Zprávy / Pozvánky

NSHT přiveze poprvé do Prahy živý set Kida Simiuse

NSHT přiveze poprvé do Prahy živý set Kida Simiuse

redakce | Zprávy / Pozvánky | 14.11.2022

NSHT v posledních letech oslovuje fanoušky živé elektroniky po celé republice. Jeho další kapitola se odehraje už 19. listopadu v Bike_Jesus. Štvanický klub promění na epicentrum syntezátorů, drum machines a dalších hudebních nástrojů. Headlinerem večera je Španěl sídlící v Berlíně Kid Simius.

Hudba Kida Simiuse by mohla pochmurnou listopadovou Štvanici proměnit na prosluněný ostrov. Svůj živý set přiveze do Česka poprvé, těšit se můžete na originální fúzi disca, house a balearic music. „Jsem rád, že se nám podařilo potvrdit živý set Kida Simiuse, hodně často hraje i on DJ sety, ale tentokrát v Praze vystoupí živě. Na #NoShitu by to vlastně ani jinak nešlo.“ Exkluzivitu bookingu potvrzuje pořadatel #NSHT Benedikt Šána. Žánry, které z logiky věci zaznívají v klubech primárně z DJ pultů, totiž Kid Simius produkuje, loopuje a prožívá tón po tónu přímo na pódiu.


O kontrast k Simiusově produkci se postará čím dál výraznější český projekt Body of Pain. Duo tvořené Janem Výtiskou a Terezou Ovčačíkovou vznikalo souběžně s pandemickými vlnami. V posledních měsících překvapují na místní klubové scéně. Chladné syntezátory, temnota a zhudebnění pocitu revolty. Line-up doplní méně známá (až neznámá) jména z ČR. #NSHT tak i tentokrát dává prostor ještě neobjeveným producentům. O support se postará dynamická dvojice Høll + Konrad S. a producent Jémine, který publiku mimo jiné představí, co vše dovedou dětské klávesy v kombinaci s looperem. O after party se postará DJ Joshek.

Info

NSHT:
Kid Simius Live (es) + Body of Pain + Høll + Konrad S.
19. 11. 2022 20:00
Bike_Jesus, Praha
Fb událost

foto © se svolením NSHT

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

The Blue Stones a drag queen Alyssa Edwards v Praze

redakce 07.12.2022

Americká drag queen, tanečnice a osobnost televizní zábavy Alyssa Edwards přijede poprvé do Prahy. Její život je jeden velký spektákl.

Shortparis, Fléda, antiválečný hudební rituál

redakce 06.12.2022

Tvorba Shortparis aktualizuje tradici sociopolitické kritiky postpunku o soudobé postupy experimentálního popu.

Synapse Knowledge uzavře online masterclass se Sylvií Simmons

redakce 06.12.2022

Sylvie je redaktorkou prestižního hudebního titulu Mojo a na svém kontě má také řadu biografií.

Konektiv se blíží

redakce 04.12.2022

Tři nová hudební vystoupení, ve kterých se setkávají čeští hudebníci s hudebníky z řad přistěhovalců a národnostních menšin.

Brighter Death Now s Raison d’être v Underdogs'

redakce 03.12.2022

Celá Karmanikova tvorba, a hlavně živá vystoupení, jsou destilovanou anarchií, přehlídkou zkaženosti a vztyčeným prostředníkem celému lidstvu.

Luna poprvé v Praze

redakce 02.12.2022

Označení tvář ukrajinské hudební revoluce vymyslel magazín Vogue. Valná část kritiků říká, že elektronický zvuk projektu vychází z pop music 90' a 00' let.

Explicit zakončí sezónu zahraničním hostem

redakce 01.12.2022

Explicit : Connection To Collectivity bude poslední rave v září televizních obrazovek.

Dvě novinky HaDivadla v Arše

redakce 29.11.2022

HaDivadlo na začátku prosince zamíří do Prahy s další autorskou inscenací, na jejímž scénáři se podílel Bohdan Karásek.

Popmuseum zve (nejen) na online koncerty

redakce 28.11.2022

Speciální akustické a poloakustické sety umělců napříč žánry v komorním muzejním prostoru nabídne od listopadu na svém youtube kanálu.

Do Roxy na charitativní koncert pro dětské domovy

redakce 28.11.2022

Ve spolupráci s Organizací pro pomoc uprchlíkům vám Fource přináší charitativní koncert, jehož cílem je obdarovat děti z dětských domovů.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace