Akce

Sinful Maze Label Night

Sinful Maze Label Night Prague
22. 09. 2023 18:00
Altenburg 1964, Praha

Sinful Maze Label Night Prague 2023 hostí německou D&B legendu Phace. V Praze se tak 22. září uskuteční první drum & bass night v techno klubu Altenburg 1964, kde vedle německého headlinera vystoupí jako support i čtrnáct členů tohoto uskupení.

Sinful Maze je český nezávislý hudební label a produkční platforma. Hlavním záměrem bylo propojit české a slovenské d&b producenty, kteří se již znali, navázat vztahy nové a poskytnout jim tvůrčí prostor pro vzájemnou interakci, vydávání hudby a pořádání akcí. V roce 2019 Sinful Maze vydal první dvě kompilace, čímž odstartoval proces tvorby externí a interní komunity. V současné době v průběhu pátého roku existence již vydali přes 70 umělců z 21 zemí na 5 kontinentech: 8 EPs, 7 dvojtracků, 5 kompilací, 3 alba a 32 volně stažitelných singlů. Během této doby jejich tvorbu nahrály kanály jako Inspector Dubplate, NeurofunkGrid, MA Music, či STUDIO a rovněž mnohokrát zazněla v relaci VISION Radio, kterou v roli kurátorů skladeb realizuje pionýrské trio Noisia.

Po dvou zkušebních labelových nocích a několika festivalových vystoupeních SFM Showcase (např. na festivalech Let it Roll, Beats for Love, Darkshire, Raveyard) přichází kolektiv SFM s novým konceptem vlastní labelové noci exkluzivně v Altenburg 1964, kde tento žánr dosud neměl šanci zaznít. Po dlouhé úvaze o tom, kdo by mohl "reprezentovat" jejich hříšný signature sound, vybrali legendárního producenta, který v rámci své produkce smíchal techno s d&b jako nikdo jiný, spoluzakladatele nΞosignal™ a NËU MUSIC - PHACE, kterého podpoří členové labelu Yatuza, A-Cray, Meph, Notequal, SLWDWN, Drop Database, Malcuth & Facutum, Wallhack, Thez, Öwlie, Gexan, Sense Illusion, Mark Sin a Switch.

Info

Sinful Maze Label Night Prague
22. 9. 2023 18:00
Altenburg 1964, Praha
Fb událost

foto © se svolením vydavatelství Sinful Maze

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Další klubová noc crave ve Fuchs2

redakce 23.09.2023

Highlighty podzimní edice jsou DJ Mell G, Animistic Beliefs, Celaviedmai nebo Taahliah.

Producentka Sierra i ukrajinští Go_A v Praze

redakce 22.09.2023

Pavlenko pracuje s tradiční vokální technikou a nejen díky tomu se kapele daří udržovat ukrajinskou lidovou hudbu živou i pro nejmladší generace.

Rock Café uvede This Will Destroy You

redakce 21.09.2023

Jejich zvuk má různobarevné spektrum a obsahuje vlivy shoegaze, ambientu, doom metal a postrocku.

HaDivadlo rozezní Nekonečný valčík Jiřího Bulise

redakce 21.09.2023

HaDivadlo připravuje vzpomínkový večer na hudebního skladatele a dlouholetého spolupracovníka mnoha alternativních divadel.

Transcendentální black metal Liturgy v Underdogs'

redakce 20.09.2023

Kromě hudby se v tvorbě Liturgy mísí vlivy vizuálního umění, filosofie i spekulativních teologických teorií.

Vložte kočku s hosty v Bike_Jesus

redakce 18.09.2023

Cyrilova melodická syntezátorová elektronika se potkává s Francesinou velkoplošnou malbou. A k tomu pomazánkové máslo.

Světelné básně tour Libora Staňka II.

redakce 18.09.2023

Básníkovi a zpěvákovi krautrockové skupiny Sýček vychází v těchto dnech druhá básnická sbírka.

Do Prahy přijedou ALOK, Jann i Yoke Lore

redakce 17.09.2023

Někteří lidé se na život dívají jinak než většina a dokáží vnášet dětský úžas do všeho, co protne jejich cesty. A právě taková je hudba Yoke Lore.

Benefiční akce na podporu reprodukčních práv Witch Coven

redakce 16.09.2023

Oslava třetího výročí organizace Ciocia Czesia, která od roku 2020 pomáhá zajišťovat lidem z Polska bezpečné potraty v České republice.

Vinyla expanduje do dalších regionů

redakce 16.09.2023

Od září do prosince proběhnou akce Vinyly, a to třeba v Praze, Brně, Veselí nad Moravou, Boskovicích, Pardubicích, Znojmě a Ústí nad Labem.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace