Zprávy

Pronajměte si KUMST

Pronajměte si KUMST

redakce | Zprávy | 03.02.2021

Brněnský KUMST, to je nejen cool budova v centru města, kde svého času sídlila FAVU. Je to také místo, které poskytuje formu veřejné služby pro ty, kteří se zabývají uměleckou činností. Za cíl si klade propojování kreativních subjektů s podnikáním. Zároveň kreativcům z Jihomoravského kraje poskytuje zázemí v podobě hubu. Proč? Protože si myslí, že kreativita přidává hodnotu i ostatním hospodářským odvětvím. Může jít o jakýkoliv umělecký směr, módu, film, herní vývoj, literaturu, hudbu a podobně. Zásadní je přitom rozvíjet talent, a zachovat si integritu. Projekt vede principálka Zdeňka Kujová, která dlouhou dobu působila v produkční společnosti Gnomon, a spolu s ní se o chod starají produkční Barbora Netopilová a komunitní kurátor David Severa.

Jako aktuální open call se nabízí využití zvukového studia, které je součástí Kreativního hubu KUMSTu. Pozor, tenhle open call platí jen do 26. 2. 2021. Potenciální uživatel studia má k dispozici 45 m² plochy odzvučněného studia, kde je možné dělat velký kravál a nikoho v okolí nerušit. Je potřeba si jen tak zvaně navézt vercajk. Prostory je možné si přijít osobně prohlédnout 17. 2. 2021 v 13:30 na Údolní 19. Do projektu se dá zaregistrovat zde.

Info

Kumst Brno
web

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.

Festival Mladí ladí jazz vyhlašuje soutěž Jazzfruit

redakce 16.05.2021

Finále proběhne naživo na palubě lodi na Vltavě, z níž poběží streamy na YouTube a Facebooku.

Greynbownes odhalují další song animovaným klipem

redakce 16.05.2021

Jde o druhý singl z chystané druhé desky Bones & Flowers, která má vyjít v létě 2021. Píseň je o důležitosti přátelství a nebezpečí samoty.

Essential Changes aneb Zásadní proměny hudebního projevu živě z DOX+

redakce 15.05.2021

Ostravské centrum nové hudby připravuje další ze série koncertů situovaných do originálních prostor pražského Centra pro současné umění DOX. Cage, Kotík, Wada a další.

Full Moon #121 na Spotify

redakce 14.05.2021

Kde začít? Třeba playlistem k aktuálnímu číslu, které je věnováno britské kapele Squid!

Dagmar Voňková dostala k narozeninám nový videoklip

redakce 14.05.2021

Producent a vydavatel jejího posledního alba Archa Petr Ostrouchov jí spolu s režisérkou Majou Hamplovou připravili dárek.

Městský festival Žižkovská noc se rozrůstá

redakce 14.05.2021

Čas, kdy není možné s jistotou plánovat jakékoliv kulturní akce, využil festivalový tým k radikální proměně aktivit pod hlavičkou Žižkovské noci.

Vychází debut noiserockových Sinks

redakce 13.05.2021

Trojice autentickým způsobem klopýtá a překračuje překážky, které skýtá zlomyslná každodennost jednoho z nejživějších českých měst.

Beck potvrdil účast na Metronome Prague

redakce 13.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

The Ills zrekonstruovali svoj prvy album aj s nikdy nevydanou skladbou

redakce 13.05.2021

Myšlienka na možné prepracovanie materiálu z debutu prišla práve po oslavách 10. narodenín, kde kapela v pôvodnom zložení hrala niekoľko starých skladieb.

Mooncloud #57: February

redakce 12.05.2021

Největší část playlistu tvoří klasiky indie scény nultých let, dostane se ale také na starší kousky od The Beatles Led Zeppelin nebo čerstvý vítr ve formě Black Country, New…

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace