Zprávy

Slovenští Sam Handwich s dalším chutným singlem

Slovenští Sam Handwich s dalším chutným singlem

redakce | Zprávy | 02.02.2021

Po dvou skladbách mladé slovenské kapely Sam Handwich se na sklonku roku o vaši pozornost hlásí třetí singl s názvem GND Lift. Oproti posledním dvěma singlům, které se věnovaly zákoutím gastronomického světa, jde o výraznou změnu. Pro připomenutí, klip prvního singlu Settend vrcholil při jídelním stole se salátovými mísami a koláčky, druhý singl uuuuaaooo se zase věnoval mnohosti podob a chutí sýrových výrobků. Novinka se však věnuje významu mezilidského kontaktu a potenciálu pohnout vnitřním klimatem člověka. Připomíná sílu, jakou se dokáží dva zamilovaní lidé ovlivňovat a jak hluboké pouto mezi nimi může vzniknout.

Vzhledem k uplynulému roku jsou však pocity nostalgie a očekávání vnitřním vyjádření samotné kapely, které přetrvávající pandemie zabránila v intenzivním zkoušení a koncertování. Na klipu se podílel grafický designér MAKO – Martin Mesároš, jehož cílem bylo vystihnout hloubavou atmosféru skladby a přetavit její zvukovou dynamiku do vizuální podoby. Množství přírodních scén dotváří komplexní zážitek ze skladby a dodává ji nezaměnitelnou šťávu, kterou podtrhuje podmanivý hlas zpěváka Martina Kadlečíka. Kapela byla nominovaná nominace v kategorii Skladba roku a Objev roku v anketě Radio_Head Awards 2020 a EP plánuje vydat v tomto roce.

Info

Sam Handwich
Facebook kapely

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Beck potvrdil účast na Metronome Prague

redakce 13.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

The Ills zrekonstruovali svoj prvy album aj s nikdy nevydanou skladbou

redakce 13.05.2021

Myšlienka na možné prepracovanie materiálu z debutu prišla práve po oslavách 10. narodenín, kde kapela v pôvodnom zložení hrala niekoľko starých skladieb.

Mooncloud #57: February

redakce 12.05.2021

Největší část playlistu tvoří klasiky indie scény nultých let, dostane se ale také na starší kousky od The Beatles Led Zeppelin nebo čerstvý vítr ve formě Black Country, New…

Floex vydává herní soundtrack - Papetura

redakce 12.05.2021

Hudba na Papetura Soundtrack odráží křehkost papíru, strach ze samoty a destrukce i naději a přátelství.

Comeback skupiny Boo pokračuje druhým singlem

redakce 12.05.2021

Tak jako první singl Lockdown Dance je i novinka Things inspirována současnou pandemickou situací.

František Skála & Provodovjané

redakce 11.05.2021

„Na nenáviděné dechovce, kterou nás – máničky – krmili komunisti, není ve skutečnosti nic špatného, říká František Skála.

Pohoda on the Ground

redakce 11.05.2021

Pohoda on the Ground prinesie počas piatich dní na trenčianske letisko desiatky kapiel umelcov a umelkýň.

Nová deska Ruinu

redakce 11.05.2021

Pražské trio Ruinu vydává po čtrnácti letech a třinácti živých nahrávkách první studiové album Left Behind.

Gurun Gurun vydali benefiční album

redakce 10.05.2021

Čtveřice Gurun Gurun doposud vydala dvě alba na japonsko-britském labelu Home Normal, absolvovala japonské turné a hrála například i v londýnském Café Oto.

Zasněný pop pařížských Juniore a audiovizuální magie Droeloe

redakce 10.05.2021

V Paříži usazené světoběžnice Juniore měly ke světu filmu odjakživa blízko, jejich hudba je rovnou měrou zábavná a obrazotvorná.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace