Zprávy / Nové desky

Orion vydává nový mixtape, album přidá na jaře

Orion vydává nový mixtape, album přidá na jaře

redakce | Zprávy / Nové desky | 02.12.2013

Přes deset let uplynulo mezi první Orionovou sólovkou Teritorium a jeho třetí deskou, která vyjde na jaře 2014. Dekádu vyplnilo v roce 2005 Andělem ověnčené pokračování Teritoria, a pak dlouho nic. Až nyní vychází mixtape Děj se vůle zboží, posel oznamující, že třetí Orionovo album se kvapem blíží.

Rovných třicet čtyři skladeb, kotel známých i budoucích hitů, spoustu hostů a především Orionův DJing, tak vypadá novinka člena skupiny PSH. Mixtape podpoří i nový klip Vesmírnej odpad, jehož premiéra se uskutečnila na křtu mixtape v pátek 29. 11. v klubu Konec konců v Praze na Vinohradech.

Na mixtapu zazní například Hugo Toxxx, Vladimir 518, La4, Čistychov, Papa Fini, Mike Spirit, Dan Bárta, James Cole, Ektor, DJ Mike Trafik, DJ Wich, KMBL, Hajtkovič, DJ Jorgos, Donie Darko, Risto a další.

Info

Už nyní je mixtape k dostání na webu BiggBoss.cz.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nová Sekvoye

redakce 02.12.2019

Frustrovaná část jedinců se oddělila od nadprodukcí posedlého epicentra společnosti. Rap, politika, metafyzika? Dystopie.

Ještě to tady je: Hrubá Hudba

redakce 29.11.2019

Hrubá Hudba jsou dvě alba propojené jednou myšlenkou. Dvě nahrávky, dva světy, jedna hudba a nekonečná vášeň...

Ima Teva debutují deskou Chant

redakce 28.11.2019

Album nesoucí název Chant citlivě kombinuje minimalistickou elektroniku s niternými zpěvy a temnými ambientními plochami.

Beps’n’Johnnies: Kytary až na kost

redakce 27.11.2019

Beps’n’Johnnies jsou na Bare Bones dospělou kapelou, která navzdory moderním trendům vyšlechtila z tradičních a dřevních žánrů kytarové hudby svou vlastní, osobitou tvář.

Guilty Echoes: Hluk ze Svoboďáku

redakce 27.11.2019

Rok a půl po setu na Full Moon Stage 2018 v rámci Colours of Ostrava se Guilty Echoes vrací, tentokrát jako trio. S novou deskou.

Klubový debut projektu Evil Medvěd

redakce 21.11.2019

Fictionkin je debutové EP tohoto projektu, které reflektuje neustále bobtnající a transformující se zvuk živých setů Evil Medvěd.

Paleta zvuků a žánrů na novém albu projektu Omnion

redakce 16.11.2019

Druhé album sólového projektu Omnion skladatele, multiinstrumentalisty a hráče na tabla Tomáše Reindla vychází s osmiletým odstupem od alba prvního.

David Tichý vydává sólovku pod aliasem Further Down

redakce 14.11.2019

Davida Tichého můžete znát coby klávesáka ze skupin Manon meurt nebo Chief Bromden, méně se o něm ví, že se věnuje i tajemných elektronickým nahrávkám.

Cimbál kontra digitál - Nona Records vydávají Thyme

redakce 13.11.2019

Thyme jsou inspirováni hraním se symfonickým orchestrem a folklórním uskupením, ale rovnou i měrou poslechem a zalíbením v experimentálníh skladatelích dvacátého století.

Gonsofus vychází nové EP ze vzdálených břehů

redakce 13.11.2019

Specifický hudební mix různých stylů, který kapela označuje jako “transcontinental groove”, prošel v mezičase dalším vývojem.