Zprávy / Pozvánky

Zmrtvýchvstání jazz clubu U Staré Paní

Zmrtvýchvstání jazz clubu U Staré Paní

redakce | Zprávy / Pozvánky | 24.10.2017

Jazz club U Staré Paní, který býval jedním z center pražské jazzové scény, se v listopadu po téměř roční přestávce vrací na hudební mapu Prahy. Interiér prošel náročnou rekonstrukcí, provozovatelé slibují skvělý zvuk. Chtějí také poskytnout prostor bohaté tuzemské jazzové scéně, jež je jednou nohou zakotvena v tradici, avšak rozkročuje se i směrem k experimentu.

Novým provozovatelem klubu je zkušený Vladimír Pošvic, bývalý manažer klubu The Garrison v Libni. Hudební dramaturgii pak bude mít na starosti hudebník Robert Fischmann ( Bran, Neřež, C&K Vocal, Marie Rottrová, Timbasa a další).

Klub svoji činnost zahájí ve středu 1. listopadu koncertem tria Otto Hejnice.


Oficiální znovuotevření je plánováno na 3. listopadu, kdy na Opening Party zahraje Ochepovsky Band, jejíž frontman, ruský kytarista Igor Ochepovsky již několik let žije v Česku. Tento nadějný hudebník zvítězil v české části soutěže Jazz Fruit v rámci festivalu Mladí ladí jazz, avšak je oceňovaný i jako autor scénické hudby.


Milovníky jazzu jistě potěší i možnost klubového členství a to hned ve třech variantách: Jazzový posluchač, Host (určený pro donátory a podporovatele) a Jazzman. Podrobnosti o členství, programu i další nabídce pak najdete na webu.

Info

U Staré Paní Jazz&Cocktail Club
Michalská 441/9, Praha 1

www.oldladys.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Večer s Kateřinou Šedou na Moje kino Live

redakce 04.03.2021

Umělkyně bude během živého přenosu hovořit o projektech, jež můžou ostatní motivovat k vlastní aktivitě, a tím jim pomoci překlenout aktuální složitou dobu.

Otvorená výzva na tretí ročník festivalu Tehláreň

redakce 28.02.2021

Cieľom festivalu je sieťovať komunitu mladej generácie umelcov zo Slovenska a okolitých štátov, ktorá sa môže v neformálnej atmosfére vzájomne spoznať medzi sebou.

Akci Národ sobě – kultura podpoří i Morcheeba

redakce 26.02.2021

Koncert Národ sobě – kultura tobě je postavený především na neobvyklých nebo ne často slýchaných kooperacích.

Madhouse Express vs. Weird Visuals vs. stream

redakce 25.02.2021

Spojení psychedelického rocku a osobitého projevu kapely Madhouse Express doplní projekce liquid-light show.

Urban Market nabídne koncerty i přednášky

redakce 25.02.2021

Festival nabídne během pěti dní koncerty 52 Hertz Whale, Isama Zing, Bad Karma Boy, Felix, Tono S. a Lannne.

Do Prahy přijedou I Like Trains

redakce 14.02.2021

Hudebně stojí svébytná tvorba I Like Trains nadále mezi postpunkem, new wave a gothrockem, ale je prosáklá i vyloženě popovými linkami a hlavně nikdy neutichajím groovem a podivně skličující energií.

Změny akcí Fource Entertainment přehledně

redakce 11.02.2021

Koncerty nám chybí stejně jako vám, ve stávající nepříznivé situaci ale dělají Fource Entertainment vše pro to, aby se naplánované akce nerušily.

Benefiční streamy pro Klub 007 Strahov

redakce 28.01.2021

Dva večery, sedm super hero kapel, žánry hard, fast and loud, tak jak je na kopci zvykem. Sety nehorázně krátké a maximálně zničující.

Zavřená MeetFactory servíruje místo živé kultury podcasty

redakce 20.01.2021

MeetFactory se snaží plnit svou misi i přesto, že její dveře musí zůstat zavřené. V podcastu Tovární hlášení zpovídá důležité osobnosti české i slovenské kultury.

Celebration44 online

redakce 30.12.2020

Vánoční atmosféra byla tradičně úzce spjatá s party Celebration44 a letos, ačkoliv tomu náročné časy nepřejí, tomu nebude jinak.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace