Zprávy

Zrychlený rok PSH

Zrychlený rok PSH

redakce | Zprávy | 05.07.2015

Vladimír 518, Orion a DJ Mike Trafik dokazují formu nadupanými sigly a vyprodanými koncerty. Rok 2015 začínají cenou za nejlepší videoklip roku Já to říkal a pokračují účastí na většině velkých hudebních akcí u nás i na Slovensku. V Praze to PSH rozjíždí koncertem v rámci festivalu United Islands o pár dní později se jim podaří napěchovat na Náplavku půlku Prahy. Neuběhne ani pár dní od totálně zmasakrovaného a narvaného nábřeží a DJ Mike Trafik vypouští své beaty na dalším festivalu, tentokrát v Plzni. Je to kalup.


Stíhat přesuny mezi koncerty je extrémně náročné, ale na výkonech a energii rapperů to ale nejde znát. Někdy už je to ovšem za hranou a musí se sáhnout po těžkém kalibru. Minulou sobotu odpoledne PSH rozdmýchali náladu na světovém poháru ve Skateboardingu GrandPrix v Berouně a večer už si je žádali fanoušci festivalu Hip Hop Žije v Bratislavě. Ihned po vystoupení v Berouně se Vladimír 518 a DJ Mike Trafik přesunuli na letiště v Hořovicích a během několika minut byli v soukromém letadle. Od teď už to nechtějí jinak. Vy se můžeme jen těšit na to, čím nás pánové z PSH ještě překvapí, protože show must go on a "Rok PSH" ještě nekončí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Noir Film Festival uvede italské noiry a Davida Lynche

redakce 11.08.2020

Po loňském exkurzu do exotického Japonska se dramaturgové festivalu rozhodli představit další evropskou inkarnaci klasického amerického žánru, a to v rámci italské kinematografie.

Festival Americké jaro bude na podzim

redakce 11.08.2020

Program představuje umělce divákům v Praze a v dalších městech a sestává z jazzové a klasické hudby, divadelních, filmových a scénických představení.

Stone Smoker Festival ve Skalákově mlýně

redakce 11.08.2020

Pod taktovkou (nejen) pražské party kolem labelu Stone Smoker se mohou návštěvníci těšit na dvoudenní pestrý program festivalu.

Lunchmeat Festival 2020 uvítá Sophie nebo Helenu Hauff

redakce 10.08.2020

Lunchmeat Festival, mezinárodní akce věnovaná aktuální nezávislé elektronické hudbě a novým médiím, ohlašuje druhou várku vystupujících.

Sharpe zverejnil kompletný program

redakce 10.08.2020

Na septembrový termín Sharpe festivalu sa organizátorom podarilo presunúť takmer všetky už ohlásené kapely.

Prague International Film Festival v Edisonu

redakce 10.08.2020

Festival, který nabízí jak známá jména tak nové talenty, si klade za cíl stát se jedním z nejlépe hodnocených v Evropě.

Hell Fest je zpět

redakce 09.08.2020

Jih je životní křižovatka, říkají pořadatelé Hell Festu. Vybrané kapely, chlebíčky, jazykové ostrovy.

Hurts. Nová deska, pak tour.

redakce 09.08.2020

Deska Faith je pro duo počátkem nové éry. Po období tvůrčího tápání se Hurts vracejí posíleni.

Britská formace Neck Deep v MeetFactory

redakce 09.08.2020

Koncepčně bohatá nová deska řeší téma odloučení, existenciálního zmatku a hledání smyslu života pohledem dvou imaginárních osob Jetta a Alice.

Nujazzová lahůdka Skalpel v Paláci Akropolis

redakce 08.08.2020

Do Paláce Akropolis přichází dvojice ostřílených producentů Marcin Cichy a Igor Pudlo s projektem Skalpel, se kterým představí nejnovější album Highlight.