Zprávy / Festivalové

OFF Festival nabídne hardcore, psychodelii, k-pop i noise

OFF Festival nabídne hardcore, psychodelii, k-pop i noise

redakce | Zprávy / Festivalové | 01.12.2022

Katovický OFF vykopává prvních 14 důvodů, proč se těšit na léto. Festival proběhne tradičně v Údolí tří rybníků, a to mezi 4. a 6. srpnem 2023. Mezi první ohlášená jména patří Panda Bear v unikátní spolupráci se svým hudebním vzorem Peterem Kemberem, vystupujícím jako Sonic Boom, hypnotičtí TV Girl, ceněná kytarovka Gilla Band nebo formace OFF!, jako stvořená pro hraní na katovickém festivalu.

Fotky z posledního ročníku hledejte zde, report tady.

Představí se i francouzský dreampopový hudebník Melody Prochet s formací Melody’s Echo Chamber, gospelové legendy The Staples Jr. Singers, korejský rap Balming Tiger, kytarovka Like Band (dříve vystupující jako Girl Band), legendární Tropical Fuck Storm, elektronika se severoafrickými kořeny Taxi Kebab, feministické punkerky Big Joanie, hyperpopoví Underscores, experimentální japonská hudebnice Haru Nemuri, producent Mind Enterprises nebo mexičtí cumbia ďáblící Son Rompe Pear.

Info

OFF festival
4.-6. srpen 2023
Katovice, Polsko
web festivalu

foto © Ian Witchell

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Ment oznamuje nová jména

redakce 29.01.2023

Devátý ročník festivalu MENT se uskuteční na více než patnácti koncertních a konferenčních místech v Lublani.

Hradby samoty proběhnou v Jablonici

redakce 26.01.2023

Festival se každoročně zaměřuje na audiovizuální projekty, dotýkající se žánrů jako je dark ambient, dark folk, drone, industrial nebo noise.

Scandi představuje hosty

redakce 18.01.2023

Jedineční tvůrci skandinávské kinematografie v jednom týdnu na jednom místě.

Blues Alive vyhlašuje soutěž Blues Aperitiv

redakce 15.01.2023

Soutěž je určena všem kapelám či hudebníkům bez ohledu na zemi původu. Hlavním lákadlem pro vítěze je možnost vystoupení na festivalu Blues Alive 2023.

Festival Vivat Vila se spojil se Světadílem

redakce 07.01.2023

Festival se jako každý rok zaměří na špičku tuzemské alternativní hudební scény. Např. kapelám Kalle, Berlin Manson, Frau Zwei nebo všetuly{sfinx}.

Niall Horan a Jacob Collier na Colours of Ostrava

redakce 04.01.2023

Festival Colours of Ostrava se dostal mezi deset nejlepších velkých evropských festivalů v anketě European Festival Awards 2022.

Jamie xx na Pohodě

redakce 03.01.2023

Okrem neho vystúpia aj Sofi Tukker, Sampa the Great, Dry Cleaning a ďalšie.

M83 zahrají na Metronome Prague

redakce 31.12.2022

Praha se může těšit na kapelu hudebního megalomana Anthonyho Gonzaleze a jeho zvukovou tsunami složenou ze syntezátorů, kytar, vokálů a epických refrénů.

Filmový nový rok otevře festival Írán:ci

redakce 23.12.2022

Festival přinese ta nejlepší díla íránských filmařů, kteří jsou ve vězení nebo v exilu, a výběr nejlepších snímků, které byly v Íránu poslední tři desetiletí zakázané.

CTM s rituálním hlukem i digitálním chaosem

redakce 20.12.2022

Chystají se mnohovrstevnaté spolupráce, multidisciplinární projekty, které rozšiřují a kritizují technologie, noci rituálního hluku i digitálního chaosu.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace