Zprávy / Festivalové

Zola Jesus na letošním OFF Festivalu

Zola Jesus na letošním OFF Festivalu

redakce | Zprávy / Festivalové | 03.04.2018

Na letošní vydání katovického OFF Festivalu, které se uskuteční v termínu od 3. do 5. srpna 2018, se představí legendární bulharský sbor i uhrančivá femme fatale současného temného popu. Nová jména v line-upu.

Charismatická Nicole Hummel aka Zola Jesus vydala vloni své páté řadové album Okovi. Slovo, které v mnoha slovanských jazycích zmnamená "pouta", odkazuje nejen na zpěvaččin původ. Nahrávala ho v malém domku v lesích, bojovala s depresemi a to vše dalo její hudbě naléhavý, autentický a intimní ráz. Gotika, darkwave, art pop, rituál pod otevřeným nebem.


Kořeny Le Mystère des Voix Bulgares známého jako The Mystery of Bulgarian Voices sahají až do padesátých let minulého století. Jejich první kroky na mezinárodní hudební scénu podnítil švýcarský producent Marcel Cellier. Dechberoucí vokální rozsah představí také v Polsku. Hamburský producent David August patří mezi nejoriginálnější a nejrozmanitější postavy na současné německé elektronické scéně. Mezi potvrzenými jmény najdete i kapelu Chastity Belt i domácí Sonbird, kteří představí materiál z chystané debutové desky Wspomnienia z poprzedniego życia.

Info

OFF Festival 2018
3. - 5. 8. 2018
Katovice, Polsko
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Přehlídka MaMA Festival and Convention se blíží

redakce 26.09.2021

Na festivale a konferenci MaMa se každoročně potkává více než šest tisíc hudebních profesionálů a je tak největším setkáním podobného druhu ve Francii.

Prichádza festival Hudba sveta Žilina

redakce 25.09.2021

Siedmi ročník festivalu opäť prinesie všetkým milovníkom hudby rôznych kultúr dva dni plné kvalitnej a nesmierne pestrej hudby.

Mezipatra nabídnou vítěze z Cannes nebo dokument Moniky Treut

redakce 24.09.2021

Tématem 22. ročníku je Oslava života. Kromě celovečerních, krátkých nebo dokumentárních snímků nabídne festival oblíbenou Industry sekci.

Lunchmeat Moon 2021

redakce 23.09.2021

Lunchmeat festival už klepe na dveře, klepe v nejasných beatových vzorcích, luštíme jeho kody.

Knižní festival LITR je tu

redakce 22.09.2021

Prašina s Vojtěchem Matochou, básně s Petrem Borkovcem, Nejkrásnější české knihy a otevřené ateliéry. A svazky dalšího!

Hudba za klima potřetí

redakce 21.09.2021

Třetí ročník hudebně klimatického minifestivalu tentokrát v Olomouci. Vystoupí Khoiba.

Přírodní saunový festival Hiki Joki

redakce 20.09.2021

Kromě nekonečného saunování v různých potírnách se na louce chystají i jiná smyslová dobrodružství. Včetně gurmánských, mystických nebo hudebních.

Prague Music Performance představí Braxtona, Brendela i členy King Crimson

redakce 20.09.2021

PMP se zaměřuje na klasickou, jazzovou a experimentální hudbu. Do svých projektů integruje i další umělecké oblasti, jako je výtvarné, filmové a slovesné umění.

Be2Can odkrývá všech jedenáct filmů

redakce 19.09.2021

Berlín, Benátky a Cannes po roce okleštěných festivalů otevřely své brány naplno a Be2Can se tak vrací s širokou nabídkou.

Opavský páv už za měsíc

redakce 19.09.2021

Na půdě Slezské univerzity proběhne další ročník mezinárodního festivalu studentských filmů Opavský páv.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace