Zprávy / Pozvánky

Pvris do Lucerna Music Baru

Pvris do Lucerna Music Baru

redakce | Zprávy / Pozvánky | 15.01.2024

Americká pop-rocková kapela producentky, zpěvačky a multiinstrumentalistky Lyndsey Gunnulfsenové míří do pražského Lucerna Music Baru. 29. dubna tady rozjede svoji elektropopovou, synth-popovou a alt-rockovou show. Naposledy se Pvris v Praze ukázali coby support Fall Out Boy a předvedli perfektní show. Večer otevře speciální host – americká zpěvačka Scene Queen, která si vytvořila vlastní žánr – bimbocore, subžánr metalcoru s feministickou tematikou.

Už celou dekádu si Lyndsey Gunnulfsenová razí svou vlastní cestu hudebním světem s projektem Pvris. V roce 2014 oslnila debutem White Noise, dostala se na velká pódia a vydobyla si své místo na rockové scéně. Pvris v minulosti dělali support například Fall Out Boy, Muse, 30 Seconds To Mars nebo Paramore.


A důkazem, že hudba Pvris rezonuje s tím, s kým má, jsou posluchači, kterých jen na Spotify Pvris přiláká víc než dva miliony za měsíc. Nejstreamovanější skladba Burn It All Down (oficiální theme song hry League of Legends pro světový šampionát roku 2021) má neuvěřitelných 68 milionů poslechů a poslechy v řádu několika desítek milionů mají i další featuringy. Mimo jiné i díky mnoha významným spolupracím s umělci jako je Mike Shinoda, Raye nebo 070 Shake, získávají Pvris víc a víc fanoušků. Zahanbit se však nenechávají ani ve své sólo tvorbě. Vloni vydali už čtvrté studiové album Evergreen, na kterém opět ohýbají hranice žánrů a nebojí se riskovat.

fotogalerie z minulého vystoupení v Praze zde

Info

Pvris (us) + Scene Queen (us)
29. 4. 2024 19:00
Lucerna Music Bar, Praha
Fb událost

foto © Matty Vogel

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Poison Ruïn si vezmou Bike Jesus

redakce 18.07.2024

Crust punk inspirovaný oi!, postpunkem a dungeon synthem, s velkým důrazem na melodie a temnou středověkou estetikou, s lyrikou odkazující na anarcho ikonografii.

Jednota a Glory Affairs uvádějí Rắn Cạp Đuôi

redakce 17.07.2024

Rắn Cạp Đuôi je skupina z Ho Či Minova města, která vychází z internetové hyperreality a patří k mimořádně ceněným zástupcům experimentální elektroniky.

Glitterer s Bibione v Underdogs'

redakce 16.07.2024

Sám Glitterer mezi stěžejními vlivy zmiňuje například kapely Lilys, Unrest, Fugazi a Nation of Ulysses, ale i britské 70s a 80s kapely.

Sestry Garcíovy s Tomášem Liškou v Lodžii

Barka Fabiánová 16.07.2024

Ojedinělý koncert sesterského dua s česko-španělskými kořeny za doprovodu předního kontrabasisty proběhne ve Valdštejnské lodžii v Jičíně.

Sport na půdě

redakce 15.07.2024

Kapela Sport z francouzského Lyonu se vrací po pětileté odmlce. Jejich osobitý styl, kde kombinují prvky punku, indie a ema, si našel spoustu fanoušků.

Společný koncert Bardo a Ankramu

redakce 15.07.2024

Přestože jsou všechny skladby originální, mluvící vlastním jazykem, v Bardu lze nalézt i jistou fiktivní příchuť slovenského folklóru.

Šimanský & Niesner v Džungli BKAO

redakce 14.07.2024

Jan, řečený Člověk Krve, si nese slovo sen i v rodovém jméně. Z magických prostor jeho písní se noří živé postavy, důvěrně známá místa i povědomá slova.

Psychedelic Porn Crumpets ve Futuru

redakce 14.07.2024

Odkud by měl do světa proudit ten nejlepší psychedelický rock, když ne z Austrálie.

Berlin Atonal představuje nový projekt Openless

redakce 11.07.2024

Poté, co v loňském roce přešli na dvouletý režim, představují Openless jako sérii tří výjimečných koncertních večerů plných audio-vizuálních zážitků.

David Tibet s Current 93 v Kostele sv. Šimona a Judy

redakce 08.07.2024

Svět C93 je pestrý, chaotický, má spoustu odboček a zákoutí, ale v konečném důsledku jde především o upřímnou snahu vydat ze sebe mimořádný umělecký výkon.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace