Zprávy

Zrychlený rok PSH

Zrychlený rok PSH

redakce | Zprávy | 05.07.2015

Vladimír 518, Orion a DJ Mike Trafik dokazují formu nadupanými sigly a vyprodanými koncerty. Rok 2015 začínají cenou za nejlepší videoklip roku Já to říkal a pokračují účastí na většině velkých hudebních akcí u nás i na Slovensku. V Praze to PSH rozjíždí koncertem v rámci festivalu United Islands o pár dní později se jim podaří napěchovat na Náplavku půlku Prahy. Neuběhne ani pár dní od totálně zmasakrovaného a narvaného nábřeží a DJ Mike Trafik vypouští své beaty na dalším festivalu, tentokrát v Plzni. Je to kalup.


Stíhat přesuny mezi koncerty je extrémně náročné, ale na výkonech a energii rapperů to ale nejde znát. Někdy už je to ovšem za hranou a musí se sáhnout po těžkém kalibru. Minulou sobotu odpoledne PSH rozdmýchali náladu na světovém poháru ve Skateboardingu GrandPrix v Berouně a večer už si je žádali fanoušci festivalu Hip Hop Žije v Bratislavě. Ihned po vystoupení v Berouně se Vladimír 518 a DJ Mike Trafik přesunuli na letiště v Hořovicích a během několika minut byli v soukromém letadle. Od teď už to nechtějí jinak. Vy se můžeme jen těšit na to, čím nás pánové z PSH ještě překvapí, protože show must go on a "Rok PSH" ještě nekončí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Concept Art Orchestra s novým klipem

redakce 14.04.2021

Pražský mezižánrový big band Concept Art Orchestra zveřejnil nový videoklip k písni Lose and Get.

Novinky u Guerilla Records

redakce 14.04.2021

Nové desky, vzpomínkové koncerty i oslava dvacátých narozenin vydavatelství.

Floex vydává singl Pape And Tura

redakce 13.04.2021

Příběh beze slov promlouvá k hráči úchvatným zpracováním, hrou světla a stínu a především Floexovým hudebním doprovodem.

Alvaro Soler a Julien Baker se vrátí do Prahy

redakce 13.04.2021

Letní hity a kouzelné okamžiky všedního života Alvara Solera. Předem prohrané osobní bitvy jedné z nejupřímnějších a nejodvážnějších písničkářek Julien Baker.

Byla založena Asociace českých filmových festivalů

redakce 13.04.2021

Rozevírání nůžek mezi stoupajícími náklady a stagnujícími příjmy nutily i organizátory akcí s dlouholetou tradicí a pevným diváckým zázemím pohybovat se na samé hranici udržitelnosti.

Mediální impérium pro dolních deset milionů: A2larm

redakce 12.04.2021

A2larm představuje tři multimediální projekty: poprvé se pouští do formátu TV pořadu a k tomu chystá dva podcasty.

Nejlepší vinyly roku 2020

redakce 12.04.2021

Best Czech Vinyl Disk 2020 zná své vítěze. Liebe, Smutný stroje, K nevíře a další současné pohádky.

Sluchátka Huawei FreeBuds 4i vydrží na jedno nabití 10 hodin

pr 12.04.2021

Kolikrát jste viděli někoho vyndat sluchátka z pouzdra a hned je vystrašeně vrátit zpět, protože jsou skoro vybitá?

Zrní vydali singl Milimetr

redakce 12.04.2021

Stejně jako text písničky i klip vychází z principu, že zdánlivě malý moment, posun, může mít o mnoho let později obrovské následky.

Zapomělsem vydává desku Měsíc ve váze

redakce 11.04.2021

Ačkoliv album vznikalo v období koronavirové krize, v kombinaci se stupňující se krizí environmentální, skladby se zdržují komentáře současného dění.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace