Zprávy / Nové desky

Písničkářka Moonshye sbírá na první desku

Písničkářka Moonshye sbírá na první desku

redakce | Zprávy / Nové desky | 30.10.2020

Písničkářka Moonshye se po cestování a budování po světě vrátila zpět do rodných Beskyd a chystá vydání debutové desky Curtain of the Moon, které připravuje ve spolupráci s brněnským studiem Rustical Records pod taktovkou producentů Pavla Šmída a Martina Píra. Deska je výsledkem práce ve studiu, která začala už před rokem. Z původního plánu nahrání EP s pěti písničkami stal velký projekt o deseti písních s řadou hudebních hostů, který již není ve finančních možnostech zafinancování z vlastních zdrojů.

Sbírka na Hithitu má zafinancovat práci ve studiu, mix, mastering, lisování CD včetně tisku přebalů a další náklady spojené s distribucí a propagací desky. Moonshye hraje zpravidla sama s kytarou, looperem a charangem. Ráda by ale vystupovala s celou s kapelou. Písně tedy na desce uslyšíte v nových aranžích. Curtain of the Moon - to jsou ptáci, noc, vesmír, voda, barvy, vítr... V zahradě lidské duše.

Info

Moonshye
fb interpretky

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vychází debut noiserockových Sinks

redakce 13.05.2021

Trojice autentickým způsobem klopýtá a překračuje překážky, které skýtá zlomyslná každodennost jednoho z nejživějších českých měst.

The Ills zrekonstruovali svoj prvy album aj s nikdy nevydanou skladbou

redakce 13.05.2021

Myšlienka na možné prepracovanie materiálu z debutu prišla práve po oslavách 10. narodenín, kde kapela v pôvodnom zložení hrala niekoľko starých skladieb.

Floex vydává herní soundtrack - Papetura

redakce 12.05.2021

Hudba na Papetura Soundtrack odráží křehkost papíru, strach ze samoty a destrukce i naději a přátelství.

František Skála & Provodovjané

redakce 11.05.2021

„Na nenáviděné dechovce, kterou nás – máničky – krmili komunisti, není ve skutečnosti nic špatného, říká František Skála.

Nová deska Ruinu

redakce 11.05.2021

Pražské trio Ruinu vydává po čtrnácti letech a třinácti živých nahrávkách první studiové album Left Behind.

Gurun Gurun vydali benefiční album

redakce 10.05.2021

Čtveřice Gurun Gurun doposud vydala dvě alba na japonsko-britském labelu Home Normal, absolvovala japonské turné a hrála například i v londýnském Café Oto.

Malé lesní ukolébavky Tomáše Háčka

redakce 09.05.2021

Ambientní struktury plné pestrých atmosférických nálad, melodických střípků a hudebních nápadů, které bez přestání tepou na bránu vaší fantazie.

Marián Slávka vydáva odtlačok svojej duše s číslom dva

redakce 09.05.2021

Líniu intímnej klavírnej tvorby kombinovanej s elektronikou rozvíja Marián Slávka v ôsmich nových skladbách na albume Vláska 2.

Ticho před pandemickou bouří podle Plusminusnula

redakce 07.05.2021

Čtveřice Plusminusnula přichází po čtyřech letech s novým albem. Jmenuje se Nový zprávy žádný a zachycuje atmosféru společnosti konce desátých let.

Banausoi vydávají debutové album Imagines

redakce 06.05.2021

Kolekce zvukových příběhů je utkána tkanivem radikální improvizace a mytologie antického Řecka.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace