Zprávy / Festivalové

OFF Festival ohlašuje další jména

OFF Festival ohlašuje další jména

redakce | Zprávy / Festivalové | 25.07.2022

Pro značku Dr. Martens byla vždy hudba nedílnou součástí. I letos tedy nemůže na polském festivalu Off chybět její stage, na které vystoupí mimojiné ukrajinský hudebník Postman, který vypráví o utrpení svých krajanů bojujících proti ruské agresi, dědicové polské coldwave vlny Blokowisko nebo Youth Novels, kteří od Lykke Li převzali nejen své jméno, ale i talent pro vyvolávání melancholie. Nebude chybět ani Ewa Sadowska, která se proslavila jako zpívající baskytaristka indiepopové skupiny Sorja Morja a jedna z klíčových postav kolektivu Polonia Disco, postpunkoví Chair a také Franek Warzywa i Młody Budda, kteří vás provedou od hyperpopu až k technu. Doplní je avant-popový projekt Baltic, vystudovaná operní pěvkyně Jann i nováček polské scény Bogdan Sękalski.

OFF Festival Katowice 2022 se bude konat od 5. do 7. srpna, tradičně v Údolí tří rybníků. Vystoupí také již dříve ohlášení: Iggy Pop, Central Cee, Metronomy, Mura Masa, Bedoes, Bikini Kill, Ghetts, Ride, DIIV, ROMY, Papa Dance, Alyona Alyona, Kacperczyk, Pi’erre Bourne, Altin Gün, Molchat Doma, Dry Cleaning, Q, WaluśKraksaKryzys, Prospa, DJ Seinfeld, Erika de Casier, Myd, Lordofon, Natalie Bergman, Arooj Aftab, Yard Act, Shygirl, Frank Leen, Sofia Kourtesis, Mdou Moctar, The Armed, Jaubi, Crows, Squid, Lex Amor, Duchy a další.

Info

OFF Festival 2022
5.-7. 8. 2022
Katovice, Polsko
fb událost

foto © Sebastian Vošvrda

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Mezipatra opět na Prague Pride

redakce 07.08.2022

Polské drama Strachy v nás z prostředí katolického venkova, diskuze o asexualitě nebo pubquiz. Mezipatra přinášejí na Prague Pride bohatý doprovodný program.

Brutal Assault nabídne rekordní počet kapel

redakce 07.08.2022

Brutal Assault se v letošním roce rozrůstá o další festivalový den. Jedna z největších metalových přehlídek v Evropě poprvé začíná už úterním programem.

Chcete hrát na slovinském Mentu?

redakce 06.08.2022

Slovinský festival Ment Ljubljana zve evropské kapely, sólové interprety a živé umělce s koncertními zkušenostmi a veřejně přístupným audio a video materiálem.

Soupiska Prague Gothic Treffen je komplet

redakce 04.08.2022

Na konci srpna se do Prahy opět vrátí největší setkání gotiků ve střední Evropě.

První ročník Mojoy festu

redakce 04.08.2022

Na tomto ročníku s podtitulkem „Songwriters Edition“ se mimo jiné představí grunge-folkový Milo Karvas se svojí „on the road“ tvorbou.

Sound festival na Altenburgu 1964

redakce 02.08.2022

Na clubbery čekají dvě stage, temná atmosféra a především současný berlínský techno sound, který přijede reprezentovat francouzská DJka Léa Occhi.

Festival Sziget příští týden i s českou stopou

redakce 02.08.2022

Dostat se do programu festivalu se letos podařilo hned několika zástupcům české a slovenské scény

Letní alternativa v Bystřici

redakce 31.07.2022

Letní alternativa, jednodenní festival nekomerční hudby, je v Bystřici zavedený.

Multižánrový festival Repete podpoří zámek v Rožmitále pod Třemšínem

redakce 28.07.2022

Cílem Repetefestu je tedy poskytnutí prostoru pro sebepropagaci začínajícím umělcům, rozšíření povědomí o této krásné památce na okraji Brd a snaha finančně podpořit fungování spolku.

Festival YouTopia hledá nejlepší slovenský videoklip

redakce 26.07.2022

Je čas popri hudobných cenách vyzdvihnúť aj to najlepšie, čo vzniká na slovenskej videoklipovej scéne.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace