Akce

Parkway Drive se vrací do Prahy

Parkway Drive (au) + Killswitch Engage (us)
18.02.2019 19:00
Forum Karlín, Praha

Parkway Drive od svého vzniku v roce 2003 do dnešního dne zdokumentovali svoji kariéru na pěti studiových deskách, jednom minialbu, dvou DVD a knize, která mapuje dekádu jejich existence. Všechna jejich poslední čtyři alba bodovala v prodejním žebříčku ARIA v první desítce, včetně předposlední nahrávky Ire.

Parkway Drive v České republice koncertovali již několikrát. Posledně rozsekali Aerodrome festival bombastickou show plnou plamenů a perfektně vyladěných světel. Parkway Drive byli hlavní hvězdou Mall TV stage prvního festivalového dne. A nadšené reakce mnohatisícového davu pod pódiem jeho slova potvrzují. V závěru vystoupení se pak nadšeným fanouškům dostalo od kapely ještě jednoho dárku - příslibu sólového koncertu.

Ten se uskuteční 18. února ve Foru Karlín pod hlavičkou společnosti Octopus promotion, která se zejména na Slovensku za posledních pět let podílela na realizaci více než padesáti koncertů zahraničních hvězd jako např. Iron Maiden, Faith No More, Dream Theater, Nightwish, Slayer a mnoho dalších. Společnost jim udělají Killswitch Engage a Thy Art Is Murder.

Info

Parkway Drive (au) + Killswitch Engage (us)
18. 2. 2019 19:00
Forum Karlín, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články