Zprávy / Pozvánky

Okay Kaya, Yann Destal a Kavinsky v Praze

Okay Kaya, Yann Destal a Kavinsky v Praze

redakce | Zprávy / Pozvánky | 05.07.2024

Co vás jako první napadne, když se řekne pařížský noční život? Ikonické elegantní kluby, okouzlující hudba, chic společnost a glamour. Pražský klub SaSaZu se na dva večery stane malou Paříží – a přesně tohle v něm ožije díky umělcům jako Yann Destal (Modjo), The Supermen Lovers anebo Kavinsky.

Pod hlavičkou Parisian Nights (17. 10.) se bok po boku představí dvojice Yann Destal a producent Dax Riders, s DJ setem vystoupí Benjamin Diamond. Celou akci zahájí přední tribute kapela Daft Funk a do finále vše dovede The Supermen Lovers. Čekejte nezapomenutelný večer plný ikonické hudby a francouzského lesku.


Vůbec poprvé přijede do Prahy legenda francouzské scény Kavinsky. Večer Electric Paris (19. 10.) plný futuristických neonů zahájí Breakbot + Irfane a vystoupí i klíčová osobnost francouzského housu Etienne de Crécy. Celá noc je koncipována jako pocta žánru a slibuje jeho nejsoučasnější i nejikoničtější podoby.

Stejnou noc (19. 10.) v jiném klubu ovladne Okay Kaya - umělkyně na vrcholu svého mysteriózního písničkářství. Zamlžené texty a tajuplnou náladu přináší do každé své písně. V Praze jste ji mohli zastihnout na společném koncertu s King Krulem, teď se vrací na první samostatné vystoupení, a s sebou přiveze i chystané čtvrté album Oh My God – that’s so me. Okay Kaya dokáže jako nikdo jiný zkoumat celou škálu lidských emocí a popisovat situace, které ostatní přehlíží.

Info

Fource
web

foto © se svolením Fource

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Šimanský & Niesner v Džungli BKAO

redakce 14.07.2024

Jan, řečený Člověk Krve, si nese slovo sen i v rodovém jméně. Z magických prostor jeho písní se noří živé postavy, důvěrně známá místa i povědomá slova.

Psychedelic Porn Crumpets ve Futuru

redakce 14.07.2024

Odkud by měl do světa proudit ten nejlepší psychedelický rock, když ne z Austrálie.

Berlin Atonal představuje nový projekt Openless

redakce 11.07.2024

Poté, co v loňském roce přešli na dvouletý režim, představují Openless jako sérii tří výjimečných koncertních večerů plných audio-vizuálních zážitků.

David Tibet s Current 93 v Kostele sv. Šimona a Judy

redakce 08.07.2024

Svět C93 je pestrý, chaotický, má spoustu odboček a zákoutí, ale v konečném důsledku jde především o upřímnou snahu vydat ze sebe mimořádný umělecký výkon.

Za Fuchsem Arleta, Berlin Manson nebo Dušan Vlk

redakce 07.07.2024

Po třech slovenských edicích míří Underground Overtake poprvé do Prahy, kde obsadí open air prostor za Fuchsem.

Opulence: letní eventová série Radia Wave a GHMP

redakce 06.07.2024

Kromě několika opulentních koncertů v zákoutích zdejších zahrad se můžete těšit na tematické debaty vedené hudební publicistkou Anetou Martínkovou.

CocoRosie oslaví v Praze dvacet let na scéně

redakce 04.07.2024

Svým uměním se zasazují o lidská práva, zpochybňují společenské normy a často si pohrávají s různými tabu.

Porridge Radio ve Futuru

redakce 04.07.2024

Výrazný zvuk, kombinující prvky indie rocku a postpunku, je doplněn o upřímné texty, které se nebojí otevřeně reflektovat emocionální turbulence a existenciální otázky.

Fource přivezou The Last Dinner Party, Cults i Alana Walkera

redakce 01.07.2024

Jako když paprsky světla pronikají do temných koutů – hudba Cults je jako posmutnělý film, který je ale plný záblesků naděje.

Laid Back Country Picker v Café V lese

redakce 30.06.2024

Jeho motto zní „hrát country hudbu a chovat se k lidem správně“ a tohoto slibu se drží každý večer.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace