč se těšit na léto. Festival proběhne tradičně v Údolí tří rybníků.

Na KovnaFestu se představí trap, noise i klezmer

redakce 30.11.2022

KovnaFest je jednodenní komunitní festival, který proběhne v žižkovském prostoru Punctum–Krásovka v osmé edici.

Rock for People 2023: The 1975

redakce 29.11.2022

Většina alb The 1975 se umístila na vrcholných příčkách britských i amerických hitparád a v roce 2020 si vysloužili i nominaci na cenu Grammy.

PAF Olomouc začíná po neděli

redakce 27.11.2022

V průběhu festivalu se několik desítek umělců světového významu společně s diváky pokusí nalézt odpovědi na kryptický odkaz faustovské legendy.

Eurosonic rozšiřuje program

redakce 22.11.2022

K dříve oznámeným domácím jménům, jako jsou jsou zpěvačky Aiko, Amelie Siba a Nina Kohout vystoupí i Hentai Corporation, Adela Mede nebo 52 Hertz Whale.

Festival proti násiliu

redakce 15.11.2022

Okrem odkazu Nežnej revolúcie sa chcú spoločne postaviť proti prejavom neznášanlivosti a násiliu, ktoré je ich dôsledkom.

Festival Sharpe oznámil prvé mená

redakce 14.11.2022

Koncerty v ateliéroch, kabinete či na dvore bývalej školy. V ikonických priestoroch bratislavskej Novej Cvernovky.

Berlínské CTM oznamuje první jména

redakce 12.11.2022

Těžištěm festivalu je tradičně alternativní elektronika, tradičně ale vybočí i do jiných žánrů a uměleckých disciplín.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace