Zprávy / Festivalové

První ročník Mojoy festu

První ročník Mojoy festu

redakce | Zprávy / Festivalové | 04.08.2022

Opouštíte rádi hranice komfortní zóny? Pak je tu pro vás 1. ročník multižánrového hudebního festivalu s názvem Mojoy fest. Festival se uskuteční v sobotu 13. srpna 2022 v areálu libeňského klubu Koleto.

Na tomto ročníku s podtitulkem „Songwriters Edition“ se představí grunge-folkový Milo Karvas se svojí „on the road“ tvorbou. Brněnská výtvarnice a performerka Frida Kakao. Punkový „Seifert“ a lídr kapely Marry Me Candy Tomáš Hruška, zde představí svoji sólovou tvorbu. Ztracený syn Nick Hudáč, který hraje ďábelskou muziku, jinými slovy, mix lo-fi garážového rocku, soulu, blues a country. Na projížďku v růžovém cadillacu vás pozve psychedelický cowboy Janny Richter (ex Jonny Richter and the Hog Ranch). Atmosféru celého festivalu podpoří funky-groove Dj Bruno Kasse.

Info

Mojoy fest
13. 8. 2022 16:00
Klub Koleto, Praha
Fb akce

foto © se svolením Fridy Kakao

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.

Lunchmeat festival se vrací do areálu kladenské Poldi

redakce 18.08.2022

Po vydařené loňské premiéře audio-vizuální noci Till the Last se kolektiv Lunchmeat vrací do areálu bývalých hutí a oceláren Poldi Kladno.

Festival MikuLOVE příští víkend

redakce 17.08.2022

Festival navazuje dramaturgií a podtitulem Festival nepopulární hudby na dvacetiletou tradici zdejšího festivalu Eurotrialog.

Batch a třináct brněnských klubů

redakce 15.08.2022

Batch si klade za cíl poukázat na živost brněnské kulturní sféry, bohatou hudební historii a současnost i důležitost společného hlasu aktérů na klubové scéně.

Jazz Goes to Town ohlašuje další edici

redakce 15.08.2022

Můžete se těšit na osm českých premiér, z toho jednu světovou, a to skladbu Songs legendárního skladatele a trumpetisty Michaela Mantlera.

Breathe festival už po ôsmy raz

redakce 14.08.2022

Organizátori Breathe festivalu počas roka realizujú klubové parties v prešovskom Wave, ale aj vo vzdialenejšej Prahe.

Na Salaši podruhé

redakce 13.08.2022

Hudební program, japonská kaligrafie, umělecká realizace, dobré jídlo a pití, to jsou body kulturního dne v nezaměnitelném prostoru poblíž Tvarožné Lhoty.

Druhý ročník Raveyard Festivalu

redakce 12.08.2022

Tentokrát se můžete těšit na světová drum’n’bassová jména, ale také na špičky tuzemské rapové scény nebo novou experimentální stage.

Festival Metal!!! přiveze Napalm Death

redakce 11.08.2022

Českou scénu zastupují i brněnští deathmetaloví Vanguard, Refore, jejichž koncerty bývají hodně našlapané nebo See You in Hell.

Na Arctangent dorazí Opeth, Cult of Luna a další

redakce 10.08.2022

Milovníci mathrockových rytmů a anglického bláta se mohou těšit na Lightning Bolt, A. A. Williams, Emmu Ruth Rundle, Mono, Zeal and Ardor, Godlfesh, Amenra a další.

Polský Fest Festival je za rohem

redakce 09.08.2022

Letos se na devíti hlavních scénách a v dalších zónách představí přes 200 umělců z celého světa.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace