Zprávy / Festivalové

Roadburn Redux proběhne online a zdarma

Roadburn Redux proběhne online a zdarma

redakce | Zprávy / Festivalové | 15.04.2021

Holandský festival "tvrdé" hudby Roadburn již podruhé v řadě neproběhne v běžném módu. Pro letošní rok tedy organizátoři připravili online festival Roadburn Redux, který bude od čtvrtka 15. dubna do neděle 18. dubna. Nabitý program bude zdarma a celý festival bude navíc možno sledovat i zpětně a to až do úterý 20. dubna. Program nabízí desítky vystoupení, z nichž velká část bude exkluzivní nebo premiérová. Zahrají Steve Von Till, Kayo Dot, Algiers, Primitive Man, Nadja, Aaron Turner, Bada, Blanck Mass, Hexvessel a další.

V nabídce jsou také dokumenty, podcasty, filmy nebo Q&A rozhovory, ve kterých budou odpovídat Big Brave, Dylanem Walkerem (Full of Hell), zástupci Svart Records a Pelagic Records, Lingua Ignota i Aaron Turner. Virtuálně se budou moci návštěvníci setkat na chatu na stránkách festivalu a na sociální platformě Bramble, na které budou pro festival vytvořeny čtyři virutální prostory.

Info

Roadburn Redux
16.-20. 4. 2021, online
web festivalu

foto © Lucia Banáková

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Festival Mladí ladí jazz vyhlašuje soutěž Jazzfruit

redakce 16.05.2021

Finále proběhne naživo na palubě lodi na Vltavě, z níž poběží streamy na YouTube a Facebooku.

Městský festival Žižkovská noc se rozrůstá

redakce 14.05.2021

Čas, kdy není možné s jistotou plánovat jakékoliv kulturní akce, využil festivalový tým k radikální proměně aktivit pod hlavičkou Žižkovské noci.

Beck potvrdil účast na Metronome Prague

redakce 13.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

Pohoda on the Ground

redakce 11.05.2021

Pohoda on the Ground prinesie počas piatich dní na trenčianske letisko desiatky kapiel umelcov a umelkýň.

Festival Groove Brno zná nové termíny

redakce 10.05.2021

Koncerty unikátních festivalových projektů se přesouvají na Biskupský dvůr pod širé nebe, kde společně s diváky zároveň pokřtí nově vydané desky.

Letní filmová škola Uherské Hradiště se přesouvá na srpen

redakce 08.05.2021

Držme si palce, aby se zdravý rozum, respekt a vzájemná úcta znovu vrátily do hry a kulturní sféra mohla otevřít náruč všem.

Dvacet nových jmen v programu Exit festivalu

redakce 07.05.2021

V Petrovaradínské pevnosti se představí i britský techhouseový producent Hot Since 82 a jedna z největších heavymetalových kapel Sabaton.

Metronome Prague je zpět

redakce 04.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

Za jedenáct týdnů se uskuteční Exit festival

redakce 28.04.2021

Zatím není jasné, zda bude existovat nějaké omezení kapacity festivalu, o tom bude rozhodnuto v příštích několika týdnech.

Jacob Collier přijede na JazzFestBrno

redakce 23.04.2021

Hudební hračička s lehkostí a charismatem překračuje hranice žánrů, dokáže pobavit i inspirovat.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace