Zprávy

Sluchátka Huawei FreeBuds 4i vydrží na jedno nabití 10 hodin

Sluchátka Huawei FreeBuds 4i vydrží na jedno nabití 10 hodin

pr | Zprávy | 12.04.2021

Také si nedokážete představit odchod z domova bez sluchátek v uších a oblíbené hudby? Aby byl zážitek z poslechu co nejpůsobivější, jsou ideální volbou bezdrátová a zároveň kvalitní sluchátka. Při výběru je dobré všímat si zejména těch, které nám umožní vychutnávat si oblíbené skladby, podcasty nebo audioknihy po celý den. Jedněmi z takových jsou i Huawei FreeBuds 4i, které vydrží hrát na jedno nabití úžasných 10 hodin.

Potřeba poslouchat hudbu mezi lidmi roste. Jak to víme? Stačí se podívat na statistiky platforem pro streamování hudby i stále rostoucí segment bezdrátových sluchátek. Hlavním problémem dnešních bezdrátových zařízení je nicméně výdrž baterie. Kolikrát jste viděli někoho vyndat sluchátka z pouzdra a hned je vystrašeně vrátit zpět, protože jsou skoro vybitá? Zato Huawei FreeBuds 4i a jejich 10hodinová výdrž, to je úplně jiná písnička!

Nepřerušujte svůj rytmus
Jaký vliv má hudba na naši náladu? Vědci prokázali, že muzika nepopiratelně působí na lidské pocity, takže si posluchači intuitivně vybírají hudbu, která je pro ně ta pravá. Pocity přívalu energie nebo pohody určují, proč se lidé rozhodují pro daný druh hudby, jež přispívá k požadovanému emočnímu stavu. Hudba totiž navozuje vzpomínky a vyvolává určité myšlenky, ale také ovlivňuje kardiovaskulární a dýchací systém. Dopad hudby na to, jak se cítíme, se mimo jiné využívá při tvorbě filmů, jejichž cílem je právě vytvoření specifické nálady.

Pokud se cítíte špatně, pustíte si většinou něco, co vás rozveselí. Tato metoda se používá i během psychoterapeutických sezení a pomáhá léčit úzkostné poruchy. Hudba se ale také využívá při kultivaci růstu některých skleníkových rostlin. Malá zajímavost: ukázalo se, že rostliny rostou rychleji, když jim k tomu hraje heavy metal.

Jelikož je muzika pro život nezbytná, poteřbujeme mít možnost poslouchat své oblíbené rytmy kdykoliv. Určitě vás ale kolikrát překvapilo, jak rychle se vašim bezdrátovým sluchátkům vybila baterie. Naštěstí existuje jednoduché řešení. Objevte bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 4i, která vydrží hrát na jedno nabití 10 hodin v kuse. Díky rychlému nabíjení mohou nová sluchátka od Huawei nabídnout další 4 hodiny poslechu za pouhých 10 minut nabíjení. Dohromady s nabíjecím pouzdrem navíc dosáhnete až 22 hodin přehrávání hudby nebo 14 hodin hlasového hovoru.

Nepropásněte ani krok
Moderní člověk se potřebuje dynamicky rozvíjet a užívat si života naplno. Čas mezi odjezdem z domu a návratem je plný mnoha výzev, z nichž mnohé jsou pozitivní. Možná jste začali běhat, abyste se na jaře cítili lépe. Nebo jste se rozhodli třeba pro online kurz vaření? Ať je vaší novou oblíbenou činností cokoliv, čas na vlastní rozvoj ubíhá ještě příjemněji s poslechem vaší oblíbené hudby.

Dokonalé soustředění vám umožní FreeBuds 4i a jejich systém prostorového zvuku. Díky novým mikrofonům a senzorům budete uprostřed dění pokaždé, když si sluchátka umístíte do uší. Nové FreeBuds 4i jsou navíc vybavené speciálním systémem prostorového potlačování šumů (ANC). Jediným stisknutím se můžete odříznout od ruchů a filtrovat pouze zvuk, který vás zajímá.

Jak to funguje? K dosažení aktivního potlačení šumu využívají nové FreeBuds mikrofony k detekci okolního ruchu a přijímají aktivní algoritmy k jeho potlačení vytvořením inverzních akustických vln, které hluky ruší. Kvalita zvuku není ohrožena, navíc když je ANC zapnuté, pomáhá snižovat tlak v uších.

Sluchátka pod kontrolou
Poslech hudby je nejen dokonalým způsobem, jak se dobře zabavit nebo zlepšit náladu, ale také skvělá pomůcka pro soustředění nebo relax po náročném dni. Proto je dobré vědět, že správně zvolená muzika může uklidnit mysl a dokonce urychlit učení. Při poslechu hudby se totiž náš srdeční rytmus přizpůsobuje tempu písně. Klidná hudba zpomaluje vaše dýchání, snižuje srdeční frekvenci, krevní tlak a dokonce i hladinu kortizolu, stresového hormonu.

K tomu lze využít výhod moderní technologie. Nezapomeňte, že obě sluchátka FreeBuds 4i mají zabudovaná kapacitní čidla pro intuitivní dotykové ovládání, podporovaná pokročilým algoritmem pro přesnější odezvu. Přehrávejte hudbu, telefonujte a filtrujte hluk, to vše pomocí několika jednoduchých gest. Pro spuštění a pozastavení přehrávání, případně přijetí nebo ukončení hovoru stačí dvakrát klepnout na sluchátko. Dlouhým podržením zapnete nebo vypnete systém ANC a spustíte režim Awareness.

Povrch sluchátek je navíc pokrytý vysoce lesklým povrchem, který odpuzuje nečistoty a brání oděrkám. Speciální anti-mistouch algoritmus zase pomůže uživatelům vyvarovat se akcí spuštěných nechtěným dotykem.

Plná konektivita
Nebojte se používat FreeBuds 4i s jakýmkoli zařízením dle libosti a bez ohledu na operační systém vašeho smartphonu. Nová sluchátka Huawei se snadno připojí ke všem telefonům běžícím na ekosystémech iOS i Android a poskytují tak dokonalý zvukový zážitek pro každého.

Co si pustit do sluchátek?
Trh s aplikacemi Huawei AppGallery nabízí řadu populárních hudebních služeb, v jejichž archivu si vybere každý – Tidal, Deezer nebo SoundHound si zamilovali uživatelé po celém světě. A pokud zrovna nevíte, na co máte náladu, nechte se inspirovat rádiem! České aplikace Youradio, Evropa 2, Frekvence 1, Radio Kiss, Radio beat, Express FM nebo Classic Praha nabízí širokou škálu všech hudebních vkusů.

Sluchátka HUAWEI FreeBuds 4i jsou k dostání od 6. 4. do 2. 5. za exkluzivní cenu 1799 Kč na Alza.cz, v e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz), v HUAWEI EXPERIENCE STORE na Chodově a v obchodním centru Quadrio. Od 3. 5. budou FreeBuds 4i k dostání už za běžnou cenu 1999 Kč u všech obvyklých distributorů.

Info

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Web: www.consumer.huawei.com/cz
Facebook – CZ/SK: www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK
YouTube: www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
Twitter: www.twitter.com/HuaweiCZ

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.

Festival Mladí ladí jazz vyhlašuje soutěž Jazzfruit

redakce 16.05.2021

Finále proběhne naživo na palubě lodi na Vltavě, z níž poběží streamy na YouTube a Facebooku.

Greynbownes odhalují další song animovaným klipem

redakce 16.05.2021

Jde o druhý singl z chystané druhé desky Bones & Flowers, která má vyjít v létě 2021. Píseň je o důležitosti přátelství a nebezpečí samoty.

Essential Changes aneb Zásadní proměny hudebního projevu živě z DOX+

redakce 15.05.2021

Ostravské centrum nové hudby připravuje další ze série koncertů situovaných do originálních prostor pražského Centra pro současné umění DOX. Cage, Kotík, Wada a další.

Full Moon #121 na Spotify

redakce 14.05.2021

Kde začít? Třeba playlistem k aktuálnímu číslu, které je věnováno britské kapele Squid!

Dagmar Voňková dostala k narozeninám nový videoklip

redakce 14.05.2021

Producent a vydavatel jejího posledního alba Archa Petr Ostrouchov jí spolu s režisérkou Majou Hamplovou připravili dárek.

Městský festival Žižkovská noc se rozrůstá

redakce 14.05.2021

Čas, kdy není možné s jistotou plánovat jakékoliv kulturní akce, využil festivalový tým k radikální proměně aktivit pod hlavičkou Žižkovské noci.

Vychází debut noiserockových Sinks

redakce 13.05.2021

Trojice autentickým způsobem klopýtá a překračuje překážky, které skýtá zlomyslná každodennost jednoho z nejživějších českých měst.

Beck potvrdil účast na Metronome Prague

redakce 13.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

The Ills zrekonstruovali svoj prvy album aj s nikdy nevydanou skladbou

redakce 13.05.2021

Myšlienka na možné prepracovanie materiálu z debutu prišla práve po oslavách 10. narodenín, kde kapela v pôvodnom zložení hrala niekoľko starých skladieb.

Mooncloud #57: February

redakce 12.05.2021

Největší část playlistu tvoří klasiky indie scény nultých let, dostane se ale také na starší kousky od The Beatles Led Zeppelin nebo čerstvý vítr ve formě Black Country, New…

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace