Zprávy / Festivalové

První ročník elektronického festivalu Totem

První ročník elektronického festivalu Totem

redakce | Zprávy / Festivalové | 24.08.2020

První ročník elektronického festivalu Totem se koná 28.–30. srpna 2020 v Rovensku pod Troskami (Český ráj), v areálu Camping v Ráji. V průběhu dvou dnů se představí přes dvacet umělců, mezi kterými bude několik zahraničních hostů.

Alex Arnout z Londýna, rezident party Fuse a častý host klubu Fabric. SY, majitel berlínského labelu Ewax a stejnojmenné rezidentní noci ve Watergate. Kenji Tazaki, původem z Japonska, přijede na festival z Berlína, kde momentálně působí. Dále se můžete těšit na křehkou Ly Sas z Gruzie, která si nedávno střihla premiéru v klubu Ankali a Sebastiana Paizu, dje a producenta z USA s kolumbijskými kořeny. Z domácí scény to pak budou například Elektrabel, který zahraje live, Pavel Krejdl, dMIT.RY, Lucas Hulan, Thomas Tesla, Barbora, Theya, Dahø, Quickie a mnoho dalších.

Info

Totem Festival
28.–30. 8. 2020
Camping v Ráji, Rovensko pod Troskami
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Beck potvrdil účast na Metronome Prague

redakce 13.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

Pohoda on the Ground

redakce 11.05.2021

Pohoda on the Ground prinesie počas piatich dní na trenčianske letisko desiatky kapiel umelcov a umelkýň.

Festival Groove Brno zná nové termíny

redakce 10.05.2021

Koncerty unikátních festivalových projektů se přesouvají na Biskupský dvůr pod širé nebe, kde společně s diváky zároveň pokřtí nově vydané desky.

Letní filmová škola Uherské Hradiště se přesouvá na srpen

redakce 08.05.2021

Držme si palce, aby se zdravý rozum, respekt a vzájemná úcta znovu vrátily do hry a kulturní sféra mohla otevřít náruč všem.

Dvacet nových jmen v programu Exit festivalu

redakce 07.05.2021

V Petrovaradínské pevnosti se představí i britský techhouseový producent Hot Since 82 a jedna z největších heavymetalových kapel Sabaton.

Metronome Prague je zpět

redakce 04.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

Za jedenáct týdnů se uskuteční Exit festival

redakce 28.04.2021

Zatím není jasné, zda bude existovat nějaké omezení kapacity festivalu, o tom bude rozhodnuto v příštích několika týdnech.

Jacob Collier přijede na JazzFestBrno

redakce 23.04.2021

Hudební hračička s lehkostí a charismatem překračuje hranice žánrů, dokáže pobavit i inspirovat.

Festival Mighty Sounds se přesouvá na rok 2022

redakce 21.04.2021

Pořadatelé přesun oznámili s těžkým srdcem a opět prosí všechny své fanoušky, kteří si už zakoupili vstupenky na 16. ročník, aby si je, pokud je to jen trochu možné, ponechali.

Festival Vivat Vila chystá druhý ročník

redakce 16.04.2021

Novinkou festivalu bude kurátorství jedné ze stagí Full Moonem.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace