Články / Seriály

Pořadatelská: Dominik Prok (Nová Cvernovka)

Pořadatelská: Dominik Prok (Nová Cvernovka)

redakce | Články / Seriály | 21.03.2024

Dominik Prok, známý jako zpěvák 52 Hertz Whale, vydal loni v letě sólové album, které je vyvrcholením jeho dlouholetého snu o nezávislé realizaci. Je také tvůrcem hudební dramaturgie kulturního centra Nová Cvernovka v Bratislavě, kam se už tradičně chystáme s redakcí Full Moonu na hudební festival a konferenci Sharpe. Co nám Dominik prozradil a kam nás ještě pozve, se dočtete dále.


Co chystáš další dny a týdny?
Veľmi sa teším na 5. apríla, kedy budeme kolaudovať novo zrekonštruované záchody. Podlaha bude ružovo-glittrová zaliatá epoxidom, jeden zo stejdžov bude práve na wc v štýle boiler room a zahrá napríklad DJ Záchod (Matwe), I Hate Berlin Manson DJs, alebo Kodiki. Párty s párty!

My tohto roku začíname „sezónu” trošku neskôr ako zvyčajne, ale v apríli sa veľmi teším na Oskara Haaga v rámci „piesní z kabinetu”. Zopár prekvapení plánujeme aj na 1. máj, kde máme deň otvorených atlierov. A Sean Nicholas Savage (16. 5.), taktiež zaujímavosť mesiaca!


Jaký koncert tě v poslední době nadchnul?
Nedávno som bol v Pink Whale si po už niekoľkých odporúčaniach pozrieť Neue Welt a bola to fantastická podívaná! Avalanche Kaito na Mente.

Když se podíváš na koncerty jiných promotérů, koho bys šel podpořit, koho je nutné vidět a slyšet?
Určite sa teším na koncert 24. marca v Brne vo Fraktále, lebo si tam promotéri dovolili bláznovstvo a bookli si mňa! A v apríli v MMC Godspeed You! Black Emperor, to je povinná jazda.

Jaký máš vztah k sociálním sítím?
Ambivalentný. Pravdepodobne by som si na jednu stranu vedel predstaviť ich z môjho života úplne vypnúť, žiaľ z promotéreskeho hľadiska sú sociálne siete pomoc a platforma, bez ktorej sa nedá existovať.

Kam nejraději chodíš na jídlo?
Najradšej zmiešam jogurt, srirachu, limetku a sójovku, drbnem to ako base na tortillu. Nastrúham mozzarellu, gorgonzolu, povýšim bazalkovým pestom a drbnem na šesť minút do airfryeru na 190 stupňov. Následne sa presunujem do postele a konzumujem. S pozdravom, Dominik Prok!

Info

Nová Cvernovka
web

foto © Rebeka Pernecká

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Protokol: Brother Michael (Psymon Spine)

redakce 16.05.2024

V našem protokolu jsme vyzpovídali klávesistu a producenta Brother Michaela, abychom nahmátli hlubší kořeny kapely.

Kam na rajz s Bárou Hodonickou (Regiony)

redakce 15.05.2024

„Jedinečná atmosféra, očekávaná i naprosto náhodná setkání dělají z divadelního Hradce to jediný místo, kde v červnu chce a musí být každý,“ říká ta, která žije kulturou.

Vstupní prohlídka: Lament

redakce 13.05.2024

Apokalyptické vize i sociální kritika, poezie, u které se tančí. A dvojice Lament v naší čekárně u příležitosti aktuálního alba.

Pořadatelská: Tomáš Jarkovský (Regiony)

redakce 11.05.2024

Na jaké divadelní představení a festivaly nás pozve vášnivý divadelní nadšenec a ředitel Draku? Regiony a nejen ty.

Vstupní prohlídka: Jonathan Roy

redakce 06.05.2024

„Je to alternativní, psychedelické, popové i písničkářské. Zvláštní a zároveň cool,“ láká zpěvák. Na desku i na koncert v Kasárnách. Vstupní průklep.

Pořadatelská: Ivo Lorenc (MeetFactory)

redakce 02.05.2024

Kytarista několika brněnských kapel a produkční MeetFactory v pořadatelské rubrice.

Protokol: Alex Stephens (Strawberry Guy)

redakce 26.04.2024

Jahodový kluk se s námi podělil o nejdůležitější alba, hudební guilty pleasures a písně, u kterých pláče jeho srdce. V květnu ho uslyšíte v Praze.

Preview: Dunk!festival

redakce 25.04.2024

Lineup štandardne ponúka velikánov žánru ako This Will Destroy You, sleepmakeswaves, Emma Ruth Rundle, ako i menšie, no nemenej zaujímavé projekty z celého sveta.

Vstupní prohlídka: ||ALA|MEDA||

redakce 24.04.2024

Jejich čerstvá novinka Spectre 02 vyšla minulý týden pod labelem Brutality Garden. Už tento týden ji můžete slyšet naživo na bratislavském Sharpu, o týden později v Praze, v červenci na…

Pořadatelská: Martina Lesner (United Islands of Prague)

redakce 18.04.2024

Položili jsme několik otázek hledačce nových talentů, bookerce a dramaturgyni festivalů.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace