Zprávy

Romantická lesbická vztahovka v BDSM provedení. Milost!

Romantická lesbická vztahovka v BDSM provedení. Milost!

redakce | Zprávy | 13.08.2023

Jedním z hodně zajímavých a atypických projektů Nakladatelství Crew, byla romantická trilogie Sunstone, za kterou stál scenárista i kreslíř chorvatského původu Stjepan Šejić. Komiksová série, která přitáhla pozornost nejen překrásnou kresbou, ale i humorem a silnými emocemi. Sunstone byl mezi tituly Nakladatelství Crew vážně nepřehlédnutelný komiks – nejenže to byla romantická vztahovka, ale byla to romantická lesbická vztahovka v sado-maso provedení. Ale nenašli jste v něm snahu šokovat či sázku na lacinou erotiku, byl to úsměvně, civilně a s obrovským nadhledem vyprávěný příběh, ve kterém se hrdinky potýkaly s problémy kolem citů, sexu a svých fetišů. Komiks, který ale zaujal i čtenáře, co BDSM zrovna nemusí.

Po měsících zmatků, nezachycených signálů a zármutku spojila Ally s Lisou láska a BDSM. Jejich kompletní příběh u nás vyšel ve třech knihách a příběh dvou dívek se uzavřel. Ale Stjepan Šejić se po letech do svého světa a ke svým oblíbeným postavám vrátil. Vrátil se před události trilogie, k prvním láskám svých hrdinů a hrdinek, k prvním pokusům na poli BDSM, k prvním snahám vyrobit si nějaké pomůcky, k prvním návštěvám sex shopů... Prostě k prvním krokům na cestě k tomu stát se „sexuálním nerdem“. Nová řada sice vrací do hry většinu známých postav, ale především se věnuje Alanovi a Anne, jedním z nejdůležitějších lidí Allyina a Lisina života. Zažívají rozkvět vlastní lásky a touhy, a jejich minulost ovlivňuje nejen jejich nové vztahy, ale rovněž základy celé komunity přátel a milenců.

Tímto dalším pokračováním oblíbené série Sunstone od autora bestsellerů New York Times, scenáristy a výtvarníka Stjepana Šejiće (Aquaman, Death Vigil) začíná nová sága, plná humoru a srdcebolu: Milost!

Info

Stjepan Šejić –⁠ Sunstone: Milost! 1 (Nakladatelství Crew, 2023)
web nakladatelství

foto © se svolením Nakladatelství Crew

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Veselé plavkyně, archoelogický objev teplické scény

redakce 26.09.2023

Lze vzpomenout vůbec první koncert VP na teplickém zimním stadionu se skupinou Kokrment nebo později pražskou Deltu a Bunkr.

Akropolis Underground spouští Slast

redakce 26.09.2023

AU je kulturním podhoubím, začátkem pro převážně neznámé interprety, kteří zatím nejsou tolik v zorném poli.

Dílo Jeremyho Dellera v Kunsthalle Praha

redakce 26.09.2023

Síla elektronické hudby v jeho svérázné lekci prostupuje generace i geografické lokace, má až mytologickou a rituální povahu.

Koncert Full Moon #150 má kompletní program

redakce 25.09.2023

Na FULL MOON #150 vystoupí Kalle, Amelie Siba, Fvck_Kvlt a DJs Toyota Vangelis a Isama Zing. Večer otevře publicistická debata.

Nyege Nyege Night ve Fuchs2

redakce 25.09.2023

Label Nyege Nyege se významně podílí na budování africké hudební scény a šíření místní undergroundové produkce do světa.

Island Mint vydávají berlínské EP a razí na tour

redakce 25.09.2023

Tři písničky o únavě a bolesti, o momentech pronikajících hluboko pod kůži tak jako trojitý hrot tetovací jehly.

Christina Mantis vydáva debutový singel

redakce 25.09.2023

Námetom pre skladbu bola predstava spoločnosti a rodičov, ako má autorka žiť a čo má v živote robiť.

Petra Hermanova chystá sólový debut

redakce 24.09.2023

In Death’s Eyes čelí smrti od začátku do konce se vzácným zápalem, který v člověku zanechává pocit, že bylo naprosto nezbytné, aby Hermanova desku vytvořila - aby přežila.

Akustické odozvy nádejí Davida Kollara

redakce 24.09.2023

Na akustickú gitaru natiahol špeciálne kontrabasové struny a rozhodol sa spontánne nechať viesť hlbokým zvukom bez digitálnych vylepšení.

JazzFestBrno láká na Pivce, Bártu i Jaga Jazzist

redakce 24.09.2023

V rámci off-programové série Tension pak přivítá festival v brněnské premiéře norskou kapelu Jaga Jazzist.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace