Akce

Smash Into Pieces na podzim v Roxy

Smash Into Pieces (se)
14. 11. 2024 19:00
Roxy, Praha

Švédská čtveřice Smash Into Pieces, která stírá rozdíly mezi EDM a hard rockem, vytváří vlastní pravidla, ponořuje se do sci-fi a sype do fanoušků futuristické live shows, se chystá 14. listopadu do pražského klubu Roxy. Navíc s novou deskou. Její vydání je naplánované na 12. dubna.

O Skandinávcích je známo, že tvrdou muziku dělají nadstandardně dobře. Smash Into Pieces ji nejenže dělají dobře, ale chvílemi není zas až tak tvrdá, takže oslovuje daleko širší skupinu posluchačů. Texty umí být hloubavé, některé pasáže skladeb jsou i melodií vyloženě přemýšlivé, a přitom v nich nechybí pořádná rocková rozervanost. V téhle muzice slyšíte progressive rock i pop rock, je v ní alternativní metal i industrial a přitom prvky EDM.


Svou debutovou desku vydali v roce 2013 a na duben 2024 chystají v pořadí už osmou studiovku. Už dvakrát bodovali ve švédské hudební soutěži Melodifestivalen, točí videoklipy, které sbírají miliony zhlédnutí na YouTube a třeba na Spotify si je měsíčně pustí skoro dva miliony fanoušků. A to už je solidní základna smashheads, jak svým fanouškům říkají.

Info

Smash Into Pieces (se)
14. 11. 2024 19:00
Roxy, Praha
Fb událost

foto © se svolením D Smack U Promotion

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Bob Dylan v Praze

redakce 19.07.2024

Americký zpěvák a skladatel Bob Dylan se vrací do Prahy, aby potěšil své fanoušky nezapomenutelnými koncerty. Hned třemi.

Poison Ruïn si vezmou Bike Jesus

redakce 18.07.2024

Crust punk inspirovaný oi!, postpunkem a dungeon synthem, s velkým důrazem na melodie a temnou středověkou estetikou, s lyrikou odkazující na anarcho ikonografii.

Jednota a Glory Affairs uvádějí Rắn Cạp Đuôi

redakce 17.07.2024

Rắn Cạp Đuôi je skupina z Ho Či Minova města, která vychází z internetové hyperreality a patří k mimořádně ceněným zástupcům experimentální elektroniky.

Glitterer s Bibione v Underdogs'

redakce 16.07.2024

Sám Glitterer mezi stěžejními vlivy zmiňuje například kapely Lilys, Unrest, Fugazi a Nation of Ulysses, ale i britské 70s a 80s kapely.

Sestry Garcíovy s Tomášem Liškou v Lodžii

Barka Fabiánová 16.07.2024

Ojedinělý koncert sesterského dua s česko-španělskými kořeny za doprovodu předního kontrabasisty proběhne ve Valdštejnské lodžii v Jičíně.

Sport na půdě

redakce 15.07.2024

Kapela Sport z francouzského Lyonu se vrací po pětileté odmlce. Jejich osobitý styl, kde kombinují prvky punku, indie a ema, si našel spoustu fanoušků.

Společný koncert Bardo a Ankramu

redakce 15.07.2024

Přestože jsou všechny skladby originální, mluvící vlastním jazykem, v Bardu lze nalézt i jistou fiktivní příchuť slovenského folklóru.

Šimanský & Niesner v Džungli BKAO

redakce 14.07.2024

Jan, řečený Člověk Krve, si nese slovo sen i v rodovém jméně. Z magických prostor jeho písní se noří živé postavy, důvěrně známá místa i povědomá slova.

Psychedelic Porn Crumpets ve Futuru

redakce 14.07.2024

Odkud by měl do světa proudit ten nejlepší psychedelický rock, když ne z Austrálie.

Berlin Atonal představuje nový projekt Openless

redakce 11.07.2024

Poté, co v loňském roce přešli na dvouletý režim, představují Openless jako sérii tří výjimečných koncertních večerů plných audio-vizuálních zážitků.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace