Please The Trees + Zabelov Group + Floex

Please The Trees + Zabelov Group + Floex

redakce | | 10.02.2016

Dagmar Music Fest se ve svém čtvrtém pokračování přesouvá na páteční večer a opět zvedá svůj kredit. Vystoupení potvrdilo několik výjimečných uskupení české hudební scény, jejichž jména slibují jedinečný kulturní zážitek.

Táborská alternativně rocková skupina Please The Trees přiveze do Kabinetu mimo jiné svou čtvrtou studiovou desku Carp, kterou nahrála v Detroitu za necelé dva dny během improvizované session. Dle slov frontmana a mozku kapely Václava Havelky, nová deska konečně odráží kapelu i s veškerou koncertní energií.

Víte, co znamená GRAP? Dvojice spolužáků z DAMU, Jan Vejražka a Jiří Konvalinka, přivezou se svým projektem Mutanti Hledaj Východisko těžko zaškatulkovanou směsici elektronických smyček, samplů a ironických textů, které lze s nadsázkou označit jako experimentální hip-hop. Na českou hip-hopovou scénu tak nahlíží po svém. Nebojí se šokovat, nebojí se kontroverze, neboť hrají autentický GRAP - geniální rap.

Účast potvrdili také Zabelov Group, originální duo běloruského akordeonisty a českého bubeníka. Duo, které pomoci samplů, efektů a syntezátorů vytváří snové cinematické skladby, žánrově oscilující mezi ambientem či minimal music a moderními groovy s lámanými rytmy. V přehledu hudebních kritiků za rok 2014 byli označeni za jeden z objevů alternativní scény. V Brně se mimo jiné představili jako předkapela britských Hidden Orchestra.

Info

4. ročník benefičního koncertu DMF
Please The Trees + Floex
Support: Mutanti Hledají Východisko + Zabelov Group
11. 3. 2016 20:00
Kabinet MÚZ, Brno

www.facebook.com/events/1704588316452993
www.facebook.com/DagmarMusicFest
www.facebook.com/kabinetmuz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace