Zprávy / Festivalové

Psychedelic Umami Festival, edice druhá

Psychedelic Umami Festival, edice druhá

redakce | Zprávy / Festivalové | 25.05.2022

Po roční nucené přestávce se opět ostravsko-přerovský label Psychedelic Umami vydává do nekonečných vod psych rocku, krautrocku, minimalismu, noisu, ambientu i elektroniky. Letošní 2. ročník kmenového festivalu tak přináší opět podrobnou sondu do těchto žánrů a subžánrů, kde lze nalézt i mnoho zvučných lokálních a zahraničních jmen.

Následující line up slibuje mnoho dýmu a neskutečných omamných zážitků se spirituální esencí odsvěcených sakrálních prostor. Zahrají: italští Clustersun, norští Mayflower Madame, němečtí Reverbation Club nebo Zukunft, slovenští Personal Spaces, z druhého dne namátkou jmenujme Lucy Kruger & The Lost Boys z Německa, Titanic Sea Moon z Polska nebo Trojanovskx z Anglie, další najdete na linku níže.

Vypravte se do míst vyděděných od veškeré konformity, do opuštěné tiché sudetské krajiny, kde se v temných hvozdech ukrývá Soulkostel, místo jako stvořené pro útěk od všednosti, který bude plný psychedelického snění a putování.

Info

Psychedelic Umami 2022 - Soulkostel
27.-28. 5. 2022 12:00
Soulkostel, Vernéřovice

foto © se svolením Lucy Kruger

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

OFF Festival začne speciálními warm-upy

redakce 25.06.2022

Katovický OFF Festival přichází se zajímavou novinkou, letošní ročník začne o den dříve, a to speciálními warm-upy na speciálních místech.

Světové premiéry na NODO už od soboty

redakce 24.06.2022

Trojhalí Karolina se promění v jeden vyzvánějící zvon – hudební svátek, který je možné zakusit asi jen jednou za život.

Na festivale Flaam Sega Bodega, Sykur i HMLTD

redakce 23.06.2022

Pre Flaam je typickým dôraz na vizuálnu stránku festivalového zážitku – od komunikácie až po podobu samotného areálu.

Dobršská brána upoutá zvukem trubky

redakce 23.06.2022

Letní festival se zaměřuje vždy na konkrétní nástroj. V loňském roce to byly bicí, v letošním, šestém ročníku upoutá především zvukem trubky.

Hradby Samoty načínají druhou dekádu existence

redakce 22.06.2022

Temná hudba nejrůznějších žánrů na místech, kde je za noci možné místo bzukotu měst, slyšet šeptem pronášené příběhy ze starých legend a pověstí.

Grape dopĺňa o mená lokálnej scény

redakce 22.06.2022

V prvej osmičke zverejnených mien sú Karin Ann, Fallgrapp, Le Payaco, Para, Billy Barman, Tolstoys, Korben Dallas a Malalata.

Pilotní ročník multižánrového U:festu

redakce 21.06.2022

Tématem U:festu je zkoumání hranic mezi uměním, kulturou a současnou digitální společností. Brillovka, Rožnov pod Radhoštěm.

Letní filmovou školu odstartuje Sommerová s Kocábem

redakce 21.06.2022

Pořadatel festivalu Asociace českých filmových klubů letos své ceny udělí Ondřeji Vetchému, Michaele Pavlátové, Semihu Kaplanoğluovi a Pavlu Tomeškovi.

Marienbad Film Festival představuje program

redakce 20.06.2022

Marienbad Film Festival představí formou masterclass projekty umělce a kameramana Michala Blechy a přiblíží umělecký přístup a specifika kameramanství v kontextu výtvarného umění.

Lettuce spojili síly s Bootsym Collinsem

redakce 20.06.2022

Formace honosící se nominací na ceny Grammy 2019 za Nejlepší instrumentální album roku vyráží s vydáním desky na světové turné. Ukážou se i u nás.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace