Zprávy / Festivalové

Polský Fest Festival je za rohem

Polský Fest Festival je za rohem

redakce | Zprávy / Festivalové | 09.08.2022

Polský Fest Festival se blíží. I letos proběhne ve Slezském parku a to od 10. do 13. srpna 2022. Na letošní edici zahrají The Chainsmokers, Stromae, Jungle, Rudimental, Slowthai, Ashnikko, Jon Hopkins, Nothing But Thieves, Charlotte de Witte, FKJ, Alfa Mist, Woodkid, Duke Dumont a další. Loňský druhý ročník navštívilo 35 tisíc lidí a jedná se o jednu z mála velkých akcí, jež v pandemickém roce 2021 proběhly. Nejen proto se na něm kromě domácích interpretů objevili také četní hosté ze zahraničí. Kromě koncertů se účastníci festivalu mohli těšit na spoustu dalších atrakcí, jako je let balónem, glamping, jóga a workshopy.

fotografie z posledního ročníku hledejte tady nebo třeba tu.

I letos se na devíti hlavních scénách a v dalších zónách představí přes 200 umělců z celého světa. Fest Festival je ale mnohem víc než jen jedinečná oslava hudby. Festivalové městečko vybízí návštěvníky, aby využili jeho atrakcí. Budou mezi nimi umělecká vystoupení, společenské kampaně, workshopy a především - nejlepší zábava a příležitost trávit čas s přáteli. K dispozici budou chillout zóny, sauna, kánoe, foodtracky s nejrůznějšími potravinami, relaxační masáže, lázně, fashion a beauty zóny, víno a mnoho dalších atrakcí.

Info

Fest Festival
10.-13. 8. 2022
Slezský park, Chořov
web festivalu

foto © Filip Kůstka

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Rock for People tasí Muse a Slipknot

redakce 03.10.2022

Rock for People letos slavil úspěch na všech frontách a 27. ročník festivalu na tento úspěch nejen naváže, ale chystaným lineupem ho doslova převálcuje.

Film a architektura uvede v Brně poctu géniům moderní architektury a designu

redakce 30.09.2022

Festival zakončí v Kině Art bizarní dokument The Bubble přibližující oblast Villages, největší komunitu důchodců v Americe.

Na Be2Can nebude chybět Stříbrný medvěd z Berlinale nebo Zlatý lev z Benátek

redakce 30.09.2022

Filmová přehlídka, která každoročně nabízí dramaturgicky vytříbený výběr toho nejvýraznějšího z Berlinale, Benátky a Cannes, letos představí dvacet premiér.

Začíná knižní festival LITR

redakce 28.09.2022

Tradiční olomoucká událost nabízí to nejzajímavější ze světa nezávislé knižní tvorby a zaměřuje se především na autorské a umělecké publikace.

První ročník brněnské klubové noci Batch

redakce 27.09.2022

Mezi headlinery akce patří argentinská rapperka Catnapp, legenda středoevropského a východoevropského punku polští Dezerter.

Sýpka Za Škodovkou dokořán

redakce 22.09.2022

V pětici prázdných pater objektu se postupně vystřídají tři kolektivy, které připraví svůj denní program v interakci s rozmanitými prostorami budovy.

Space X počtvrté

redakce 22.09.2022

Počet hudebníků i příznivců zabývající se ambientem, minimalismem či alternativní elektronikou v současném hudebním dění neustále roste.

Lunchmeat Festival 2022 co nevidět, co neslyšet

redakce 21.09.2022

Každoroční přehlídka věnovaná elektronické hudbě a vizuálnímu umění slibuje šestidenní dobrodružný program na čtyřech scénách v Praze.

Ostrava Kamera Oko: Pod dlažbou je pláž!

redakce 21.09.2022

Během pěti dnů nabídne víc než tři desítky krátkometrážních i celovečerních snímků.

Jazz Goes to Town v půlce října

redakce 20.09.2022

Do Hradce dorazí zahrát více než sedmdesát hudebníků v jedenácti domácích i zahraničních kapelách, z nichž šest zažije svou českou premiéru.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace