Zprávy / Nové desky

Popoví pionýři Sparks vydávají novou desku

Popoví pionýři Sparks vydávají novou desku

redakce | Zprávy / Nové desky | 14.05.2020

OHODNOŤTE DESKU

Bratři Ron a Russell Maelovi, v hudebním světě známí jako Sparks, sice kvůli pandemii koronaviru posunuli fyzické vydání svého 24. studiového alba A Steady Drip, Drip, Drip z 15. května na 3. července, digitální edice však vychází právě dnes. Očekávané album již v dříve předesílaly singly Self-Effacing, I’m Toast a One for the Ages. V pořadí čtvrtý singlem je song Lawnmower, který nestárnoucí dvojice doplnila i čerstvým videoklipem.

Předobjednávky A Steady Drip, Drip, Drip, které garantují přednostní stažení digitální verze, neustále běží. Fyzická podoba desky bude k dispozici hned v několika variantách, počínaje klasickým CD, přes kazetu i konče barevným dvojvinylem. Jako bonus půjde do oběhu i několik podepsaných výlisků, CDček se speciálním knižním bookletem a pár limitovaných balíčků. A abyste nekupovali pověstného zajíce v pytli, celou desku si můžete poslechnout na Spotify účtu kapely.

Info

Sparks
fb interpreta

foto © Philippe Mazzoni

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vychází debut noiserockových Sinks

redakce 13.05.2021

Trojice autentickým způsobem klopýtá a překračuje překážky, které skýtá zlomyslná každodennost jednoho z nejživějších českých měst.

The Ills zrekonstruovali svoj prvy album aj s nikdy nevydanou skladbou

redakce 13.05.2021

Myšlienka na možné prepracovanie materiálu z debutu prišla práve po oslavách 10. narodenín, kde kapela v pôvodnom zložení hrala niekoľko starých skladieb.

Floex vydává herní soundtrack - Papetura

redakce 12.05.2021

Hudba na Papetura Soundtrack odráží křehkost papíru, strach ze samoty a destrukce i naději a přátelství.

František Skála & Provodovjané

redakce 11.05.2021

„Na nenáviděné dechovce, kterou nás – máničky – krmili komunisti, není ve skutečnosti nic špatného, říká František Skála.

Nová deska Ruinu

redakce 11.05.2021

Pražské trio Ruinu vydává po čtrnácti letech a třinácti živých nahrávkách první studiové album Left Behind.

Gurun Gurun vydali benefiční album

redakce 10.05.2021

Čtveřice Gurun Gurun doposud vydala dvě alba na japonsko-britském labelu Home Normal, absolvovala japonské turné a hrála například i v londýnském Café Oto.

Malé lesní ukolébavky Tomáše Háčka

redakce 09.05.2021

Ambientní struktury plné pestrých atmosférických nálad, melodických střípků a hudebních nápadů, které bez přestání tepou na bránu vaší fantazie.

Marián Slávka vydáva odtlačok svojej duše s číslom dva

redakce 09.05.2021

Líniu intímnej klavírnej tvorby kombinovanej s elektronikou rozvíja Marián Slávka v ôsmich nových skladbách na albume Vláska 2.

Ticho před pandemickou bouří podle Plusminusnula

redakce 07.05.2021

Čtveřice Plusminusnula přichází po čtyřech letech s novým albem. Jmenuje se Nový zprávy žádný a zachycuje atmosféru společnosti konce desátých let.

Banausoi vydávají debutové album Imagines

redakce 06.05.2021

Kolekce zvukových příběhů je utkána tkanivem radikální improvizace a mytologie antického Řecka.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace