Zprávy

Restless je novým singlem Aiko a Boy Jr.

Restless je novým singlem Aiko a Boy Jr.

redakce | Zprávy | 08.08.2022

Zpěvačka Aiko vydává nový singl Restless. Tentokrát spojila síly s americkou zpěvačkou Boy Jr. z New Yorku, kterou Aiko ke spolupráci přizvala. Režie vizuální podoby se ujal Ruy Okamura.

Aiko přichází s novým zvukem. Singl Restless ponoří posluchače do temných, hrubých a rockových kytarových hlubin. Jeho hlavním posláním je přiblížit pocit, který všichni moc dobře známe - neklid až neposednost, když nám čas uniká mezi prsty, a nic nejde podle plánu a představ. Tajemnost písně přibližuje stav nekonečného čekání.

Klip ukazuje zpěvačku Aiko jako nadpozemskou bytost, oblečené v bílém, vstupující do rozestavěné stavby. V zápětí, kdy muž z ostrahy objektu zpěvačku spatří, stane se zcela neposedný. Když Aiko zmizí, snaží se ji všude najít. Marně. V kontrastu je zpěvačka Boy Jr. oblečená celá do černého, kříčí, objevuje se ve všech světlech ostrahy. Červená symbolizuje v klipu právě pocit posedlosti, který nás může provázet, když se nám nedaří. Ve chvíli, kdy muž trhá plast na kusy, uvědomí si, že se úplně zbláznil.

Producentem singlu Restless je opět Steven Ansell z britské kapely Blood Red Shoes a samotná Boy Jr. Produkční prvky kombinují pop a rock s nečekaným zvukovým koncem.

Info

Aiko
Fb interpretky

foto © se svolením Aiko

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nylon Jail oslaví dekádu na Cargo Gallery

redakce 02.10.2022

Nylon Jail oslaví dekádu existence vystoupením na Cargo Gallery, koncertem také kapela oficiálně nastartuje Hithit projekt.

Pavel Klusák a GOTT v Divadle Archa

redakce 01.10.2022

Archa bude hostit multižánrový večer s bestsellerem Pavla Klusáka GOTT.

Lenka Dusilová s big bandem Cotatcha Orchestra

redakce 01.10.2022

Na koncertě v Brně zazní nové skladby, které jsou výsledkem společné tvorby.

Fléda jde do podzimu s lepším zvukem a hvězdami

redakce 01.10.2022

Seznamu zahraničních hvězd tento podzim vévodí výrazné hudebnice s novými nahrávkami.

Film a architektura uvede v Brně poctu géniům moderní architektury a designu

redakce 30.09.2022

Festival zakončí v Kině Art bizarní dokument The Bubble přibližující oblast Villages, největší komunitu důchodců v Americe.

Indigová Alen ohlašuje druhé album

redakce 30.09.2022

K albu nazvanému Tma aranžérsky a producentsky přispěl Martin Kyšperský z kapely Květy.

Na Be2Can nebude chybět Stříbrný medvěd z Berlinale nebo Zlatý lev z Benátek

redakce 30.09.2022

Filmová přehlídka, která každoročně nabízí dramaturgicky vytříbený výběr toho nejvýraznějšího z Berlinale, Benátky a Cannes, letos představí dvacet premiér.

Říjen v Underdogs'

redakce 29.09.2022

Těšit se můžeme na dekadentní acid punk VR Sex, metalcorové průkopníky Integrity, altrockovou klasiku And You Will Know Us by the Traill of Death. A další.

This Side of Town, Karol Mikloš

redakce 29.09.2022

Je to spletitý príbeh o nástrahách stredného veku v situácii novej pandémie, hrozivého mraku prichádzajúceho z východu i mnohých ďalších hrozieb.

Do Prahy přijedou The Black Angels, Easy Life nebo Royal Republic

redakce 29.09.2022

Psychedeličtí The Black Angels vychází zcela jednoznačně z estetiky kytarových kapel 60. let, jejichž odkaz ale překlápí do současných kulis.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace