Zprávy

Private Poison, Arleta má avatara

Private Poison, Arleta má avatara

redakce | Zprávy | 28.06.2022

Rapperka a vizuální umělkyně Arleta se nedlouho po vydání dvojsinglu Weapon/Paranoia připomíná dalším ze svých temných a něžných hudebních dobrodružství. Čerstvou skladbu Private Poison doprovází videoklip od Ver Nismo, kde autorka naplňuje svoji vizi digitální identity. Působivý videoklip pracuje s principy CGI a představí umělčina avatara v plné podobě, čímž vtiskne tvář performativní podobě Arlety a pozvedne její tvorbu na novou úroveň. Své alter ego bude rapperka nadále rozvíjet a pracovat s ním i ve svých dalších projektech. O produkci beatů se opět stará David Herzig aka Lotus Wash se svým nezaměnitelným hutným basem a krystalickými údery, mix a mastering zastává Jan Kříšťál.

Singl předznamenává vydání nového EP, na kterém Arleta zkoumá dvojsečnost a všudypřítomnost sexuality, stejně jako obrovskou škálu emocí. Strach, bolest, lásku a zároveň odhodlání, sílu a přesvědčení. EP vyjde na podzim, rapperka si před tím stihne dát intenzivní koncertní léto, kdy vystoupí například na Pop Messe nebo Moody Moon Noize.

Info

Arleta
Facebook

foto © se souhlasem Arlety

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Night Lovell v Praze

redakce 17.08.2022

Jeden z nejúspěšnějších kanadských umělců ve své tvorbě kombinuje experimentální rap a cloudový trap s dusivou flow.

Savanah a Pryne v Kabinetu múz

redakce 16.08.2022

Savanah i Pryne malují kytarami krajiny plné fantazie, barev a elegance. Metal pokaždé jinak.

Do kin míří cyklus krátkých filmů z FAMU

redakce 16.08.2022

Kolik šikany je člověk schopen podstoupit, aby zabezpečil své nejbližší? A co se může zrodit z nemluvné sesterské péče?

Nejen za world music do Jičína: Lodžie Worldfest 2022

redakce 16.08.2022

První zářijový víkend se koná další ročník alternativního festivalu Worldfest ve Valdštejnské lodžii u Jičína. Tentokrát zacílí i na Ukrajinu.

Batch a třináct brněnských klubů

redakce 15.08.2022

Batch si klade za cíl poukázat na živost brněnské kulturní sféry, bohatou hudební historii a současnost i důležitost společného hlasu aktérů na klubové scéně.

Jazz Goes to Town ohlašuje další edici

redakce 15.08.2022

Můžete se těšit na osm českých premiér, z toho jednu světovou, a to skladbu Songs legendárního skladatele a trumpetisty Michaela Mantlera.

Fvck_Kvlt vydává u Kabinet Records vinylové EP

redakce 14.08.2022

Úvodní skladba odkazuje na požár legendárního domu ve skotském Boleskine, ve kterém žil neméně legendární spisovatel, okultista a horolezec Aleister Crowley.

Singl Prago Union ohlašuje desku

redakce 14.08.2022

Příduhned… je touto dobou již v lisu a čas působení Prago zvuku na sluchové aparáty zde připomíná rovných dvacet nových písní.

Dokonale vyladěný zvuk, výdrž a design. Samsung Galaxy Buds2 Pro vás překvapí

komerční článek 14.08.2022

Od vydání oblíbených sluchátek Galaxy Buds Pro uběhl nějaký pátek, ale Samsung nezahálel a do vývoje jejich nástupce v podobě Galaxy Buds2 Pro věnoval značné úsilí.

Breathe festival už po ôsmy raz

redakce 14.08.2022

Organizátori Breathe festivalu počas roka realizujú klubové parties v prešovskom Wave, ale aj vo vzdialenejšej Prahe.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace