Zprávy / Offtopic-Novinky

Podzim na Streamu patří premiérám

Podzim na Streamu patří premiérám

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 24.09.2016

Původní seriálová tvorba, publicistika a pořady pro děti jsou třemi pilíři, na kterých internetová televize Stream.cz dlouhodobě staví svou produkci. V průběhu podzimu tyto opory ještě posílí. Vůbec poprvé totiž zařadí do vysílání tři nové seriály zároveň a v rámci projektu Short Stream natočí vlastní krátké filmy. O pozornost diváků se přihlásí také premiérové díly pořadů Jídlo s.r.o., A DOST!, Gebrian vs., Fenomén nebo Dělníci smrti. A zkrátka nepřijdou ani ti nejmenší, kteří se dočkají animovaných Pohádek z lednice, seriálového pokračování loutkového filmu Až po uši v mechu nebo nových ukolébavek.

Konec léta každoročně signalizují padající listí, klesající teploty a novinky v prime-timu veřejnoprávních a komerčních stanic. Výjimkou není ani vysílání internetové televize Stream.cz, jejíž seriály a pořady ale mohou diváci sledovat kdykoli a kdekoli na webu nebo prostřednictvím mobilních a televizních aplikací. Nadcházející podzim je pro ně příslibem hned několika premiér. Slovy hlavní postavy Autobazaru Monte Karlo Káji Čížka, jehož comeback bude jednou z nich, se toho "narodilo požehnaně". Kromě pokračování populárního sitcomu bude o diváckou přízeň na monitorech a displejích usilovat také šestidílný Semestr. A to doslova. Jedná se totiž o první český seriál, který se odehrává pouze na plochách počítačů a mobilů. O nevšední zážitek se postarají i Mrazivá tajemství, při kterých pravděpodobně nejednomu starostlivému rodiči ustrne úsměv na rtech. Vrásky si naopak nemusí dělat ti, kteří svým ratolestem pustí dětský kanál Pohádky. Ten bude patřit Špekáčkovi a feferonce, hrdinům animovaných Pohádek z lednice, novým ukolébavkám nebo dobrodružnému pokračování loutkového filmu Až po uši v mechu.

"Navyšování obsahu a oslovování většího počtu diváků je naším cílem, nicméně kvantita je pro nás stejně důležitá jako kvalita a děláme vše proto, aby jedno nebylo na úkor druhého. Stále jsou pro nás podstatné hodnoty, ze kterých Stream.cz vyrostl v internetovou televizi. Chceme lidi nejen bavit, ale upozorňovat na témata, o kterých se nemluví, třeba proto, že nejsou dostatečně senzační nebo vyžadují názor, a také zkoušet nové věci," dodává šéfproducent Lukáš Záhoř s tím, že k avizovaným seriálovým novinkám přibydou ještě tři filmové, realizované v rámci projektu Short Stream. Do toho profesionální i amatérští scenáristé zaslali během jednoho měsíce úctyhodných 361 námětů na krátké hrané filmy. V neposlední řadě nebudou chybět ve vysílání internetové televize Stream.cz její stálice, ke kterým patří pořady Jídlo s.r.o., A DOST!, Gebrian vs., Fenomén nebo Dělníci smrti.

Info

Stream.cz

www.stream.seznamblog.cz
www.stream.cz

Foto © Ondřej Horák

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vychází Lymfom City – ponuře úsměvný černobílý sitkomiks

redakce 02.05.2021

Lucie Trávníčková ve své knize svérázně zaznamenává autobiografii své onkologické léčby. Podpořte na Hithitu!

Slovensko sa zapojilo do prípravy Nového európskeho Bauhausu

redakce 18.04.2021

Cieľom tejto medzinárodnej iniciatívy je spájať udržateľnosť, kultúru, rozvoj komunít a investície tak, aby pomohla naplniť zámery Európskej zelenej dohody.

Novinky v Nakladatelství AMU

redakce 16.11.2020

Vychází dílo Michela Chiona věnované analýze lidského hlasu ve filmu a monografie, zabývající se dílem Karla Teigeho a Vítězslava Nezvala.

Fortnite chystá další virtuální koncert

redakce 22.10.2020

Střílečka nabízí speciální halloweenský event reggaetonového prince J Balvina.

Vychází kniha srbského režiséra Gorana Markoviće Česká škola neexistuje

redakce 04.06.2020

Název knihy vychází z označení skupiny jugoslávských filmařů, která na přelomu šedesátých a sedmdesátých let 20. století vystudovala pražskou FAMU.

Pomozte postavit Novou Perlu

redakce 04.05.2020

Pomoct můžete dobrovolnickou prací, zakoupením knih z nakladatelství Divus, návštevou kavárny Perla i na webu darujme.cz.

Trystero vydává první díl nové trilogie Charlese Burnse: Bludiště

redakce 30.04.2020

Kniha má pozoruhodný osud. Poprvé vyšla loni na podzim ve francouzském překladu, aniž by se předtím objevila v anglickém originále.

Unikátní projekt hudebních promotérů propojuje hudební komunitu

redakce 27.04.2020

Díky zkušeným hudebním dramaturgům se rádio může chlubit různorodými (nejen) hudebními pořady.

Promotéři a producenti založili asociaci APPOK

redakce 20.04.2020

Spolek sdružuje všechny ty, které současná situace zasahuje a pracují na místech, kde se organizují koncerty nebo jiné kulturní akce.

Kino u vás doma: Aerovod

redakce 18.03.2020

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí kurátorovaný výběr více než 300 snímků, jejichž kvalitu prověřila plátna kin.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace